Szukam stałej 5 do Hotsa

Witam serdecznie. Szukam 4 ludzi do grania w stałej 5. Jeśli chodzi o mnie to jakiejś doświadczenie o mobach mam (2 lata grałem w lola), a moją przygodę z host'em rozpocząłem jakiś czas temu (22 czy 23lvl mam). Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie się do mnie na priv.

Czesc :)
Doświadczenie w moba mam, w hotsa gram od niedawna, mam dopiero 7 lvl, jesli moge, chetnie pogram ;)
Nick Anray#2685

Siemanko ;>

Tez mam doswiadczenie z moba, aktualnie na hots 36 lvl .

battletag: FilipekNH#2477

witam z checia dolacze doswiadczenie w moba mam glownie w lola :) w hots poki co 30 lvl 10 bohaterow wiek 26 moge udostepnic TS3 dla druzyny.

KatZGiganT#2528 jak zainteresowani pisac pm na forum

lecik #2242

A ja proponuje wbic na ts ts3.novasociety.com sa ta ludzie do grania i sam tam gram :P zawsze sie ktos znajdzie ;)

7lvl posiadam, dużo gier dzięki mnie wygrywaliśmy bo ogarniam klasy a'la assassin i tank. Szczególnie dwarfem dobrze gram :)

Zapra poszły :D

Hej, jeżeli ciągle aktualnie to z chęcią pogram w Hots z wami ;)

Morderca #2982

Chętnie pogram Huragan21#2384

Witam serdecznie. Szukam 4 ludzi do grania w stałej 5. Jeśli chodzi o mnie to jakiejś doświadczenie o mobach mam (2 lata grałem w lola), a moją przygodę z host'em rozpocząłem jakiś czas temu (22 czy 23lvl mam). Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie się do mnie na priv.