Rift od 0

Siemka planuje zacząć dziś pograć sobie w Rifta, a wiadomo, że samemu nudno dlatego też poszukuje jakiejś ekipy żeby razem polatać w party. Osobiście jestem chętny na pogranie tankiem/healerem. Wymóg jaki mam to mikro bo wiadomo, że bez komunikacji to uj nie robota. Posiadam swój własny serwer TS3 więc z tym problemu nie będzie :).

@ed

Chętnych proszę o pisanie w temacie bądź na pw wtedy wyśle IP TS'a

Witam,

chętny. Napisałem PW :)

Pozdrawiam ;)

Zapraszam wszystkich chętnych jeszcze 3 osoby i będzie full party :)

pw

pw

Czemu nie, poślij ip :).

@edit: jednak odpadam, gra nie ma dobrej optymalizacji, i niestety nie idzie w parze z moim laptopem.

up to ty coś musisz mieć z tym lapkiem bo mam komputer który ma nie wiem z 10lat czy więcej i działa mi prawie na full ustawieniach :)

Pograłbym z wami, ale Rift jest na wymarciu.

Rift odrzuca wyglądem i mechaniką drewna. :_:

Rift odrzuca wyglądem i mechaniką drewna. :_:

Pomyliłeś dział.

Nie pytałem nigdzie jaka ta gra jest tylko napisałem że szukam ekipy. Jak komuś nie pasuje rift to nie rozumiem co szuka w tym temacie.

Dobrze się składa, bo czas expic powoli maga xD wiec jak coś to priv, pokieruje i poopowiadam o gierce dla zainteresowanych :)

Nigdy w to nie grałem ale zastanawiałem się od jakiegoś czasu nad tą grą ^^ może spróbuje tam swoich sił xD

Zapraszam, zawsze raźniej w gronie Polaków, może akurat ten tytuł przypadnie do gustu i zostanie ktoś na dłużej ;)

Cześć,

to ja też poproszę PW :>

Podajcie ip ts jak możecie ^^

No to może i ja się skuszę ^^ bardzo dawno w to nie grałem. Pw :)

Siemka planuje zacząć dziś pograć sobie w Rifta, a wiadomo, że samemu nudno dlatego też poszukuje jakiejś ekipy żeby razem polatać w party. Osobiście jestem chętny na pogranie tankiem/healerem. Wymóg jaki mam to mikro bo wiadomo, że bez komunikacji to uj nie robota. Posiadam swój własny serwer TS3 więc z tym problemu nie będzie :).

@ed

Chętnych proszę o pisanie w temacie bądź na pw wtedy wyśle IP TS'a