Jak zarabiać astrale

Witam, wbiłem właśnie 70 lvl moim CW i mam problem z zabiciem czegokolwiek na mapach. Znacie jakieś sposoby jak zarobić na lepsze eq z 1,6k gsa?

Heh, dziwia mnie osobiscie takie tematy typu "jak zarabiac", bo to jest banalnie proste. Farmisz itemy i sprzedajesz, spedzasz x czasu patrzac na rozne itemy na AH bys znal sie w cenach i tu masz miliony opcji juz. Ja kiedys kupilem z 20-30 urokow tchnienia fae epickich (czy jakos tak) za 50-60k, a teraz jak wrocilem to chodza po 500-600k. Przebitka? Ogromna xD. No ale to ryzyko zawodowe bo moglo potanieć ;). Swoja droga zastanawiam sie nad powodem wachania cen w tym przypadku. Jakim cudem jak ten urok nie byl nawet muśniety leciutko przez buffy, to jak az tyle podrozalo? ;o

Wracajac do tematu - chodz na dungi, wykonuj dzienne misje (polecam bodajze z kregu grozy - tam dropily kiedys rzadkie symbole potrzebne do ulepszania urokow/artefaktow, ale to bylo kiedys, jak teraz nwm, nie sprawdzilem jeszcze). Biorac pod uwage obecne eq typu artefaktyczna bron, z 3 artefakty na pasie, plus pare innych artefaktow sprawia ze popyt jest duzy, co przy malym dropie rowna sie mnostwo kasy xD. A to tylko 1 z wielu przypadkow w ktorych mozna sie dorobic ;).

Dla zaawansowanych i ogarnietych - oplaca sie skupowac itemy i wplywac przez to na ich ceny, widzisz np 3 rzadkie itemy, kupujesz je i wystawiasz o np 100k drozej - efekt? Jak chca to kupia bo tanszych nie ma xD

Obawiam się, że polecenie koledze Kręgu Grozy to bardzo zła rada, biorąc pod uwagę jego wcześniejszą wypowiedź. A i te znaki są teraz tanie jak barszcz... Zdecydowanie podniesiono poziomy trudności i jeśli postać jest choć trochę nie tak zbudowana może mieć problemy. Radziłbym raczej pochodzić na podziemia, na Tiamat w Smoczej Studni, foundry, pvp... I brać dzienne questy na to. Nawet jak sobie na podziemiach czy Tiamat nie będziesz radził, to masz szansę, że Ci reszta party to wycarruje, a na koniec może coś wartościowego dropnie. Lider mojej gildii na Tiamat za jednym podejściem zarobił 2kk, ale to już przy naprawdę sporym farcie. :P

Witam, wbiłem właśnie 70 lvl moim CW i mam problem z zabiciem czegokolwiek na mapach. Znacie jakieś sposoby jak zarobić na lepsze eq z 1,6k gsa?