Stream xMisi3g

Witam,

Zapraszam wszystkich na mojego streama ;)

Od niedawna streamuje, próbuję udoskonalać swoje umiejętności streamerskie, żeby lepiej się wam oglądało ;)

Link: twitch.tv/xmisi3g

Streamuje z wielu gier, między innymi: CS:GO, Heroes of the Storm, Hearthstone, Chivalry: Medieval Warfare
Streamuję w różnych godzinach, zależy to od tego, czy mam czas.

Jeśli ci się podoba, daj soga followa, będziesz powiadamiany na mailu, kiedy dokładnie rozpoczynam stream ;)

twitch.tv/xmisi3g

Właśnie stream z gier rankingowych - Hearthstone ;)
Zapraszam

Na streamie, oprócz znanych gier MMO i multiplayer, będą także premiery nowych tytułów.

W czwartek będzię stream z open bety Echo of Soul, zapraszam bardzo.

Zafollowujcie mój kanał, żeby być na bieżąco ze streamami z premier nowych gier ;)

Proszę o usunięcie tematu ;)

Zapraszam na dzisiejszy stream o godzinie 22:30 (03.06.2015) z gry horror - The House ;)
twitch.tv/xmisi3g

twitch.tv/xmisi3g
Zapraszam na stream o 15:30 ;)
Na początku Terraria na poziomie trudności Hardcore (umieram = postać zostaje skasowana).
Potem trochę Chivalry: Deadliest Warrior, a następnie zagram w to, co mi wpadnie do głowy ;)

twitch.tv/xmisi3g

Zapraszam na stream o 21:00 ;)
Na początku trochę The Forest, a następnie gram w Terrarię na stopniu trudności Hardcore, dzisiaj zbieram eq na bossa i, mam nadzieję, uda mi się go pokonać!

twitch.tv/xmisi3g

Zapraszam na stream o 16:35 ;)

Dzisiaj powracam do starej, ale wciąż dobrej gry: Stronghold (Twierdza)

Zapraszam bardzo ;)

twitch.tv/xmisi3g
Zapraszam na stream z Hearthstone ;)
Dwa winy do zakończenia misji i pykam arenke! :D
Po Hearthstonie pogram w NBA 2k14 lub coś innego ;)

twitch.tv/xmisi3g
Zapraszam na stream z Infestation: Survivor Stories (WarZ) o godzinie 9:40
Ogarniam jak tam sytuacja po porzuceniu gry przez twórców ;)
Potem trochę Chivalry: Medieval Warfare, a na koniec pogram w gry zaproponowane przez widzów :D

twitch.tv/xmisi3g
Zapraszam na stream z gry, która miała dzisiaj swoją premierę, a chodzi oczywiście o Batman: Arkham Knight.
Zaczynam o 19:30!

Witam,

Zapraszam wszystkich na mojego streama ;)

Od niedawna streamuje, próbuję udoskonalać swoje umiejętności streamerskie, żeby lepiej się wam oglądało ;)

Link: twitch.tv/xmisi3g

Streamuje z wielu gier, między innymi: CS:GO, Heroes of the Storm, Hearthstone, Chivalry: Medieval Warfare
Streamuję w różnych godzinach, zależy to od tego, czy mam czas.

Jeśli ci się podoba, daj soga followa, będziesz powiadamiany na mailu, kiedy dokładnie rozpoczynam stream ;)