Wiedzmin 3 Wybory z poprzednich częsci

Jak wiadomo w Wiedźminie bywało sporo wyborów które będą miały wpływ na świat gry w Wiedźmina 3 dlatego jestem ciekaw jakie wy wybraliście wybory oraz możecie doradzić mi.

znaczenie miały miedzy innymi ....

1 Czy zginął Aryan La Valette

2 Z kim połączyliście siły

3 i inne z wyborów jakie tam były istotne

4. .....

5,.....

Pytam gdyż grając w poprzednią częś nie pamiętam wyborów jakie dokonałem oraz samą grę pamiętam jak przez mgłę.

wiem że był wybór połączenia sił czy to z wiewiórami czy tym drugim. Ten moment gry zatrzymał mnie przez spory czas i przerwałem grę na długi okres ale nie pamiętam właśnie kogo w końcu ostateczne wybrałem

Pamiętam jeszcze że w wiedźmina 2 przewałem ostateczne po przez wybór uratowania triss czy też kogoś tam.

Dlatego chciałem się was doradzić, zapytać jakie wybory z 3 muszę wybrać by być tym "dobrym" lub też troszkę lepszym (zawsze w grach staram się być tym dobrym). Dzięki za pomoc Przy okazji możecie napisać wasze wybory :)

PS

tu znalazłem pomocny filmik :P może komuś się przyda https://www.youtube.com/watch?t=413&v=X_INEnvuPnk

I szczeże nadal zastanawiam sie nad wyborami ;/ ponieważ każdy z wyborów ma duże znaczenie :P

Królewski spoiler:

1. Arjan La Valette i tak ginie.2. Triss i tak zostaje uratowana3. Anaiss i tak zostaje uratowana

Na razie nie zauważyłem niczego specjalnego, poza osłabionym Keadwen po śmierci Henselta i... tym tatuażu...

JA się zastanawiam co wybrać potem , gdzie się wybrać? jakieś sugestie?

Dobra jak już sypiemy spojlerami to ja mam pytanie. Jestem Ja, kolega 1, kolega 2.Kolega 1: Grał w W2, nie miał save'a więc przeprowadził rozmowę podczas strzyżenia, spotkał Letho w Vellen w dworku który powinien być nawiedzony przez upiory, (zamiast upiorów były tam pułapki które Letho zastawił na ścigających go najemników. Dodam iż trafił tam przypadkowo, nie posiadał questa od Dolores ani nawet zadania żeby pogadać z Dolores w sprawie dworku)Ja + Kolega 2 : Graliśmy w W2, zaimportowaliśmy save'y z niezabijanym Letho. W Vellen:Ja - Miałem Q żeby pogadać z Dolores, ale po tym jak się dowiedziałem że można spotkać tam Letho pobiegłem od razu, jednak zastałem tam tylko upiory Kolega 2 - Miał Q żeby zabic upiory (gadał z Dolores) i też zastał tam upiory.Dodam jeszcze że wchodząc na strych w szopie (gdzie powinien znajdować się letho), Geralt wypowiadał kwestię "Wygląda na to, że ktoś tu mieszkał"I teraz moje pytanie brzmi.Co się stało, że się tak stało... chyba że spotkamy letho w "innych" okolicznościach (mam na myśli osoby które nie zabiły Letho w dwójce i zaimportowały save'a)

Jak wiadomo w Wiedźminie bywało sporo wyborów które będą miały wpływ na świat gry w Wiedźmina 3 dlatego jestem ciekaw jakie wy wybraliście wybory oraz możecie doradzić mi.

znaczenie miały miedzy innymi ....

1 Czy zginął Aryan La Valette

2 Z kim połączyliście siły

3 i inne z wyborów jakie tam były istotne

4. .....

5,.....

Pytam gdyż grając w poprzednią częś nie pamiętam wyborów jakie dokonałem oraz samą grę pamiętam jak przez mgłę.

wiem że był wybór połączenia sił czy to z wiewiórami czy tym drugim. Ten moment gry zatrzymał mnie przez spory czas i przerwałem grę na długi okres ale nie pamiętam właśnie kogo w końcu ostateczne wybrałem

Pamiętam jeszcze że w wiedźmina 2 przewałem ostateczne po przez wybór uratowania triss czy też kogoś tam.

Dlatego chciałem się was doradzić, zapytać jakie wybory z 3 muszę wybrać by być tym "dobrym" lub też troszkę lepszym (zawsze w grach staram się być tym dobrym). Dzięki za pomoc Przy okazji możecie napisać wasze wybory :)

PS

tu znalazłem pomocny filmik :P może komuś się przyda https://www.youtube.com/watch?t=413&v=X_INEnvuPnk

I szczeże nadal zastanawiam sie nad wyborami ;/ ponieważ każdy z wyborów ma duże znaczenie :P