The Jockes ! Gaming, czyli Luźno i bezstresowo

.

Witam bylbym zainteresowany gamingiem.

Hejka,

Co mógłbyś zaoferować od siebie i jaką sekcje chciałbyś prowadzić? Z góry liczę, że jesteś kompetentną osobą z dużym samo zaparciem do tego co robisz :)

mam 25 lat ogolnie interesuje sie mmorpg i esportem. Moglbym sie zajac sekcja Diablo 3 z pewnoscia ludzie sie do tego znajda grywam rowniez w CS GO HotSa.

Ts macie już wykupiony??

Do D3 podchodzę z dystansem. Nie pewna gra i nieudolna firma która zlewa owy produkt. Na razie postawie znak zapytania nad tą sekcja.

CS:GO jest bardzo popularna grą. Masz już chociaż co najmniej z 4 osoby do gry? Niby popularna gra, a ciężko ludzi nakłonić do grania pod banderą gamingu.

HotS nawet ja nie lubię moby, a owa gra przypadła mi do gustu. Coś mogłoby z tego być. Ale to od Cb zależy którą sekcje chciałbyś prowadzić. Jedna sekcja, jeden lider, jedna gra.

@misiek

Ts3 stoi od 2012 roku. Ale nie gadajmy już o forsie.

Nie prosciej by bylo zogranizowac jakies spotkanie na tsie gdzie wbili by wszystkie chetne osoby i bysmy pogadali na temat sekcji jakie by nas interesowaly i spotkali sie w polowie drogi ? mysle ze na poczatku 2-3 sekcje takie starcza bo i tak duza ilosc osob sie nie pojawi.

Moim zdaniem lepsze byloiby takie spotkanie niz ciagly spam tutaj na forum.

Mozna by bylo zrobic to spotkanie dzis wieczorem i sie ugadac, co o tym sadzicie ?

TS3 rozsyłam na pw. Aktualnie na tsie są 3 os.

Witam chętnie dołaczę do was , lecz nie tyle co prowadzić sekcje tylko przyłaczyć się do istniejącej.

Witam jak sa tu jacys chetni prowadze tutaj sekcje z diablo 3 piszcie jakby ktos byl zainteresowany

Jestem zainteresowany gamingiem :) Poproszę o kontakt na PW ;)

Ekipa rośnie ^^ Zapraszamy na pw zainteresowanych. Na start D3 RoS i pierwszy stream.

Witam, chciałbym dołączyć.
Gram w CS:GO, mógłbym zostać liderem sekcji.

Paczaj Phaequel kto się zgłosił : D. Również się zapisuje ( oficjalnie xd) :).

Witam, chciałbym dołączyć.Gram w CS:GO, mógłbym zostać liderem sekcji.

Masz krótka pamięć. Podanie zostało odrzucone. Jesteśmy luźną ekipa pełnoletnich graczy. Podkreślam pełnoletnich.

@Fennri

Zapraszam. Pw zostawiłem. Przypominam że na dzień dzisiejszy mamy jedna sekcje z D3 RoS której liderem jest StevenSeagal Nasz Barbarzyńca ^^ Jutro podejmiemy decyzje w sprawie drugiej sekcji. Moba? FPS? Mmorpg? Okaże się.

Też chętnie bym dołączył ale poczekam tak z miesiąc aż ekipa się trochę ukształtuje i spośród tych zapaleńców pozostaną ci najważniejsi...

Pełnoletni nie oznacza że są "normalni" ... miałem do czynienia z pełnoletnimi graczami co się podniecają na byle nie trafione ulti czy jakiś tam combo kill a takich to ja odrazu bym wrzucił do pieca. Na kanale ma być cisza i skupienie, wygrana jest priorytetem ale skoro luźno to raczej nie dla mnie.

Pełnoletni nie oznacza że są "normalni" ... miałem do czynienia z pełnoletnimi graczami co się podniecają na byle nie trafione ulti czy jakiś tam combo kill a takich to ja odrazu bym wrzucił do pieca. Na kanale ma być cisza i skupienie, wygrana jest priorytetem ale skoro luźno to raczej nie dla mnie.

Wobec tego polecam Kohorte lub inny komunistyczny gaming. Luz na całego, bez zbędnych ceregieli. Pisałem kiedyś ze stawiam na fun z gry, a nie na podniosłe dokonania w świecie gamingu. Naszym największym osiągnięciem będzie integracja i bezcenne zgranie w luźnej atmosferze browka lub innego legalnego preparatu ^^

@misiek

Nie ma sprawy. Nasze wrota zawszę są otwarte.

Siemka,

Poszliśmy na łatwiznę i jako pierwszą sekcję wybraliśmy Diablo 3 + RoS. Liderem grupy jest StevenSeagal Nasz Barbarzyńca. Jeśli macie jakieś pytania to proszę prowadzić je właśnie do lidera sekcji. Aktualnie jest Nas garstka, podajże 6 osób online na BattleNecie. Atmosfera miła i przyjazna. Oczywiście pomagamy w wyexpieniu charów do 70lvl. Bo jak wiadomo gra zaczyna się przy farmie i lvlowaniu paragonów. Jak wróce z pracy zrobie ankiete w której wybierzemy drugi tytuł dla Naszego gamingu. Jeśli macie propozycję i chcęć gry w luźnej społeczności walcie śmiało.

zapraszam wszystkich :) pomagam wszystkim z expieniem i zbieraniem gearu w diablo na TS swietna atmosfera jak sa chetni do wspolnej gry to piszcie