Crashe gry

Witam.

Mam następujący problem, podczas gry średnio co 30-45min wywala mi crashe i muszę odnowa zaczynać grę, nie wiem czego jest to wina gdyż poprzednio nie miałem żadnych problemów i gra leciutko śmigała na średnich. Wszystko zaczęło się od patcha 2.07 na 2.06 było to naprawdę sporadycznie ale teraz to już uniemożliwia mi grę. Grę naprawiałem jakieś 10 razy nawet reinstal nie pomógł i nie mam już sił na to. Chyba wszechświat chce bym skończył inżynierkę ale pograć też bym chciał. I rzeczy z game conlutant:

------------------
System Information
------------------
Time of this report: 5/5/2015, 11:34:29
Machine name: DAREK-PC
Operating System: Windows 7 Home Premium 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140706-1506)
Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: TOSHIBA
System Model: SATELLITE A665
BIOS: BIOS Date: 12/15/11 11:42:39 Ver: AMI APTIO 2.40
Processor: Intel® Core i7-2630QM CPU @ 2.00GHz (8 CPUs), ~2.0GHz
Memory: 16384MB RAM
Available OS Memory: 3236MB RAM
Page File: 2994MB used, 3476MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode
------------
DxDiag Notes
------------
Display Tab 1: No problems found.
Sound Tab 1: No problems found.
Input Tab: No problems found.
Mogę dołączyć cały plik osobno.

Chciałeś powiedzieć z 2.06 na 2,07 ?

1.Powiedz czy masz zainstalowane addony?

2.Sciagałeś od tamtego czasu nowsze sterowniki?

3.Zmiejszałeś detale do minimum i testowałeś reakcje ?

Zapoznaj sie dogłębnie z tym problemem z głównego forum _ http://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/159984/game-crashing-has-returned/p1

odpowiedz na pytania , oraz skontaktuj się z suportem przedstawiając im sprawę.

Chciałeś powiedzieć z 2.06 na 2,07 ?1.Powiedz czy masz zainstalowane addony?2.Sciagałeś od tamtego czasu nowsze sterowniki?3.Zmiejszałeś detale do minimum i testowałeś reakcje ?Zapoznaj sie dogłębnie z tym problemem z głównego forum _ http://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/159984/game-crashing-has-returned/p1odpowiedz na pytania , oraz skontaktuj się z suportem przedstawiając im sprawę.

Więc tak:

1.Nie posiadam żadnych addonów.

2.Tak, mam uaktualnione i do zintegrowanej i do głównej, mniej więcej w tym samym czasie co wszedł patch 2.07 (kiedy problemy się zaczęły), przypuszczam, że możliwe błędy mogą mieć coś wspólnego z tym.

3. Zmniejszałem, optymalizowałem w GeForce experience i nic nie pomogło.

Wina może też leżeć, że mam win 32 (złą płytkę pożyczyłem), a nie mogę przeinstalować teraz (inżynierka) i myślę że zrobię to dopiero gdy ją zdam, ale poprzednio działało to bez zarzutu.

Nic napiszę do supportu, dzięki za odpowiedź.

Więc tak:1.Nie posiadam żadnych addonów.2.Tak, mam uaktualnione i do zintegrowanej i do głównej, mniej więcej w tym samym czasie co wszedł patch 2.07 (kiedy problemy się zaczęły), przypuszczam, że możliwe błędy mogą mieć coś wspólnego z tym.3. Zmniejszałem, optymalizowałem w GeForce experience i nic nie pomogło.Wina może też leżeć, że mam win 32 (złą płytkę pożyczyłem), a nie mogę przeinstalować teraz (inżynierka) i myślę że zrobię to dopiero gdy ją zdam, ale poprzednio działało to bez zarzutu.Nic napiszę do supportu, dzięki za odpowiedź.

plii zawsze mozna zapisac przeciez ? Sprobuj zainstalowac starszy sterownik i zobacz czy pomoze? nowe nie wspolgraja z gra najwyrazniej. Sa niezoptymalizowane dla niektorych kart

Witam.

Mam następujący problem, podczas gry średnio co 30-45min wywala mi crashe i muszę odnowa zaczynać grę, nie wiem czego jest to wina gdyż poprzednio nie miałem żadnych problemów i gra leciutko śmigała na średnich. Wszystko zaczęło się od patcha 2.07 na 2.06 było to naprawdę sporadycznie ale teraz to już uniemożliwia mi grę. Grę naprawiałem jakieś 10 razy nawet reinstal nie pomógł i nie mam już sił na to. Chyba wszechświat chce bym skończył inżynierkę ale pograć też bym chciał. I rzeczy z game conlutant:

------------------
System Information
------------------
Time of this report: 5/5/2015, 11:34:29
Machine name: DAREK-PC
Operating System: Windows 7 Home Premium 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140706-1506)
Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: TOSHIBA
System Model: SATELLITE A665
BIOS: BIOS Date: 12/15/11 11:42:39 Ver: AMI APTIO 2.40
Processor: Intel® Core i7-2630QM CPU @ 2.00GHz (8 CPUs), ~2.0GHz
Memory: 16384MB RAM
Available OS Memory: 3236MB RAM
Page File: 2994MB used, 3476MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode
------------
DxDiag Notes
------------
Display Tab 1: No problems found.
Sound Tab 1: No problems found.
Input Tab: No problems found.
Mogę dołączyć cały plik osobno.