Wybór serwera

TEMA DO ZAMKNIĘCIA

Według mnie najlepiej jest wybrać serwer Kyprosa, ale to tylko moja osobista opinia. Z tego co mi wiadomo jest to jeden z najbardziej zaludnionych serwerów.

Ja gram na Aier frakcja Haranya i mogę polecić. Jest duża populacja. Nuian jest trochę więcej. Jest jedna duża Polska gildia i kupa Polaków w gildiach International.

Kyprosa - najpopularniejszy serwer.

MELISARA 4 EVER! ;D

NUI -> Tutaj da się chociaż jeszcze znaleźć działkę wolną :D (Choć w niektórych lokacjach graniczy to z cudem). 60 osobowa gildia po stronie Haranya może już coś zdziałać:)

Trion potwierdził że pod koniec roku nastąpi "Ewolucja" (czyli swego rodzaju merge) niektórych serwerów:

Serwery które najprawdopodobniej będą zamknięte i połączone w nowy:

- Orchidna, Melisara, Nui, Janudar, Nebe

Serwery które najprawdopodobniej zostaną bez zmian:

- Shatigon, Kyprosa, Eanna, Aier, Dahuta

Dlatego wybierając serwer lepiej się zastanowić i wybrać taki, który za kilka miesięcy nie zostanie zlikwidowany.

a jak wyglada sprawa serwerow jesli chodzi o polskie gildie i Polakow? i czy sens jest grac na starym , zaludnionym serwerze czy raczej nie ma szans na jakis kawalek ziemi

a jak wyglada sprawa serwerow jesli chodzi o polskie gildie i Polakow? i czy sens jest grac na starym , zaludnionym serwerze czy raczej nie ma szans na jakis kawalek ziemi

Myślę że na każdym serwerze znajdziesz Polaków i polskie gildie.

Czy jest sens grać na starym serwerze? Wszystkie serwery są stare. Różnica jest w tym że na jednych są ludzie (nie mylić tego z przeludnieniem) a na inne świecą pustkami. Dodatkowo mało zaludnione serwery za kilka miesięcy będą zamknięte i powstanie nowy serwer (lub serwery) z wyścigiem o ziemie.

Myślę że na każdym serwerze znajdziesz Polaków i polskie gildie.Czy jest sens grać na starym serwerze? Wszystkie serwery są stare. Różnica jest w tym że na jednych są ludzie (nie mylić tego z przeludnieniem) a na inne świecą pustkami. Dodatkowo mało zaludnione serwery za kilka miesięcy będą zamknięte i powstanie nowy serwer (lub serwery) z wyścigiem o ziemie.

Czyli walka jakbyś zaczynał na nowym serwerze grę, tylko że do tego czasu możesz mieć już swoje wymarzone eq/ wyposażenie. To taki jakby start z graczami którzy mają już rozwinięte swoje inwentory:)

@nazario ,,a jak wygląda sprawa serwerów jeśli chodzi o polskie gildie i Polaków? i czy sens jest grac na starym , zaludnionym serwerze czy raczej nie ma szans na jakiś kawalek ziemi"

Np. na serwerze NUI (strona EAST) jest Polska gildia licząca 60 graczy, która w przyszłości Ci to umożliwi, jeśli byłbyś zainteresowany dołączeniem, zapraszam do posta o rekrutacji do gildii Hussars, bądź kontakt ze mną na serwerze już (oczywiście jeśli spełniasz wymagania: 18+,TS3)

Witam , mam ochotę z żonką wrócić do gry , wczesniej graliśmy na Nui lecz teraz są na nim pustki . Nadal Kyprosa jest najbardziej zaludniona?

Witam , mam ochotę z żonką wrócić do gry , wczesniej graliśmy na Nui lecz teraz są na nim pustki . Nadal Kyprosa jest najbardziej zaludniona?

Niedługo ma nastąpić łączenie serwerów. Będą trzy serwery, w tym jeden będzie nowy. Poczekałbym na Twoim miejscu na otwarcie.

Witam , mam ochotę z żonką wrócić do gry , wczesniej graliśmy na Nui lecz teraz są na nim pustki . Nadal Kyprosa jest najbardziej zaludniona?

Tak, Kyprosa jest najbardziej zaludniona. Ale pod koniec roku planowana jest "ewolucja" serwerów (Kyprosy to nie dotyczy). Wymarłe serwery zostaną połączone w nowy, na który zostaną przeniesione postacie wraz ze wszystkim co posiadają (z wyjątkiem ziemi) oraz zostanie otwarty serwer na którym trzeba zaczynac od zera.

Masz więc kilka możliwości wyboru ;)

Tylko ciekawe czy łączenie poprawi kondycjie , a raczej chciałem zacząć od nowa przygode , co do nowego serwera czuje że to będzie wyścig sczurów , no lifów i gold sellerów :(

Nie lepszy rozwiązaniem było by zaczekać na tą "ewolucje" i wtedy zacząć grać ^^?

A kiedy ma to nastąpić?

A kiedy ma to nastąpić?

Pod koniec roku, czyli za kilka miesięcy. Dokładnej daty jeszcze nie ma.

Nie no tyle nie będę czekał bo mi ciśnienie zejdzie :D

Jak byś jednak został na NUI, to zapraszamy do polskiej gildii - Hussari :)

Nie chcę zakładać tematu, warto zagrać ? Można coś ugrać na wersji free ?