[Pytanie] Waga gry pozwalająca na start

Cześć. Dziś kupiłem i zacząłem pobierać guild wars, żeby mogłem grać potrzebuje wszystkich plików czy mogę grać z pobieraniem, w tle?

Niet, musi być zassany full.

Streaming Client jest chyba ciagle w fazie bety. I jesli nie odpalil ci sie automatycznie to trzeba uruchomic gre z komenda:

-StreamingClient

dodana do skrotu do gw2.exe. Minimalna ilosc danych potrzebna do rozgrywki: ~5,5GB.

Streaming Client jest chyba ciagle w fazie bety. I jesli nie odpalil ci sie automatycznie to trzeba uruchomic gre z komenda:-StreamingClientdodana do skrotu do gw2.exe. Minimalna ilosc danych potrzebna do rozgrywki: ~5,5GB.

Gdzie powinienem wpisać ta komenda? Poproszę o dokładna instrukcja.

powiem tylko tyle gram 4 dzień.. gra po prostu wymiata jeden z najlepszpych MMORPG'ów jakie grałem.. to odkrywania mapy questy dungeony mnóstwo opcji crafting jejku zanim ogarne to wszystko minie sporo czasu :D muszę jakąś polską gildie znaleźć mój nick Dziubson zapraszajcie !!!!!!! kiedy tylko mam czas online :)

@EDIT

QUESTY PO PROSTU EPICKIE !!!! NIE JAK ZWYKŁE KOPIE CO 2 MMOPRGI ZABIJ ZBIERZ PRZYNIEŚ, W GW2 SĄ REWELACYJNE AŻ POCHŁANIAJĄ, CHCE SIĘ JE ROBIĆ :)

Znalazłem odpowiedź. Dziękuje wszystkim za pomoc.

Czyli po ściągnięciu ok. 5,5GB przycisk 'play' będzie już można nacisnąć? I co z błędem który opisywał kolega @ver5?

tak będziesz mógł grać, to nie jest błąd, tylko musisz tak włączyć tego klienta dopisując do skrótu -StreamingClient po ściezce do pliku gw2.exe

powiem tylko tyle gram 4 dzień.. gra po prostu wymiata jeden z najlepszpych MMORPG'ów jakie grałem.. to odkrywania mapy questy dungeony mnóstwo opcji crafting jejku zanim ogarne to wszystko minie sporo czasu muszę jakąś polską gildie znaleźć mój nick Dziubson zapraszajcie !!!!!!! kiedy tylko mam czas online @EDITQUESTY PO PROSTU EPICKIE !!!! NIE JAK ZWYKŁE KOPIE CO 2 MMOPRGI ZABIJ ZBIERZ PRZYNIEŚ, W GW2 SĄ REWELACYJNE AŻ POCHŁANIAJĄ, CHCE SIĘ JE ROBIĆ

Andrzejku poczekaj aż będziesz chciał drugą postać wyexpić :D

@Co do tematu to jest streamingclient ale i on czasami mnie nie puszczał (tzn raz się logowałem raz nie)

może ktoś wytłumaczyć o co chodzi dokładnie o co chodzi z tym -StreamingClient ? Próbuje cały czas i nie wiem gdzie mam to wkleić.. :/

http://scr.hu/1elk/mta3g - w tym miejscu na końcu trzeba to dodać?
może ktoś wytłumaczyć o co chodzi dokładnie o co chodzi z tym -StreamingClient ? Próbuje cały czas i nie wiem gdzie mam to wkleić.. :/http://scr.hu/1elk/mta3g - w tym miejscu na końcu trzeba to dodać?

Tak, wklej do skrótu na pulpicie, żeby wyglądało jak tu

yehrrv.jpg

Tak też myślałem. Ale i tak wyskakuje błąd: http://scr.hu/1elk/jdkaq

Może musze pobrać wiecej choć mam już powyżej 5,5GB pobrane.

Tak też myślałem. Ale i tak wyskakuje błąd: http://scr.hu/1elk/jdkaqMoże musze pobrać wiecej choć mam już powyżej 5,5GB pobrane.

Może to wina tego cudzysłowu na końcu?

spacje wstaw między " a -

Ok dzięki za szybką pomoc. :)
Dało rade ale i tak przycisk play jest szary wiec pewnie muszę jeszcze trochę pobrać plików.

@Edit. I tak chyba wszystko na marne bo jak odpalam ten skrót to i tak cały czas jest 0% pokazane a juz przeszło 6GB pobranego mam.

niestety znów pobieranie plików się zatrzymało pomimo że niby dalej 'pobiera' ale waga folderu z grą jest cały czas taka sama jak i ilość plików do pobrania...

jest możliwość ściągnięcia gry w inny sposób?

Ten downloader jest tak debilny że po wyłączeniu zaczyna od nowa, czy po prostu jedzie dalej ale nie pokazuje że startuje tam od iluś procent tylko uznaje to co zostało do pobrania za 100% i leci od 0? Mam nadzieję że tak, bo kurde jak to leci po 1MB/s mimo o wiele szybszego internetu to przecież pobieranie będzie trwało chyba z 6 godzin. Dostanę crasha w jakiejś grze i co? Od nowa?

Nie pokazuje (i nie wlicza) plików, które już pobrałeś.

Dokładnie, sprawdza ile już masz i to co brakuje traktuje jako nową całość do pobrania.

@Cequas

Przepraszam za głupie pytanie, ale czy zalogowałeś się? Przycisk "play" jest szary, kiedy nie jesteś zalogowany. Nawet jeśli się zalogowałeś, to powinno wyskoczyć ci powiadomienie o mailu autoryzującym, który musisz zaakceptować i/lub powiadomienie o zabezpieczeniu sms/aplikacją.