Konkurs - pomoc

Witajcie. Tak się złożyło, że wystartowałem w konkursie benchmarka i wygrać mogę tablet. Jedyne, co mnie dzieli od jego wygranej, to głosowanie na najlepiej napisany artykuł. Tutaj też zgłaszam się z prośbą do was. Jeżeli ktoś posiada konto na wspomnianej stronie i chciałby pomóc to głosuje się - http://forum.benchmark.pl/topic/171215-testuj-lenovo-wygraj-lenovo-tab-2-a7-30/ tutaj. Oczywiście na osobę za nickiem Nvminer i artykuł o nazwie " Lenovo Yoga 2 - ilość tabletu w tablecie"

Oczywiście zachęcam też przy tym do zapoznania się z samym artykułem i ewentualnego komentowania

@refresh

Ktoś, coś? Jacyś mili ludzie. :c Tablety piechotą nie chodzą i fajnie byłoby wygrać jak już tak łatwa możliwość jest

Specjalnie dla Cb zrobiłem nowe konto, i na Cb zagłosowałem.

:)

Ode mnie też masz głos.
Póki co jesteś na równi z artykułem andzi18. No chyba, że jakiś OGHR3N cofnie swój głos lub co gorsza odda go na innego uczestnika.. :P
Żart xD

Dzięki za wsparcie!

50zł na jutro.

Koniecznie daj znać czy wygrałeś.

:)

Zrobione. Powodzenia

Gotowe!

Też oddałem swój głos, a nawet przeczytałem większość recenzji. Dobrze piszesz, miło się tego czyta, na temat i bez zbędnych słów.

Sam dużo recenzji czytam, więc wiem jak ważne jet zwięzłe przedstawianie cech. :q Jak coś jest dłuższe to nie mam czasu dokładnie przejrzeć i się dowiedzieć konkretów, a właśnie tego w recenzji szukam. Nie interesuje mnie co dany produkt ma, a jak się sprawuje. W każdym razie dziękuje za ciepłe słowa z recenzją/oceną sprzętu mierzyłem się pierwszy raz, więc nie było łatwo.

niech ci będzie, wisisz mi za to przysługę :)

Ktoś jeszcze jest miły jak ludzie wyżej? Został jeszcze jeden dzień~

Witajcie. Tak się złożyło, że wystartowałem w konkursie benchmarka i wygrać mogę tablet. Jedyne, co mnie dzieli od jego wygranej, to głosowanie na najlepiej napisany artykuł. Tutaj też zgłaszam się z prośbą do was. Jeżeli ktoś posiada konto na wspomnianej stronie i chciałby pomóc to głosuje się - http://forum.benchmark.pl/topic/171215-testuj-lenovo-wygraj-lenovo-tab-2-a7-30/ tutaj. Oczywiście na osobę za nickiem Nvminer i artykuł o nazwie " Lenovo Yoga 2 - ilość tabletu w tablecie"

Oczywiście zachęcam też przy tym do zapoznania się z samym artykułem i ewentualnego komentowania