Demon Seals[CN]

Jak Wasze wrażenia? Ktoś już grał? :)

Ściągam dopiero. Napisze wieczorkiem. Nie ma to jak chinskie serwery full łączem leci nie to co na EU.

ja tez sciagam ale nie wiem czemu ale sciaga mi po 150kb xD a zazwyczaj gry sciagam po 3mb/s

Mi po 1mb leci czyli full transferem. Korzystam z IDA.

a dzieki tez pobralem IDA i ladnie leci :) Phaequel moglbys przeczytac priva?

Rejestracja jest prosta kolego. Wiec tak :

oficial : http://zmq.163.com/

1. W lewym rogu mamy okno logowania. Standardowo login i hasło.

2. Nad tą rubryka mamy lekko po lewej taki napis : 没有邮箱?注册网易邮箱

3. Klikamy ten napis i zmienia sie nam okienko logowania na okienko rejestracji.

4. Wpisujemy swoj unikalny login jak np StevenSeagal plus 2 razy haslo ( litery + cyfry )

5. Po udanej rejestracji powinna zniknac rubryka i powinien pojawic sie twoj login z chińskimi krzaczkami.

6. Osobiscie swoj login xxxx@136.com wkleilem do przegladarki i zalogowalem sie raz jeszcze dla pewnosci. To konto do jakiegos portalu informacyjnego co jest powiazany z owa grą.

7. Sciagacie gre ponizej rubryki logowania, taki wlk. zolty guzik (2). - dla leniwych http://zmq.gdl.netease.com/zmq-1.0.207-setup.exe

Jak uda mi się pobrać to opisze w skrócie swoje pierwsze wrażenia, mam nadzieje że ping nie będzie wyższy niż 200.

gra dziala ! zaraz dodam pare screnshotów :)

A tutaj in game Mnichem - postac pod magie swiatła. Typowo dystansowa.

Ping ~250 ~450

wyglada elegancko :)

Diablo podobna ale w klimacie i kulturze azjatyckiej. Pierwsza instancja za mna w raz first bossem. W mnichu drzemie potencjal ^^ Sun and light skills maja kopa :)

edit. Mamy tutaj lokacje na pierwowzor tristarm lecz to nie semi mmo, lecz prawdziwe mmo i mamy dookoła mnostwo graczy.

Da się tam ustawić język Angielski?

Gdyby sie dalo to bym zamiescil screeny po ENG :) Trzeba pogadac z Deska czy dał by rade chociaz podstawy zangielszczyc.

Kolejne in game al'a piekiełko :

Klimat diablo 3 jak nic.

Zgaduję, że samo przetłumaczenie to nie problem. Gorzej pewnie z samym odkodowaniem stringów i potem ogarnięcie tematu co i jak. Może to rozkminię dzisiaj.

ktos moze ma jakis sposob na obnizenie pingu ? 1500 to nydyrydy ;D

Ja mam w granicach 300. Gra sie w miare dobrze. 10lvl pękł :) Jak dla mnie bardziej wciagjace niz D3.

A graficznie jak? Bo po screenach to też ocenić do końca nie można.

Podobny silnik graficzny jak w D3. d*py nie urywa, ale w hns-ach grafika to drugorzędna sprawa prawda?:) Myśle ze grafika jest przyjemna, stonowana kolorystycznie ( nie jest oczojebna ) i kazdy sobie pozwoli na gre z dual core, 4gb ramu i karta pokroju hd4800series i wyzej.

Spoko :) Szkoda tylko, że ping taki duży. Niedługo będę w domu to ściągnę, można coś popykać :)

Jak się uda gierkę zangielszczyć też chętnie pogram. Ogarniacie już co jest co w skillach, drzewku itd ?

Ja sie domyslam, ale to za pare dni zrobi sie jakies tam krotkie charakterystki postaci.