Ragnarok Online>AppleSeed (serwer europejski rate 1/1/1)

Witam!
Po latach wróciłem do gry jak wielu innych graczy z którymi mam przyjemność zaprosić do wspólnej zabawy na oficjalnym europejskim serwerze gry Ragnarok Online: http://www.ragnarokeurope.com/

Jesteśmy największą aktywną Polską gildią na serwerze. Zebraliśmy już 40 graczy.
Posiadamy:
- Mumble - własne forum na którym ogłaszamy nowinki i pomysły
- dla aktywnych: stworzyliśmy szereg postaci warpujących w różne odległe miejsca gry by oszczędzić czas na lataniu statkami (dane konta podajemy po wstąpieniu do gildii i wyrażeniu chęci współpracy)

Więc jeśli i Tobie powróciły wspomnienia o świecie gry Ragnarok, nie zastanawiaj się i spróbuj jeszcze raz.
Początkującym oferujemy pomoc w postaci rozmaitych itemów niezbędnych do startu a także porady i opinie typu jak i czym grać.
Zainteresowani pisać w grze na nicki: Barans, Pejo, KoutaSora, Kiyomaro, AreMas, ELment, Yaya, Miiu, Etua.

Jeśli masz problem jak ściągnąć grę lub jakieś wątpliwości napisz tutaj. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :]

Pozdrawiam i zapraszam! :D

Zawsze mialem chec na RO, ale brakowalo mi chyba sily na nie.. to jest taki GRIND czy quest bardziej? I czy pogram w miare bez lagow na stalym necie 512kb? Jak tak to jutro pobiore i wieczorem bede gral.

Bardziej grind ;] Ale questy tez są jak ktoś chce to bierze. Myślę że tak, ja też mam cienkiego neta a idzie prawie bez lagów ;] Zapraszamy :)

Jutro bd w domu, to pobiore ;) duzo wazy cala gra?

2-3GB :] Ok jak coś to pisz na któryś z nicków podanych wyżej. Napewno ktoś będzie to odpisze :]

Spoko gildia, wlasnie dolaczylem !!!!


Pomogli, wytlumaczyli, wprowadzili i lecimy dalej!

sprawdziłby ktoś ile leci transferu z neta przez godzine? Będę miał ograniczenie ok 3gb na miecha, i jestem ciekawy ile pogram na takim necie :P

btw. chciałbym zagrać jakąś klasą healującą, znajde party na expa itp?

sprawdziłby ktoś ile leci transferu z neta przez godzine? Będę miał ograniczenie ok 3gb na miecha, i jestem ciekawy ile pogram na takim necie btw. chciałbym zagrać jakąś klasą healującą, znajde party na expa itp?

za duzo nie pograsz bo musisz doliczyc mumbla/tsa jak chcesz cos popykac. a mumbl potrafi w 4h zjesc 100-200mb+100 min. gra ...

mhm :/

mam pytanie jaką klase polecacie na początek gry ? 1 raz gram w RO myślałem nad taekwon ?

swordsman-> knight (tani, latwy, dobry do farmienia)

ja tak zrobilem xD juz 22lv, 1mln zen i rosnie

Zdecydowanie Archer > Hunter > Sniper > Ranger :) Najłatwiejsza postać do expienia, farmienia również. Nie jest też ciężko ubrać go w jakieś podstawowe itemki.

sam wybiore rangera :D Jutro pobiore i zobacze jak z użyciem transferu. Jak będzie znośnie to coś tam będę gierczył, najwyżej bez mumbla :x

Co do healującej klasy owszem jest Acolyte>Priest i party znajdzie niemalże zawsze i wszędzie gdyż to bardzo przydatna klasa.

Nie wiem czy mi sie tylko wydaje, czy straszne lagi są.

jak z populacja oraz których klas postaci jest najmniej??

Przez całą dobę waha się od nocy około 600 do 1600 w dzień i nawet ponad 2000 gdy jest jakiś event. Z 3rd bardzo pożądani są bardzi/dancerki, priesci ale także sage/profesorzy. A z rzadkich postaci których jest najmniej to Soul Linker. Jeśli komuś to będzie obojętne jaką postać zrobić to w przydało by się jeszcze kilku Acolyte>Priest>High Priest>Arch Bishop ale miejsce znajdzie się dla wszystkich :)

A jak wygląda sytuacja z mc? Bo jeżeli mc są dozwolone to nie widzę problemu żeby ktoś np zrobił barda. Mnie najbardziej interesuję wasze podejście do woe. Czekam na odpowiedź i wtedy zdecyduję czy do was dołączyć.

Online to 1-1.5k, 2k na WoE i Eventach chyba ze ktos sie o 3-4 w nocy loguje, jak na RO to bdb.

p.s

Ja mam 24 lvl jakby ktos zaczynal chcial dolaczyc i pograc+gadac na tsie to niech sie odezwie do mnie po wbiciu 15lvla

"Treys, pogramy razem.

gram w godzinach wieczor-noc(polskiego czasu do 3)

Na WoE jeszcze się nie pakujemy. Pierw niech ludzie dobiją spokojnie 3rd klass i potrzebne skille oraz EQ.