Pomoc

Witam, gram warriorem, undeadem i mam pytanie:

Jestem koło npc Austil de Mon (warrior trainer) i jak u niego rozwijać postać, znaczy co kupować bo nie ogarniam.

Dodatkowo, gdzie jest drzewko skilli? Bo kolega kiedyś u siebie pokazał i miał tam 3 ścieżki jakby to powiedzieć, i mówił w co pakować, ale ja tej gry nie ogarniam.

Po pierwsze, czy grasz na oficjalnym serwerze?
Po drugie jaki masz lvl?

Jeżeli grasz na oficjalnym to u trenera jedyne co robisz o resetujesz talenty. Na 10lvlu będziesz miał do wyboru specjalizacje arms/fury/prot. Umiejętności żadnych nie kupujesz co kilka lvli dostajesz je automatycznie.

Po pierwsze, czy grasz na oficjalnym serwerze?Po drugie jaki masz lvl?Jeżeli grasz na oficjalnym to u trenera jedyne co robisz o resetujesz talenty. Na 10lvlu będziesz miał do wyboru specjalizacje arms/fury/prot. Umiejętności żadnych nie kupujesz co kilka lvli dostajesz je automatycznie.

Na privie.

HellGround jakoś tak.

Póki co zaczynam i szkoda mi kasy wydać.

Nie graj na HG stary, gorszego serwera nie mogłeś sobie wybrać? Poczekaj niedługo ma wyjść nowy tbc bo HG to strata czasu.

Co do trenera to skille dostajesz na każdym parzystym poziomie, 2, 4, 6 itd. Kupujesz je u trenera wszystkie jak leci a od 10 poziomu masz drzewka talentów pod klawiszem N.

Nie graj na HG stary, gorszego serwera nie mogłeś sobie wybrać? Poczekaj niedługo ma wyjść nowy tbc bo HG to strata czasu.Co do trenera to skille dostajesz na każdym parzystym poziomie, 2, 4, 6 itd. Kupujesz je u trenera wszystkie jak leci a od 10 poziomu masz drzewka talentów pod klawiszem N.

A jakiś inny polecacie? Gram, bo o istnieniu tego serwera wiedziałem, koledzy kiedyś grali.

Napiszę ci na PW ;)

Witam, gram warriorem, undeadem i mam pytanie:

Jestem koło npc Austil de Mon (warrior trainer) i jak u niego rozwijać postać, znaczy co kupować bo nie ogarniam.

Dodatkowo, gdzie jest drzewko skilli? Bo kolega kiedyś u siebie pokazał i miał tam 3 ścieżki jakby to powiedzieć, i mówił w co pakować, ale ja tej gry nie ogarniam.