Wielki Powrót!

Witam. Mam nadzieję, że ta wiadomość dotrze do kilku ludzi, którzy intersowali się Allodsem. Ostatnimi czasy, po wielu próbach grania w inne mmo rpg, wróciłem do punktu wyjścia. Chciałem wrócić do gry, ale nie mam pewności czy będę miał z kim pogadać i czy ma to jakikolwiek sens, a więc do rzeczy!

Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych, pod tematem albo na pw. Moglibyśmy zorganizować się większą grupką i być może założyć gildię. Gralibyśmy dla zabawy i od zera. Jakieś RP mile widziane. Porozsyłam tę wiadomosć po różnych forach i może znajdę kilku niedobitków. Piszcie śmiało! cheesy.gif

Witam. Mam nadzieję, że ta wiadomość dotrze do kilku ludzi, którzy intersowali się Allodsem. Ostatnimi czasy, po wielu próbach grania w inne mmo rpg, wróciłem do punktu wyjścia. Chciałem wrócić do gry, ale nie mam pewności czy będę miał z kim pogadać i czy ma to jakikolwiek sens, a więc do rzeczy!Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych, pod tematem albo na pw. Moglibyśmy zorganizować się większą grupką i być może założyć gildię. Gralibyśmy dla zabawy i od zera. Jakieś RP mile widziane. Porozsyłam tę wiadomosć po różnych forach i może znajdę kilku niedobitków. Piszcie śmiało!

Ta gra to 90% 65 lvle FULL P2W wiec bez wydania kilku tysiecy nie masz nawet po co tam grac ;) dlatego nikt praktycznie tam nie gra.

Na prawdę jest tam teraz aż tak źle?

Na prawdę jest tam teraz aż tak źle?

Jeszcze 2 lata temu, kiedy gierka była na topie grałem i nie było szansy zdobyć gemów jak za nie płacąc. Są cholernie drogie. Dziwię się, że Allods jeszcze ciągnie. Za czasów kiedy jeszcze gierka była w języku polskim bardzo fajnie się w nią grało. Teraz to jest porażka.

Posłuchajcie sobie. Grałem w tą grę 3 lata. Aktualnie NIE MA I NIE BĘDZIE ŻADNEGO P2W! W dodatku dzięki złączeniu serwerów Allods przeżywa drugą młodość. Jest bardzo dużo polskich gildii no ale wiadomo, że tych "international" jest dużo więcej. Aby wyrobić sobie eq na ten moment potrzeba czasu i dobrej gildii . Codziennie raidujecie i farmicie na nowych mapkach. Jeśli macie ekwipunek o GS 7k i koleś przeciwko ma GS również 7k to nawet jeśli ma lepsze runy to i tak nic nie zmienia. Każdy ma równe szanse. Z runami 2/2/2 2/2/2 jesteście wstanie zabić przeciwnika z runami 6/6/6 6/6/6. Aktualnie to ekwipunek się liczy a nie żaden IS więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Od siebie dodam, że bardzo często walczy się teraz w Astralu czy to na arenie czy to podczas zbierania przedmiotów astralnych. Wymaga to kooperacji ze strony gildii :) Jeśli macie jakiś problem z grą to oczywiście pomogę.

Jeszcze 2 lata temu, kiedy gierka była na topie grałem i nie było szansy zdobyć gemów jak za nie płacąc. Są cholernie drogie. Dziwię się, że Allods jeszcze ciągnie. Za czasów kiedy jeszcze gierka była w języku polskim bardzo fajnie się w nią grało. Teraz to jest porażka.

Gemy się ulepszało i dało się zyskać nie płacąc ...

Szkoda, bo chetnie też bym pograł.. Ale P2W mnie odrzuca ; /

Posłuchajcie sobie. Grałem w tą grę 3 lata. Aktualnie NIE MA I NIE BĘDZIE ŻADNEGO P2W! W dodatku dzięki złączeniu serwerów Allods przeżywa drugą młodość. Jest bardzo dużo polskich gildii no ale wiadomo, że tych "international" jest dużo więcej. Aby wyrobić sobie eq na ten moment potrzeba czasu i dobrej gildii . Codziennie raidujecie i farmicie na nowych mapkach. Jeśli macie ekwipunek o GS 7k i koleś przeciwko ma GS również 7k to nawet jeśli ma lepsze runy to i tak nic nie zmienia. Każdy ma równe szanse. Z runami 2/2/2 2/2/2 jesteście wstanie zabić przeciwnika z runami 6/6/6 6/6/6. Aktualnie to ekwipunek się liczy a nie żaden IS więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd.Od siebie dodam, że bardzo często walczy się teraz w Astralu czy to na arenie czy to podczas zbierania przedmiotów astralnych. Wymaga to kooperacji ze strony gildii Jeśli macie jakiś problem z grą to oczywiście pomogę.
Gemy się ulepszało i dało się zyskać nie płacąc ...

Ostra propaganda:) Pytanie tylko ile czasu ulepszało się te gemy?

Trole dalej swoje. Opisałem sytuację i udowodniłem, że nie ma żadnego P2W ale i tak tego nie zrozumiecie :)) Polaczęta zawsze takie podatne na czyjeś zdanie...

Jak już grac to na wersji p2p, ale tam zaś ludzi nie ma :)

Trole dalej swoje. Opisałem sytuację i udowodniłem, że nie ma żadnego P2W ale i tak tego nie zrozumiecie ) Polaczęta zawsze takie podatne na czyjeś zdanie...

Kupowanie op itemków w item shopie, to jest p2w.

Trole dalej swoje. Opisałem sytuację i udowodniłem, że nie ma żadnego P2W ale i tak tego nie zrozumiecie ) Polaczęta zawsze takie podatne na czyjeś zdanie...

Raczej Ty trolujesz majac 3 posty na tym forum...gra jest full p2w i kazdy ogarniajacy gracz to potwierdzi , ze bez wydawania kasy nie da sie dorownac topowych graczom ktorzy wkladaja tysiace zl w gre....

Założyłem konto dzisiaj rano co nie znaczy, że nie mam pojęcia o grze. Przeglądam również forum bez konta. Podaj mi swój nick koleszko jaki miałeś w Allodsie ... AKTUALNIE LICZY SIĘ EQ a IS jest tylko dodatkiem bez którego da się luźno obejść. Teraz KAŻDY potrzebuje czasu, żeby się ubrać nawet ten płacący. Twórcy oparli wszystko na systemie party i gildii. Nie mów mi, że trzeba wydać tysiące bo pewno ledwie dobiłeś do maxymalnego poziomu albo zwyczajnie słyszałeś, że w Allodsie jest P2W.

Tyle tutaj znawców a każdy same głupoty gada.

Raczej Ty trolujesz majac 3 posty na tym forum...gra jest full p2w i kazdy ogarniajacy gracz to potwierdzi , ze bez wydawania kasy nie da sie dorownac topowych graczom ktorzy wkladaja tysiace zl w gre....

To ciekawe co o mnie powiesz... ze tez mam 3 posty? :P A tez jestem zdania ze allods nie jest p2w. Grac gralem dlugo, zobaczylem wiekszosc co bylo do zobaczenia jednak swego czasu pustki na serwerze mnie zniechecily - ale zadne p2w, wypraszam to sobie. To takie samo gadanie jak o RoM'ie ze p2w itd, otoz nie, jak ruszysz tylek to uzbierasz to wszystko. Popatrz na to w ten sposob - czy wow tez jest p2w? Bo przeciez tam mozna miec kupic max lvl, na co inni by poswiecali swoj cenny czas? Nie. To czemu zbieranie na jakis itemek kasy ma byc p2w? Po za tym - czy to zle ze gra sie ciagle rozwija? Chyba nie. A skoro gra sie rozwija to ci co graja ciagle maja przewage bo kiedy ty np expisz swoja postac to oni juz kosza najnowsze eventy/dungi/raidy. Za x czasu ty robisz te raidy a oni robia kolejne rzeczy z nowszych patchy. Wiec na dobra sprawe doganianie jest oznaka stagnacji :P

EDIT:/// Podajcie nazwe gildii jak kiedys graliscie. Allods bez dobrej gildii to nie Allods (jak w wiekszosci mmo - np w gw2, bardzo pomaga gra z zgrana, przyjacielska gildia, zwlaszcza na endgame)

EDIT:/// Podajcie nazwe gildii jak kiedys graliscie. Allods bez dobrej gildii to nie Allods (jak w wiekszosci mmo - np w gw2, bardzo pomaga gra z zgrana, przyjacielska gildia, zwlaszcza na endgame)

Ja swego czasu należałem do Madness. Była to gildia, która rozdawała wszystkie karty na serwie. W mało której grze napis "Madness" dawał więcej niż najlepszy gear. Było się nietykalnym:D Jak ktoś z Madnessu to czyta to pozdrawiam:)

Teraz to już totalnie jestem zmieszany. Jedna cześć osób twierdzi że nie ma p2w a druga że jest. To raczej naturalna rzecz że znajdą się Ci co będą nie lubić i Ci co będą wielbić.

Ja też już kompletnie nie wiem co mam myśleć. Ogólnie to chciałem pograć dla samej fabuły i miłego spędzenia czasu z gildią, ale nie wiem czy warto i czy lokacje przeznaczone do levelowanie nie świecą pustkami. Ktoś wyżej powiedział, że Allods przeżywa drugą młodość, natomiast inny mówią, że nie ma z kim grać. Mógłby ktoś obiektywnie przedstawić sytuację?

Ja też już kompletnie nie wiem co mam myśleć. Ogólnie to chciałem pograć dla samej fabuły i miłego spędzenia czasu z gildią, ale nie wiem czy warto i czy lokacje przeznaczone do levelowanie nie świecą pustkami. Ktoś wyżej powiedział, że Allods przeżywa drugą młodość, natomiast inny mówią, że nie ma z kim grać. Mógłby ktoś obiektywnie przedstawić sytuację?

Masz avatar a allodsa, wpisałeś że Twoje mmo to allods - powinieneś znać odpowiedź na to pytanie. Jest wiele innych i lepiej dopracowanych gier na rynku niż to coś. Kiedyś to była fajna gierka - jakieś 3 lata temu. Teraz to zwykła maszynka do pieniędzy.

Bo właśnie ostatni raz grałem jakiś rok temu i chcę się dowiedzieć jak sytuacja wygląda teraz. Niestety nic innego nie wciągnęło mnie tak jak allods.

To w takim razie mozesz spokojnie dac szanse, tylko musisz liczyc sie z tym ze potrzebujesz byc cierpliwym (co widac juz podczas expienia). No i znalesc jakas porzadna gildie na tzw engame. Nwm jak obecnie z populacja ale o p2w nie musisz sie martwic. Moim zdaniem naturalna kolej rzeczy ze jak ktos zaczynal wczesniej to jest do przodu i tyle. Zaczniesz robote o 6 to skonczysz o 14, zaczniesz o 5 to o 13. I tu cudow nie ma, prawda? Tak samo wyglada z grami. Przynajmniej tymi rozwijajacymi sie ;)

Powiem tak - jak ktos zauwazyl sa lepsze gry ale skoro zadna z nich ci nie przypasowala to nie szkodzi wrocic sprawdzic co i jak z populacja, podobno jest wyzsza bo jakies laczenie serwerow czy cos bylo ;)

EDIT:/// Mi daleko od wielbienia bezkrytycznie jakiejkolwiek gry, allods ma mnostwo wad - wolny leveling, dlugi endgame (by do czegos dojsc), sredni wyglad skilli, sredniomala ilosc skilli, wymuskane, takie nijakie rasy, smieszne pokurcze aka gibberlingi czy jak sie to tam pisze, ale ma tez duzo wad - astral, statki, pvp specyficzny klimat. Jednak itemshopu bym nie dal ani do zalet ani do wad. Fakt, pozwala nadgonic troszke reszte jednak bez przesady - DOKLADNIE to samo zdobedziesz za darmo jak ruszysz mózgownicą. Ale zapomnialem ze dla wiekszosci myslenie jest dla slabych ;). Ech, gdzie sie podziala stara szkola np z lineage 2 kiedy sie zdobywalo orez za ktorym polowa serwera gonila i sie chronilo w setke jedna osobe... Kiedy sie kombinowalo jak dorwac sie do bossa, jak ominac blokady klanowe, czy tez na AH jak sie kombinowalo by sie dorobic i nie narobic... Te piekne czasy chyba juz nie wroca ;)