Black Desert RU - Zaproszenia na CBT1

Witam wszystkich.

Jako jeden z liderów europejskiej społeczności Black Desert otrzymałem 10 zaproszeń na CBT 1 Black Desert RU
Prawdopodobnie BETA będzie pod koniec Maja i dostęp będą mieli tylko ludzie z zaproszeniami na CBT.

Oczywiście Polonizacja oraz English Patch będą działały pod tą wersję.

Kto chętny na zaproszenia? :)

Zastanawiam się jeszcze nad formą dystrybucji kluczy , może konkurs zobaczymy jednak bo zwróciłem się jeszcze z prośbą o dodatkowe klucze dla Polskiej Społeczności.

Ja bardzo chętnie, właśnie odinstalowałem wersję japońską, żeby sobie smaczku nie psuć tym pingiem, a gra lata wyśmienicie na leciwym już pc-cie

Również jestem otwarty na zaproszenie ; )

Podpisuję się, czekam na RU od dawna.

Z chęcią przetestuje cbt eu

Testowalem BD.JP i jestem zachwycony lecz nie tym pingiem i mam nadzieje ze na ru bedzie sie trocheszke lepiej gralo,wiec podpinam sie do testowsania

Ja również chciałbym spróbowac

Ja też Bardzo Prosze

Jesli koniec Maja to calkiem szybko. Chwila w Wiedzmina i mozna zagrac.
Wszystkie chcesz rozdac czy masz moze jakis na sprzedaz?
dzieki

edit.
Ogólnie jest gdzies info o tych kluczach? Jakies oficialne.

Kocham jak ludzie robią multikonta :D 3 osoby z 1 postem :D

Ja bym z chęcią spróbował, byłbym wdzięczny jakby udało się coś dla mnie załatwić.

Jak masz jakiś na zbyciu to baaaardzo chętnie :)

Ja bym chętnie się skusił na takowy kluczyk, by się wpadło na TS i pograło razem na tych CBT. ;)

Nie wiem jaki jest sens czekania na rosyjską betę skoro można pograć w wersję japońską. Przecież to ma na celu tylko przybliżyć obraz gry, nikt chyba nie ma zamiaru tam zostać...

Nie wiem jaki jest sens czekania na rosyjską betę skoro można pograć w wersję japońską. Przecież to ma na celu tylko przybliżyć obraz gry, nikt chyba nie ma zamiaru tam zostać...

Na wersji RU pingi będą w okolicach 60 , na JP masz około 350 :)

Na wersji RU pingi będą w okolicach 60 , na JP masz około 350

Mając 300pingu z mojego doświadczenia dość często cofa do tylu w niektórych momentach jest to bardzo wkurzające

Na wersji RU pingi będą w okolicach 60 , na JP masz około 350

A to nie jest tak, ze KR 290-300, JP 250? Tak mi pokazywalo w resource manager.

To masz gdzies oficialne info co do tych kodów? Dostales je czy prawdopodobnie je dostaniesz?

Wszystkie serwisy milcza. Dziwne zeby dawali kody CBT przed ogloszeniem daty jej rozpoczecia.

A to nie jest tak, ze KR 290-300, JP 250? Tak mi pokazywalo w resource manager. To masz gdzies oficialne info co do tych kodów? Dostales je czy prawdopodobnie je dostaniesz? Wszystkie serwisy milcza. Dziwne zeby dawali kody CBT przed ogloszeniem daty jej rozpoczecia.

To są pierwsze zaproszenia dla prowadzących FanSite prawdopodobnie. Furia z Black-dsert.com tez dostał kody bo gadałem z nim 1h temu ale on dostał ich 30 =.= , prawdopodobnie dlatego że prowadzi fansite dla international .

Polski Fansite się tworzy jednak jest już zarejestrowany + mam licencje od Pearl Abys , pewnie dlatego dostałem klucze :)

Nasz Fansite wstanie przed końcem maja.

Chętnie bym przyjął :D.

Piszę się oczywiście. Trzeba łapać skilla na wersje EU. < Maybe będzie. Po trochu zaczynam nagrywać filmiki na YT i BlackDesert RU był by u mnie wisienką na torcie. Jeśli będzie więcej zaproszeń to z góry dziękuje, bo teraz to na pewno bliższa ekipa z tsa mmorpg.org.pl zgarnie pule.