[Heroes of the Storm] Stormzone

tb12vgb86qjt.png

Witam chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić do połączenia sił i wspólnego grania w Heroes of the Storm.

Tworzymy nowe community w którym każdy z was jest mile widziany!

Jeśli dopiero zaczynasz swoja przygodę z hotsem znajdziesz tu miejsce dla siebie! Pomożemy, odpowiemy na pytania i zapoznamy z grą. Jeśli jednak jesteś już zaprawiony w boju i szukasz doświadczonych graczy aby dosięgnąć 1 ligi lub już ją posiadasz i chcesz dalej się rozwijać, wymienić poglądy i spostrzeżenia, nie mogłeś trafić lepiej. A może szukasz kompanów do stworzenia drużyny - wbijaj! U nas ich znajdziesz!

Zainteresowanych zapraszamy na ts3, lub forum.

Ip serwera TS3: stormzone.net.pl

Adres forum: http://stormzone.pl/forum/

Ludzi coraz więcej,

drużyna rankingowa założona.

Zapraszamy!

Dla każdego znajdzie się miejsce i slot na ts3 :D

chetnie pogram ale nie moge zdobyc klucza :)

Macie parę kluczy, powinny jeszcze działać:
1) FTJTMG-MGYW-4PV9EM-YHWC-RMMDXD
2) G692R4-Z22Z-RJTT2B-KB2K-NMBDK2
3) R48ZFF-TYGD-8RFJFZ-FP89-TEPX8Y
4) ZWHBYG-P7YB-XKM8PW-KKNY-RFBDW6
1) F6DWDK-BEWG-ZBPB6W-JHF7-9PPVZE
2) ZRKND8-R7K7-EP79DE-9YVR-KH6KH7
3) 2VN6BN-VTRJ-TX2KK4-ETEJ-482TGY
4) FY228R-CDY4-XWGWN4-6C24-6HPYWB

Dzieki, uzylem tego pierwszego.

A co do gry, kiedys tam kilka razy gralem w LoL, nie mam doswiadczenia w mobach, wiec nie wiem czy sie nadam :)

Wbij na ts3, forum, lub kanał w grze.

Jeśli będziesz miał jakieś trudności, problemy, chętnie posłużę radą.

Większość zbiera się wieczorami.

+Gdyby ktoś potrzebował jeszcze klucza, niech pisze na pw.

Dzięki za kluczyk. Gra mi się właśnie instaluje to mogę z Wami pograć, ale uprzedzam jestem zielony w temacie tej gry :D

witam wlasnie dobijam 30 lvl i pojutrze powinienem miec 10 postaci czy znajdzie sie u was poczatkujaca druzyna rankingowa by wspolnie grac?>

witam wlasnie dobijam 30 lvl i pojutrze powinienem miec 10 postaci czy znajdzie sie u was poczatkujaca druzyna rankingowa by wspolnie grac?>

Jasne, zapraszam na ts3, forum badz kanal w grze /join stormzone

Napisz tez do mnie, naucze CIe co nieco (:

w HoTSa fajnie się gra, ale w drużynie, a tak na chacie kogoś szukać 30min... Mam chyba 27 lvl więc coś tam wiem, w ciągu tygodnia się do was odezwę ;p

Dziś postawiliśmy zupełnie nowy kanał ts3, który będzie trwał tak długo jak sam HotS, a nawet i dłużej.

Znajdzie się tutaj miejsce i prywatny kanał dla każdego chętnego.

ip: stormzone.net.pl

kanal in game: /join stormzone

forum: stormzone.pl/forum

Zapraszam Wszystkich!

Prosze o dodanie do znajomych: Widmo#2522

tb12vgb86qjt.png

Witam chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić do połączenia sił i wspólnego grania w Heroes of the Storm.

Tworzymy nowe community w którym każdy z was jest mile widziany!

Jeśli dopiero zaczynasz swoja przygodę z hotsem znajdziesz tu miejsce dla siebie! Pomożemy, odpowiemy na pytania i zapoznamy z grą. Jeśli jednak jesteś już zaprawiony w boju i szukasz doświadczonych graczy aby dosięgnąć 1 ligi lub już ją posiadasz i chcesz dalej się rozwijać, wymienić poglądy i spostrzeżenia, nie mogłeś trafić lepiej. A może szukasz kompanów do stworzenia drużyny - wbijaj! U nas ich znajdziesz!

Zainteresowanych zapraszamy na ts3, lub forum.

Ip serwera TS3: stormzone.net.pl

Adres forum: http://stormzone.pl/forum/