Tera - Mam zamiar zacząć tylko NA czy EU?

Witam

Jak w temacie, proszę o kilka rad/opinii dotyczących pingu szczególnie na NA oraz gdzie jest bardziej sens grać od 0.

Jest jak najbardziej sens:) Płacz o pingach można włożyć między bajki:) do tego dobry wydawca tam urzęduje:)

Również polecam NA, wczoraj ta wersja weszła na Steama także jeszcze lepiej ;)

Własnie sciagam tere ze steama

Również polecam NA, wczoraj ta wersja weszła na Steama także jeszcze lepiej

z tą redukcją pingów to rzeczywiście prawda?

Oczywiście, że nie. Co ma wydanie gry na Steam do położenia serwerów? Nic.

Steam uploaduje tylko GRE PLIKI, ale serwery na ktorych grasz nadal są w tym samym miejscu ergo nie.

Polecam EU .... Zauwaz , ze na NA gra moze z 20 Polakow na MT!!!(gra tam wiekszosc polakow) a zobacz ile gra na Eu i porownaj......Ping 30 a ping 150 tyle w temacie.

Killan jest zaludniony tak wiec wybor prosty zaczynaj na Eu niz pozniej tak jak ja wracaj na Eu z NA (wbilem 52 lvl , zeby nie bylo)

Ja akurat biegle porozumiewam sie w jezyku angielskim wiec dla mnei argument ze gdzies jest wiecej polaków to nei jest argument

Polecam EU .... Zauwaz , ze na NA gra moze z 20 Polakow na MT!!!(gra tam wiekszosc polakow) a zobacz ile gra na Eu i porownaj......Ping 30 a ping 150 tyle w temacie.Killan jest zaludniony tak wiec wybor prosty zaczynaj na Eu niz pozniej tak jak ja wracaj na Eu z NA (wbilem 52 lvl , zeby nie bylo)

Dlaczego klamiesz? Mówisz, ze ping na EU to 30 co jest nieprawda. Dodatkowo piszesz, ze na NA jest 150 co tez jest nieprawda.

Gameforge to jest loteria. Dzis wam leca alkachesty, a w nastepnym patchu nie. Ja polecam NA.

Ping na NA to 116-125 (z UK)

Na EU 60+

Polecam EU .... Zauwaz , ze na NA gra moze z 20 Polakow na MT!!!(gra tam wiekszosc polakow) a zobacz ile gra na Eu i porownaj......Ping 30 a ping 150 tyle w temacie.Killan jest zaludniony tak wiec wybor prosty zaczynaj na Eu niz pozniej tak jak ja wracaj na Eu z NA (wbilem 52 lvl , zeby nie bylo)

Ale ty jesteś... :D 20 polaków grających na NA. To teraz quiz dla ciebie. Wyszukaj sobie w necie ilu polaków mieszka na tylko terenie samego USA i na podstawie rachunku prawdopodobieństwa oszacuj ilu może och grać:) Takim stwierdzeniem ośmieszyłeś się i to ostro:) Wersja EU przy NA to jak morze przy oceanie:)

Dlaczego klamiesz? Mówisz, ze ping na EU to 30 co jest nieprawda. Dodatkowo piszesz, ze na NA jest 150 co tez jest nieprawda. Gameforge to jest loteria. Dzis wam leca alkachesty, a w nastepnym patchu nie. Ja polecam NA.Ping na NA to 116-125 (z UK)Na EU 60+

Wersji Na już nie mam, ale z eu mogę porobić ci screeny: mam ping 49, cały czas, zero ścin - killian.

Na wersji Na ping skakał mi od 150 do 170.

Z alkahestami się zgadzam. Gamefail już nie raz udowodnił, że nie jest firmą godną zaufania.

@daniel najlepiej będzie jeśli najpierw pobierzesz wersję Na i przetestujesz jak Ci się gra na pingu +150. Jeśli nie będzie to dla ciebie problemem (mi np przeszkadza) to graj na NA. Oprócz pingu jest to wersja lepsza pod każdym względem.

Wersji Na już nie mam bo odinstalowałem, ale z eu mogę porobić ci screeny: mam ping 49, cały czas, zero ścin - killian.Na wersji Na ping skakał mi od 150 do 170. Z alkahestami się zgadzam. Gamefail już nie raz udowodnił, że nie jest firmą godną zaufania.

A kogo to obchodzi, że odinstalowałeś? Nikogo nie obchodzi tutaj twoje zdanie. (To tyle, nawiązując do twojej ostatniej odpowiedzi na mój post)

Dodatkowo nie wiem dlaczego szerzysz herezję z tym pingiem w granicach 150-170... GameOver cię wynajął do naganiania graczy na EU?

GF : 50-60ms

NA: 150-160ms (moge nawet podesłać screeny dla niedowiarków)

james007 - zauważ, że nie każdy polak mieszka w UK, a z polski do serwerów NA większość ma ponad 150ms

Na EU można coraz częściej zauważyć ogłoszenia na globalu typu : WTT gold z NA na EU, przypadek? Gra się może i przyjemnie, do pewnego momentu. Jak odkrywasz, że te 150-160ms jest jednak irytujące. No chyba, że się jest casualem, to wtedy jak najbardziej NA :)

Edit. Co do ciągłego pisania, że wersja NA jest lepsza pod każdym względem, prosiłbym o napisanie, pod jakim? Po ostatnich zmianach z MWA i VMWA moim zdaniem problemu z alk już nie ma.

Jedynie jeszcze do poprawy MES i spellbind o ile się nie mylę. Co jeszcze? Status elite jest tu i tu. Na obu serwerach daje mniej więcej to samo. Paczki z alkhatestami są na obu (screeny były już w jakimś temacie, ponownie dla niedowiarków).

GF : 50-60msNA: 150-160ms (moge nawet podesłać screeny dla niedowiarków)james007 - zauważ, że nie każdy polak mieszka w UK, a z polski do serwerów NA większość ma ponad 150msNa EU można coraz częściej zauważyć ogłoszenia na globalu typu : WTT gold z NA na EU, przypadek? Gra się może i przyjemnie, do pewnego momentu. Jak odkrywasz, że te 150-160ms jest jednak irytujące. No chyba, że się jest casualem, to wtedy jak najbardziej NA

Dokladnie, ale z Polski 30ping na Tera EU no way

Widzę, że przeszkadza ci rożnica w 30 - 50 ms a nie przeszkadza w 50 -150 : D

116ms na NA? No way

Widzę, że przeszkadza ci rożnica w 30 - 50 ms a nie przeszkadza w 50 -150 : D116ms na NA? No way

Nie przeszkadza mi ping tylko, ze donek pisze glupoty. Na NA ma niby 150, a na EU 30. O to mi chodzi. Czytaj caly temat, a nie dwa posty w góre.

Wiesz, jeśli mieszka w niemczech, kto wie, może i ma 30ms :)

Nigdzie nie napisał, że mieszka w PL, chyba, że przeoczyłem.

No chyba, że się jest casualem, to wtedy jak najbardziej NA

Ehhh.... te subtelne szydzenie z innych ;)

A czym się różni EU od NA zobaczysz po następnym patchu kiedy ze łzami w oczach będziesz wypisywał na forum jaki to FailForge P2W :)

Kolejny jasnowidz z Ameryki, proszę o te twarde przykłady, w czym NA jest lepsze od EU?

Przyznaję, że na EU do poprawienia wciąż jest MES i Spellbind. Więc ? Argumenty kolego, argumenty ...