Wiesiek 3 czy pojdzie?

http://images66.fotosik.pl/793/84aaf4f3f2958b95med.jpg

Czy na tym da rade stabilnie odpalic Wieśka czy nawet nie ma co podchodzic do zakupu ?

Pójść, pójdzie. Kwestia jak będzie z ustawieniami graficznymi, może nawet na średnie się załapiesz.

Dual Core E5200 2.5 GHz

Radeon 4850 Hd 1 GB

4 GB Ram

Pociagnie chociaz na minimum? :D

Ile razy wam jeszcze trzeba pisać, że nie wiadomo ? Chwila ... Maciek mówi że dla Pumbosa nie pójdzie, a Orthank może odpali na low.

Nie wiadomo jak dobra będzie optymalizacja, poza tym producenci Wiedźmina 3 przycieli detale. Dowiecie się jutro, kiedy ludzie dostaną gry do rąk i będą pełnoprawnie grać. Wtedy zapewne pojawią się też przeróżne testy i benchmarki na przeróżnych stronach.

Wiesiek wymaga minimalnie 6gb ram... Wiec bez 8gb nie podchodz. Wlasnie kwestia optymalizacji... Ale podejrzewa ze z i5, 8gb ram i karta serii 7k radeon 2gb wystarczy na srednie ustawienia.

Jejku ściągnijcie pirata i sobie sprawdźcie. Potraktujcie to jako demo, i jeśli wam pójdzie, to kupcie grę.

warn_ico.png
Namawianie do piractwa ~ NS
http://images66.fotosik.pl/793/84aaf4f3f2958b95med.jpgCzy na tym da rade stabilnie odpalic Wieśka czy nawet nie ma co podchodzic do zakupu ?

Zerkając na minimalne wymagania Wiedźmina 3, stawiałbym że nie pograsz przy (nawet) stabilnych 30 fps'ach na ustawieniach minimalnych. Karta graficzna nie jest mocną stroną tego laptopa.

PS. Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej. Dzisiaj Nvidia wypuściła specjalne sterowniki Game Ready dla Wiedźmina 3, które znacząco optymalizują grę.

Dual Core E5200 2.5 GHzRadeon 4850 Hd 1 GB4 GB RamPociagnie chociaz na minimum?

Procesor jest za słaby, tak samo karta graficzna (podobno 2 GB VRAMu jest dolną granicą). 4 GB ramu może wystarczyć, ale ogólnie nie nastawiałbym się na Wiedźmina 3 przy takim sprzęcie.

Mam nadzieję że CD Projekt RED wystarczająco zoptymalizuje grę (oprócz Day-1-Patch będą najprawdopodobniej kolejne patche optymalizujące) abyście mogli grać. Pozdro.

@down, na tą stronę należy brać poprawkę.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

To są stare wymagania, przed downgrade-em.

Powinno pójść na średniej klasy czterordzeniowym procku i średniej klasy 2GB karte graficznej.

8gb to minimum, nie wyobrażam sobie jakby miał pójść na 4 czy 6 gb.

Nie oszukujmy sie. Gra jest zrobiona na porzadnym silniku graficznym i niestety musi miec wygorowane wymagania sprzetowe. W koncu to 2015r, a jak ma byc cos ladne i klimatyczne to musi miec duze zasoby do wsiakniecia z piecyka. Od pradawna ludzie na tym forum powtarzaja ze z drewnem nie podchodzmy do nowych produkcji. Tylko nie potrzebnie sobie popsujemy humor. Ja z i5 3570k 16gb ram i hd7850 2gb na pokladzie na wiele nie licze.Moja karta to juz staroc bo 2012r produkcji, a technologia ciagle sie rozwija. Zwlaszcza ze wiesiek pod GFy robiony.... Sciagne jutro W3 i zobaczymy co z czym sie je :) Aha powodzenia dla tych co dzis od 22 bd stali w kolejce po wieska ^^

Spoko, ja swoje nadzieje wlepiłam w tą "bestie"

i5-4460 3.4

8GB RAM

Radek R270x

I mam zamiar grać chociaż na 5 fpsach ! >:C

Jestem przekonany że na moim i3 3220, GTX 650 TI i 6 gb pójdzie ;)

Gra dostała porządny downgrade także nie srajcie że wam nie pójdzie.

Gdzieś czytałem że na i5 o taktowaniu 2ghz i gtx770 idzie na ultra ;)

" Według niemieckich redaktorów płynną rozgrywkę w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz najwyższych ustawieniach graficznych (bez HairWorks) zapewniają karty graficzne GeForce GTX 770 i Radeon R9 280X"

d873fd829e1310252aaf74ff251cdf0b.png

Zaraz się przekonamy *o*

@edit - działa płynnie na średnich, jeśli chodzi o mój sprzęt. Żegnaj życie ^^

Nie było downgradu grafiki.

To są stare wymagania, przed downgrade-em.Powinno pójść na średniej klasy czterordzeniowym procku i średniej klasy 2GB karte graficznej.8gb to minimum, nie wyobrażam sobie jakby miał pójść na 4 czy 6 gb.

Jak nie możesz sobie wyobrazić, że Wiedźmin 3 nie będzie chodził przy mniej niż 8 GB ramu, to ja z chęcią zuploaduję tobie screena (razem z liczbą fps'ów) jak działa na 4 GB ramu w laptopie.

Daj znać.

Zwracam honor CDProjectRed. Nie mogłam sobie wyobrazić przed premierą, potem to każdy może sobie odpalić, ludzie...

https://www.youtube.com/watch?v=9Iky9tLuXFY

No i co? Dalej ufajcie wymaganiom.

Eee tam to na lajcie poleci. Jak na takim sprzęcie leci na avg 40 FPS i to na wysokich to jeszcze się okaże, że na zwykłym średniaku i to nie najlepszym ze średniaków, za jakieś 2500 tys, czyli takim jak mój, można to spokojnie odpalić na 60 FPS z odpowiednim dostosowaniem ustawień. No i jakimś SweetFXem, bo paleta kolorów w tej grze jest wprost katastrofalna. Ściągnę sobie jakiegoś pirata, zobaczę co mi tam wyjdzie za FPS i jeżeli będzie ok to kupuję.

Maraton ściągania jest jak cholera, wszędzie 50 seedów i 1000+ leecherów:D No ale jakoś leci, po 3 GB na godzinę...

Od samego początku mówiłem że nie będzie jakiegoś wielkiego skoku na sprzęt, przecież to jest podrasowany silnik Wiedźmina 2. Jeżeli 2 szła wam na ultra to ta część na ~high ;)

Procesor Intel® Core i5-3210M CPU @ 2.50GHz, 2501 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 4

Zainstalowana pamięć fizyczna (RAM) 4,00 GB
karty graficzne mam dwie (właśnie teraz się o tym dowiedziałem)

Radeon HD 7670M

Intel® HD Graphics 4000

pójdzie na minimalnych?