Odnośnie MU Online i LII

Witam, otóż mam prośbę aby ktoś odpowiedział mi na moje pytania. Zanim zacznę, w sumie nie wiem od czego to chodzi mi głównie o to, że chciałbym zagrać sobie w którąś z wymienionych wyżej gier. Czemu? Nie miałem kiedyś przyjemności jak i możliwości grać w te gry, wiem, że pewnie dużo się zmieniło, ale dużo osób piszą że to legendy mmorpg itd. i czasem smutno mi się robi :D

I moje pytanie jest takie - czy jest sens w ogóle zaczynać? Chodzi mi tu o polityke wydawców tych gier, jak i o ludność etc., czy w ogóle szkoda zachodu bo najlepsze czasy minęły.

Ogólnie z mmorpg grałem tylko w Tere i nie dawno próbowałem na jakiś privach w WoWa i tyle mojego doświadczenia jeśli chodzi o mmorpg.

Jeśli już chcesz grać w którąś z tych dwóch gier, to tylko na prywatnych serwerach. A czy znajdziesz dobry prywatny, przyjazny nowym graczom, to nie wiem. Obie gry najlepsze czasy mają już daaaawno za sobą. Twórcy powinni zrobić kolejne ich części, bazując na starych rozwiązaniach, a nie przedłużać życie tym trupom. No ale azjaci nie mają pojęcia o tworzeniu dobrych gier i mają w d*pie opinie publiczną.

Lineage na oficjalnym to jest całkiem inna gra, niż ten Lineage, o którym to wszyscy mówią, że to cudowna gra była. A Mu jest chyba p2w, nie wiem nawet, bo zawsze omijałem globala z daleka i grałem na priwach.

Spróbuj może jakiegoś innego MMORPGA, skoro nie grałeś w wiele z nich.

Z darmowych:

Rift jest przyjemny gdy już się przyzwyczaisz do tych ohydnych animacji i umiejętności rodem z lat 90'.

Aion jest znośny. To znaczy gra świetna, ale wydawca GameForge to banda idiotów.

Star Trek Online, jeśli lubisz te klimaty.

Z b2p jest GW2 i TESO, ale dla mnie obydwie gry to totalne dno, ale może Tobie się spodobają. Jest też The Secret World, który też mi się nie podoba, ale może Tobie...

Eve Online, jeśli lubisz gry w kosmosie. (da się grać za darmo, bo można kupować czas gry za walutę w grze)

Z abonamentowych jest świetny Final Fantasy 14, zdecydowanie najlepszy MMORPG jaki wyszedł po Aionie (czyli od dawna). No i jest też WoW.

Witam, otóż mam prośbę aby ktoś odpowiedział mi na moje pytania. Zanim zacznę, w sumie nie wiem od czego to chodzi mi głównie o to, że chciałbym zagrać sobie w którąś z wymienionych wyżej gier. Czemu? Nie miałem kiedyś przyjemności jak i możliwości grać w te gry, wiem, że pewnie dużo się zmieniło, ale dużo osób piszą że to legendy mmorpg itd. i czasem smutno mi się robi I moje pytanie jest takie - czy jest sens w ogóle zaczynać? Chodzi mi tu o polityke wydawców tych gier, jak i o ludność etc., czy w ogóle szkoda zachodu bo najlepsze czasy minęły.Ogólnie z mmorpg grałem tylko w Tere i nie dawno próbowałem na jakiś privach w WoWa i tyle mojego doświadczenia jeśli chodzi o mmorpg.

Chcesz poczuć klimat i co oznacza granie w MMORPG, to zakup WoWa. Patrząc na to co oferuje WoW w porównaniu do innych MMO, to jest jak walka między mamutem a mrówkami. Nic nie jest w stanie zagrozić pozycji lidera i nie zmieni się to na przestrzeni lat. 10 lat systematycznie dodawanego contentu do gry! Warto. Jedyny szkopuł jest taki, że wciąga i to tak serio. Pożre CI życie, więc jeśli możesz sobie na to pozwolić, to śmiało. Ja nie żałuje lat spędzonych przy Warcrafcie.

I jeszcze jedno. Jak zaczniesz grać i dojdziesz do jakiegoś przyzwoitego poziomu, to dopiero zauważysz, że nie będziesz w stanie już nigdy ruszyć innych MMORPGów.

Zobacz serwer ApoMU niedawno wystartowała nowa edycja i ludzi mają dopiero 20 res. Exp100 drop25 vip nie daje dużej przewagi, więc jest spoko.

Sam chyba się skuszę ;D z 5 lat nie grałem jak nie lepiej

Dzięki za odpowiedź, ale pozostanę przy Terze.

Wczoraj też ze znajomym grałem w Dragon Nesta. Fajna dungeonówka, a jest może jeszcze jakiś mmorpg tego typu?

Fajna dungeonówka, a jest może jeszcze jakiś mmorpg tego typu?

Vindictus

edit. Aha, tutejszy debilny regulamin zabrania pisania postów składających się z jednego słowa (nawet jeśli jest to dokładna odpowiedź na Twoje pytanie), więc żeby go nie łamać, dodaje jakiś całkowicie losowy tekst:

Promieniowanie elektromagnetyczne (fala elektromagnetyczna) – rozchodzące się w przestrzeni zaburzenie pola elektromagnetycznego.

Składowa elektryczna i magnetyczna fali indukują się wzajemnie – zmieniające się pole elektryczne wytwarza zmieniające się pole magnetyczne, a z kolei zmieniające się pole magnetyczne wytwarza zmienne pole elektryczne.

Właściwości fal elektromagnetycznych zależą od długości fali. Promieniowaniem elektromagnetycznym o różnej długości fali są fale radiowe, mikrofale, podczerwień, światło, ultrafiolet, promieniowanie rentgenowskie i promieniowanie gamma.

W opisie kwantowym promieniowanie elektromagnetyczne jest traktowane jako strumień nieposiadających masy cząstek elementarnych zwanych fotonami. Energia każdego fotonu zależy od długości fali.

Apo mu tam co edycje bug na bugu :P gralem tam ze 7 edycji serwer nie stal nigdy wiecej niz 2-3 miechy. Polecam najbardziej Lineage II epickie pvp itd :)

Osobiście nie miałem zbyt dużej styczności z L2 bo jak w niego grałem ( na privach ) to chodziłem do podstawówki i teraz jak chciałem wrócić do L2 na globcu to 50 lvl w 2/3 dni da się wbić i to normalnego grania co normalnie by zajęło z 2/3 tyg a niektórym mies. Bardzo mnie to zniechęciło do dalszej przygody z L2 ale jak poczytałem że ma być europejski serv classic L2 to bardzo mnie to ucieszyło tylko to że powstanie nie jest pewne i jak powstanie to chyba będzie p2p ( nie dla mnie ) i tu przychodzi świetna wiadomość 10 marca o 21 zaczyna się open beta nowego prywatnego serva L2 classic a 15 marca oficjalne otwarcie. Tu macie link do stronki http://lineage2classic.com/ . Zachęcam wszystkich do gry na tym servie bo mam nadzieję że coś z tego wyjdzie ale do tego potrzeba ludzi więc wbijajcie śmiało.

Jakby ktoś chciał wspólnie pograć to piszcie

jak cos nick w grze będę miał AllMighty ( jak będzie wolny )

na becie nie ma co grac bo i tak bedzie cofka ewentualnie mozesz isc poszukac bugow by je potem wykorzystac na officjalnym starcie :D

zrobie destroyera do farmy :) wystarcza mi 2 suporty tylko i jazda :)

na becie nie ma co grac bo i tak bedzie cofka ewentualnie mozesz isc poszukac bugow by je potem wykorzystac na officjalnym starcie

nie wiem czy będzie cofka ale będzie możliwośc grania to wiem napewno, myślę że nie powinno być bugów conajwyżej jakieś krzaczki gdzieś w tekstach co mogli pominąć a przynamniej taką mam nadzieję.

na serwerach L2 tak jest zawsze jak OBT to znaczy ze bedzie cofka na 100% teraz mozesz sobie tylko potestowac i szukac bugow czyli bedzie bardzo malo ludzi na becie bo nikt na to praktycznie nie traci czasu bo nie ma co rushowac z lvlem. Jak bedzie normalny start to ludzie przez tydzien nie pojda spac tylko beda expili 24h/7 sporo clanow ma taki wymog :)

Start promoting lineage2classic.com until 15.05.2015 on any Lineage II - forums/social groups and get amazingly rewarded. Collect as many advertising points you can before grand opening. Good luck!

warto wbic jednak na bete chociaz na chwile bo za to beda pkt a potem nagrody jak wystartuje normalnie serwer

Ja raczej 24/7 nie będę grał mimo że w L2 by coś osiągnąć trzeba lecieć z grindem ale z chęcia bym se ogarnął jakieś party i pochodził od 20 lvla na walki z bosami tak for fun bo L2 ma sporo do zaoferowania ale by to wszystko pogarnąć trzeba mieć czas którego teraz i możliwe że później nie będę miał zbyt duzo bo teraz pisze matury a jak przyjdą wyniki matur to mam możlwość pracy. Zamiast jakiegoś super grindu wolał bym poznać świat gry który jest dosyć spory a jest to możliwe bez grindu

na walki z bosami potrzebujesz ogarniete pt zwlaszcza ze bedziesz bez eq potek itd. bedziesz musial robic wszystkie questy na kase by jakos ujechac.o bosach mozesz pomyslec przy 40 lvl + wtedy bedzie pt mialo jakis buff i skille . Moge Ci polecic postac ktora bedziesz mogl grac bez grindu i nie bedziesz sie meczyl o pt zagraj warcryerem :) bufujesz nim cale pt kazdy chce miec ta postac w pt a grajac takim system jak Ty to bedzie dla Ciebie najlepsza postac bo masz malo czasu na gre.

na walki z bosami potrzebujesz ogarniete pt zwlaszcza ze bedziesz bez eq potek itd. bedziesz musial robic wszystkie questy na kase by jakos ujechac.o bosach mozesz pomyslec przy 40 lvl + wtedy bedzie pt mialo jakis buff i skille . Moge Ci polecic postac ktora bedziesz mogl grac bez grindu i nie bedziesz sie meczyl o pt zagraj warcryerem bufujesz nim cale pt kazdy chce miec ta postac w pt a grajac takim system jak Ty to bedzie dla Ciebie najlepsza postac bo masz malo czasu na gre.

myslalem o tym mnoku czy jakos tak co jest u orkow i piesciami waczy albo jak bym mial pt to jakiegos heala

mowisz o tyrancie on bije fistami ale strasznie shoty szybko mu schodza wiec sporo kosztuje na expa jest sredni lepiej zrobic destroyera do bicia tez orc. a jakbys chcial grac healerem to tylko czlowiek klasa bishop.

Witam, otóż mam prośbę aby ktoś odpowiedział mi na moje pytania. Zanim zacznę, w sumie nie wiem od czego to chodzi mi głównie o to, że chciałbym zagrać sobie w którąś z wymienionych wyżej gier. Czemu? Nie miałem kiedyś przyjemności jak i możliwości grać w te gry, wiem, że pewnie dużo się zmieniło, ale dużo osób piszą że to legendy mmorpg itd. i czasem smutno mi się robi :D

I moje pytanie jest takie - czy jest sens w ogóle zaczynać? Chodzi mi tu o polityke wydawców tych gier, jak i o ludność etc., czy w ogóle szkoda zachodu bo najlepsze czasy minęły.

Ogólnie z mmorpg grałem tylko w Tere i nie dawno próbowałem na jakiś privach w WoWa i tyle mojego doświadczenia jeśli chodzi o mmorpg.