World of Tanks Jaki Tier

Witam

Chce sobie pograc w WoTa ale całkowicie nie wiem jak zaczac jaki tier , nacja itp moze mi ktos pomoc w tej sprawie?

moim zdaniem _> ZSRR najlepiej droga do IS3 lub T44

zacznij od rusków lub amerykańców reszta nacji że tak powiem jest dla pasjonatów i można sobie na nich połamać zęby.

Jak klasę pojazdu wybrać? To zależy od tego czym będzie ci się najlepiej grało ale na początku bym radził posmakować ruskie ciężkie tak do V tieru i sobie go zostawić do farmienia srebra.

na prawde ciezko jest ci doradzic jesli nie podales nawet podstawowych informacji, ktore pomoglyby nam w wyborze idealnego czolgu dla ciebie, ale zeby nie bylo off topu, polecam brytyjskie medy, chociaz nie grzesza dmg ani penetracja, sa szybkie, zwrotne i maja dobra celnosc. jesli jednak bedziesz wolal ciezkie, polecam zaczac od czegos gorszego niz ruskie ciezkie[kv1-IS-IS3], sa one praktycznie najlepsze na swoim tierze i grajac nimi, nie bedziesz potrafil zachowac sie innymi czolgami, ktore nie sa takimi kosami ^.^

Moim zdaniem 1 tier traktor niemcy i ms1 ruskie :) a potem mozesz isc do 6 :)

Swego czasu grałem dość sporo.

Na start również polecam ZSRR. Idź w linie do is-3, czyli czołgi ciężkie. Masz tutaj czołgi dobre od samego początku i nie będziesz miał problemu z grą. Są łatwe do gry i pozwolą Ci się zapoznać z Wotem.

Linia czołgów średnich jest dobra od V tieru czyli t-34 wzwyż, aż do cudownego t54. TD i artylerie odpuść sobie na razie.

Jeśli lubisz niemieckie tanki to zabawa zaczyna się tutaj niestety od VI/VII tieru. Warto iść w KT oraz E-75 niestety to sporo expienia i raczej zostaw to na później.

USA - linia T2 - M2 - M3 - T1 - M6 - T29... i tak dalej. Naprawdę warto w to iść, czołgi świetne (od V ery - czyli 2/3 dni gry). Spokojnie możesz w to iść i expić na równi z ZSRR. Bez problemu zarobisz na czołgi i gra nie będzie monotonna przez granie jedną nacją.

Francja/Brytanie i kraje azjatyckie omijaj z daleka dopóki nie poznasz gry.

Ja mogę polecić:

tier 1 - T1

tier 2 - cruiser3

tier 3 - M3 Stuart

tier 4 - Matilda

tier 5 - KV1

tier 6 - comet/cromwell nie pamiętam który był tier 6

tier 7 - T29

tier 8 - Tiger2

Dalej nie grałem

Oczywiście jest to subiektywna lista

kup cd-action o world of tanks xD może ci poradzą

Może IS3. Powodzenia.

Witam

Chce sobie pograc w WoTa ale całkowicie nie wiem jak zaczac jaki tier , nacja itp moze mi ktos pomoc w tej sprawie?