EoS

Co sądzicie o grze ?

Pograłem chwilę i z początkowego nazwijmy to zachwytu niewiele zostało, im dłużej gram tym bardziej przypomina mi to Archlorda 2 :> w negatywnym tego słowa znaczeniu (wbiłem 16 lvl) i coraz mniej mi się chce to kontynuować.

Gram też w Black Deserta (jap) i tam z zapałem do gry nie mam problemu, nie chodzi tu nawet o non target ale EoS questowanie jest po prostu nudne, kilka mobów na krzyż też :>, podobni mi się grało w A2

Jest taki tragiczny zastój na naszym rynku gier MMO, że chwytam się już byle czego xD EoS no typowy azjatycki crap, początek był nawet przyzwoity, ale jak zobaczyłem questy polegające na zakupie jakiegoś syfu w IS to odinstalowałem. Po pewnym czasie poczułem się jak w Archlord II dzienne nagrody, darmowe itemki co kilka poziomów, podobny interfejs, walka... No sorry, ale może w 2007 roku dałoby radę jeszcze w to pograć, ale teraz chyba każdy z nas już oczekuje czegoś więcej. Graficznie przeciętny, questy zabij/przynieś/uwolnij/pogadaj, walka typu zaznacz i randomowo wciskaj przyciski 1-9... Nic nowego czy innowacyjnego. Zależy jak będzie po premierze z IS to może wrócę bo na zasyp gier MMO w 2015 raczej nie ma co liczyć.

Kupa, szkoda coś w ogóle pisać

Najgorsze jest to ze nic innego, nowego nie ma aby pograc.... ehhh

No niestety muszę się z wami zgodzić mi chyba najbardziej zabrakło możliwości grindu (za mały exp za moobki) co za tym idzie trzeba wykonywać nudne questy

Mnie zmyliło to, że parę osób pod newsem się zachwycało, chciałem "usłyszeć" jakie plusy ma ta gra ?

Szybko i bezproblemowo się odinstalowuje. Tyle zauważyłem.

Akurat dziś mam wolne, w sumie po 20 lvlu grało się o wiele przyjemniej, więc chyba dziś pyknę.

Odinstalowałem jednak Arca i zostawiłem samą grę, po wybraniu serwera europejskiego dłuższy czas jest czarny ekran, po czym pokazuje się informacja, że zostałem rozłączony z serwerem, czy to normalny problem związany z wyłączonymi serwerami ?

EDit:

Wiem o której beta, zadałem pytanie czy to normalne, że tak się dzieje..., pisałem też wczesniej, że odinstalowałem Arc-a i być może stąd mam ten błąd :>

Podpowiem Ci... dzisiaj od 18 jest Open Beta ;)

Akurat wroce z pracy po 17. Bede gotowy :)

Zobaczę sobie tę grę, nie będę się zniechęcał bo 3 osoby mówią że "crap" :)

Na początkowych lvlkach wali ostro crapem :>, jednak po 20 powolutku się rozkręca, ja dam jej jeszcze szansę

Mi się grafika podoba w miarę, podobna do statego NeoSteam :) + fakt że wojownik w końcu wygląda jak wojownik :)

I jak wrażenia? Warto w to grać?

Wbiłem 10 lvl i jak na razie nie da się nic o niej powiedzieć, bo robiłem tylko questy. Pierwsze wrażenie nawet przyjemne ale trzeba pograć dłużej żeby oceniać grę.

Dlatego nie rozumiem ludzi co pograją 10 min i mówią że crap.

Aa mam pytanie. Jak wyciągnąć te itemy z ukończonych achievementów?

lvl 22 i jest cakiem nieźle jeszcze tu zostanę :)

Edit lvl 28 i powolutku sie odechciewa nudna troche

Też sobie dziś pograłam trochę, na razie bodajże 15 lvl i do tego 15 lvl mocno schematyczna, tylko trzy rodzaje questów - zabij/zbierz/pokonaj mini-bossa (co nie zawsze jest takie proste). Niby od 10 lvl jest pierwszy solo dungeon ale tak solo za bardzo się go nie da zrobić - ginę zaraz na wejściu :P

Podobno gra rozkręca się dopiero od 30 lvl wzwyż, moim zdaniem trochę zbyt późno aby przytrzymać przy sobie graczy na dłużej. W początkowej lokalizacji był nawet tłum ale tym dalej zaszłam tym robiły się większe pustki. Teraz na tym 15 lvl to tak widzę max. 5 osób na mapce.

Do tego ta gra ma dziwną konstrukcję ze strefami - przechodzi się przez takie mini-portale. Czyli z tego wynika, że nie jest to otwarty świat bo składa się z puzzli jak jest w GW2.

Ogólnie to daje jej takie 4/10, pograć niby można ale za wielkiej frajdy to nie daje. Grafika dosyć przestarzała, zero innowacyjności i monotonność.

Co sądzicie o grze ?

Pograłem chwilę i z początkowego nazwijmy to zachwytu niewiele zostało, im dłużej gram tym bardziej przypomina mi to Archlorda 2 :> w negatywnym tego słowa znaczeniu (wbiłem 16 lvl) i coraz mniej mi się chce to kontynuować.

Gram też w Black Deserta (jap) i tam z zapałem do gry nie mam problemu, nie chodzi tu nawet o non target ale EoS questowanie jest po prostu nudne, kilka mobów na krzyż też :>, podobni mi się grało w A2