Myszka,podkładka, irtyacja

Witam.

Chciałbym spytać się jakie podkładki polecacie pod myszkę tracer recon avago 9500.

Aktualnie mam jakąś a4tech x7 i sama w sobie jest fajna lecz czasami rusza się razem z myszką i jest za mała.

Nie musi mieć żadnych bajerów ani wzorków(ale oczywiście może, zawsze coś), chcę aby myszka poruszała się po niej regularnie

i przyjemnie.

Drugim problem jest gumka po lewej stronie myszki. Bardzo przeszkadza mi ona ale mimo wszystko nie chcę jest oderwać.

Mam tendencję do pocenia palców u dłoni(głównie kciuka), co przy graniu w cs doprowadza mnie do szału. Mycie rąk co grę oraz wycieranie jej chusteczkami co chwilę jest wnerwiające. Da się coś zrobić z tą gumką, bo w kontakcie z nią dostaje białej gorączki.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

A jakbyś pozbył się w ogóle podkładki nie byłoby lepiej?

Mi się gra dużo lepiej bez podkładki w FPSach itd.

A jakbyś pozbył się w ogóle podkładki nie byłoby lepiej? Mi się gra dużo lepiej bez podkładki w FPSach itd.

Dobra podkładka jest bardzo ważna, dzięki niej można regulować ślizg pod siebie, a niektóre myszki są wybredne i wymagają dobrej powierzchni. Już nie wspomnę że na dobrej podkładce zjawisko jitteringu czy innych zaburzeń w działaniu sensora jest mniej zauważalne. No i szybko na biurku zedrzesz ślizgacze.

@op

Podaj budżet, bo podkładki potrafią kosztować i 30, i ponad 100 zł

Ja osobiście mogę ci polecić podkładki od Steelseries. Sam taką posiadam i jestem zadowolony. Koszt to jakieś 30-150zł (zależy od wzoru).

tak jak dawixon37 pisze podkładki od steelseries są spoko sam używam ale jeżeli chcesz czystą to http://www.morele.net/podkladka-steelseries-qck-63004-283680/

polecam ja mam swoją tylko z motywem diablo 3 :)

Pod Avago 9500 szmata jest takim sobie wyjsciem, juz wole blat biurka.

Takze mam ten sensor i przyjemnie pracuje sie na SS 4HD (9HD to wieksza wersja).

Inna kwestia to fakt po co tobie wieksza podkladka na jakim dpi pracujesz?

P.S. Osobiscie mysle nad zmiana podkladki na cos mniejszego… ale to problem bo malych jest bardzo malo.

Witam.

Chciałbym spytać się jakie podkładki polecacie pod myszkę tracer recon avago 9500.

Aktualnie mam jakąś a4tech x7 i sama w sobie jest fajna lecz czasami rusza się razem z myszką i jest za mała.

Nie musi mieć żadnych bajerów ani wzorków(ale oczywiście może, zawsze coś), chcę aby myszka poruszała się po niej regularnie

i przyjemnie.

Drugim problem jest gumka po lewej stronie myszki. Bardzo przeszkadza mi ona ale mimo wszystko nie chcę jest oderwać.

Mam tendencję do pocenia palców u dłoni(głównie kciuka), co przy graniu w cs doprowadza mnie do szału. Mycie rąk co grę oraz wycieranie jej chusteczkami co chwilę jest wnerwiające. Da się coś zrobić z tą gumką, bo w kontakcie z nią dostaje białej gorączki.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.