Komputer do 2 tysięcy

Otóż iż moje pojęcie na temat komputerów jest bardzo nikłe, to oddaje się w Wasze ręce, bo z tego co widzę parę osób naprawdę ogarnia temacik. Zależy mi na swobodnej grze, to najważniejsze, w co gram? Głównie Guild Wars 2, Skyrim, czasem CSGO i LoL, a to że w moich ulubiony grach widoki są przepiękne to poczekam sobie za dalszą gra, aż będę mógł w końcu posmakować owych światów na najlepszej grafice. Wspomnę jeszcze, że mój komputer ogrzewa mnie bardziej niż piec kaflowy, co w obecnej porze roku słabo ze sobą współgra. Oczywiście jeśli wyjdzie trochę więcej, nie obrażę się :D

Pozdrawiam i dziękuje, z góry, za pomoc.

Nie dałoby rady podnieść kwoty gdzieś do 2700? Miałbyś dobry zestaw na kolejne 5 lat który uciągnie wieśka 3.

A jaki masz stary sprzęt może z niego się weźmie parę części ?

@Yuriel

Zestaw na 5 lat ??? no raczej nie

Tak, i5, radek który spokojnie pociągnie 5 lat.

Ja mam taki, że szkoda gadać, ale chętnie się pochwale :D

I0JtFjJ.jpg

Tylko się nie śmiać :D

pamiec ram jak widac to ddr 3

dysk twardy tez juz masz

Nawet plyte glowna mozesz zachowac jak przerzucisz sie z fx 4100 na 8350.

wtedy kupujesz procesor karte i nowy zasilacz , ewentualnie mozesz dorzucic wiecej ramu , oraz jak cos zostanie dysk ssd

W tej konfiguracji mozesz kupic lepsza karte niz r9 270 x lub wiecej dupereli jak ssd i inne pierdoly

lub

brakuje ci jakis procesor , karta i nowa plyta glowna oraz zasilacz (ktory moze twoj stary sie nada)

W tej konfiguracji napewno te 2000 zl starcza na :

Procesor intel i5 4460k oraz na plyte glowna do niego .

Radeon r9 270 x jakis

Oraz na markowy dobry 600 watowy zasilacz

Ale i tak zeby ulepszac sprzet tylko dla guild wars 2 i cs go rzeczy nie do zrozumienia boo na tym co masz te gry i tak chodza zapewne ..

Nie podałeś modelu karty graficznej. Na tym co masz możesz bez problemu grać w wymienione przez Ciebie gry na full detalach, bo te gry nie są wymagające. Gw2 będzie cięło w WvWvW, ale to normalka. Skyshitrim korzysta z Dx9, LoL to jedna mapa z grafiką i technologicznym zaawansowanie na poziomie StarCrafta 1, a cs jest zaawansowany jak Quake 2.

Jeśli coś w tym zestawie nie pozwala Ci grać komfortowo w te gry, to jest to zapewne karta graficzna.

PS. Najlepsze jest, to że jeszcze nikt nie zapytał Cię nawet o model karty, ale doradzają ostro :D

Chodzą, ale komp się strasznie grzeje, fpsów mało, a tak żadnej przyjemności nie ma, jestem zmuszony do stałego farmienia :D Może i być 2700, tylko jakbyście mogli to możecie podać stronę już z wybranymi częściami? Może trochę przeginam, ale jak ktoś ma chwilkę czasu i chęć pomocy to śmiało może podesłać pełny secik.

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/69292-propozycja-zestawow-komputerowych-styczen-2015/

Jak Ci się komp grzeje, to go wyczyść z kurzu i ewentualnie nasmaruj wentylatorki, jeśli się zatarły z kurzu w łożyskach. Jak bardzo się grzeje ? Temperatury możesz sprawdzić w programie HW_Monitor lub OCCT. Tylko sprawdź podczas pełnego obciążenia i podczas spoczynku dla porównania.

Chodzą, ale komp się strasznie grzeje, fpsów mało, a tak żadnej przyjemności nie ma, jestem zmuszony do stałego farmienia Może i być 2700, tylko jakbyście mogli to możecie podać stronę już z wybranymi częściami? Może trochę przeginam, ale jak ktoś ma chwilkę czasu i chęć pomocy to śmiało może podesłać pełny secik.

Nie wiem jak morele ale dobrym sklepem i strona doo skladania komputera moim zdaniem jest ww.gral.pl maja tam praktycznie hurtowe ceny a po 2 fizyczne sklepy w wiekszosc miast...

Na stronie znajduje sie fajny i praktyczny konfigurator PC,

Tutaj masz już gotowca. Mam identycznego i polecam w 100 % :)

Link do morele http://www.morele.net/inventory/info/sJgIXN/

Tutaj masz już gotowca. Mam identycznego i polecam w 100 % Link do morele http://www.morele.net/inventory/info/sJgIXN/

nie chce cie martwic ale fx 4100 jest wydajniejszy od tej i3 z twojego zestawu to tak jaby z deszczu pod rynne zejsc ... i po co mialby taki zestaw kupowac jak spokojnie moze i5 z plyta i radkiem r9 kupic zasilacz bo reszta rzeczy ze starego przerzuci i wyda nie wiecej niz 2000 zl

Otóż iż moje pojęcie na temat komputerów jest bardzo nikłe, to oddaje się w Wasze ręce, bo z tego co widzę parę osób naprawdę ogarnia temacik. Zależy mi na swobodnej grze, to najważniejsze, w co gram? Głównie Guild Wars 2, Skyrim, czasem CSGO i LoL, a to że w moich ulubiony grach widoki są przepiękne to poczekam sobie za dalszą gra, aż będę mógł w końcu posmakować owych światów na najlepszej grafice. Wspomnę jeszcze, że mój komputer ogrzewa mnie bardziej niż piec kaflowy, co w obecnej porze roku słabo ze sobą współgra. Oczywiście jeśli wyjdzie trochę więcej, nie obrażę się :D

Pozdrawiam i dziękuje, z góry, za pomoc.