EU Populacja

Cześć. Chciałbym pograć w dragon nest i zastanawiam się jak stoi populacja graczy na serwerach EU i jaki serwer polecacie :)

Aktualnie na serwerze coraz wiecej ludzi odchodzi od tej gry z powodu glupich i nie przemyslanych eventow ... ;c

Ja jak widze event w stylu kup coś to dostaniesz coś... to mnie zbiera na wymioty... z checia bym wrocil do gry np podczas jakiegos exp eventu, ale nie bo po co...pudawajmy gameforge...

Jak populacja? Lemme think... Oh well. Postanowili wprowadzić PREMIUM MEMBERSHIP(tak, z dniem dzisiejszym jest coś takiego do wykupienia) i to stało się zapalnikiem do jeszcze większego uszczuplenia szeregów DN. Tak jak napisali Devon i Kodaki. Do tej pory eventy opierały się na "kup 1000 crownów to dostaniesz 10% extra". To jest głupie? No to pomyśl, że czasem takie eventy były TYLKO dla NOWYCH graczy, weteranów zostawiając z niczym. All hail DN! Nie zrozum mnie źle. Ta gra jest niesamowita a system walki zawsze będzie mi się podobał(do tej pory pamiętam, jak wymyślało się combo, by koleś jak najdłużej został w powietrzu), ale to już nie to samo...

ostatnio wysłałem ticketa w którym trochę im nawrzucałem za żałosną politykę wspomniałem że są beznadziejni i że jak tak dalej będa robić to skonczą jak poprzedni wydawca. Taka dostałem odpowiedż ^_^

"Thank you for your feedback, we greatly appreciate it. While we do host events for cashers, we also do our best to have events for non-cashers. Also, we do our best to balance out cash events, making sure cash players will not be automatically overpowered or able to clear all content just by spending money on our game. While cashers will have some advantages, we do our best to make sure free2play players are still able to reach the same level of gameplay."

Same level of gameplay? Niech spróbują ulepszyć broń na +15 bez jellies, to zobaczą ten "not automatically overpowered cashers".

taa ostatni event "kup 10 delux boxes a dostaniesz 600 golda" 0 różnicy czy od producenta czy od gold sellera

Cześć. Chciałbym pograć w dragon nest i zastanawiam się jak stoi populacja graczy na serwerach EU i jaki serwer polecacie :)