Problem z połączenie monitora do karty graficznej

Witajcie otóż mam taki problem że wczoraj dokładnie odebrałem swój nowy komputer z kartą gigabyte gtx 970

I chciałem podpiąć sobie 2 monitory i tu jest mój problem otóż pierwsze wejście działa normalnie monitor się wyświetla i wgl ale gdy chciałem podłączyć 2 okazało że potrzebuje przejściówki dvi-d to podłączyłem 2 monitor który łączy się przez hdmi i podłączyłem pod te wejście dvi-d i monitor wogóle nie jest wykrywany co może być tego problemem ?

Czy trzeba będzie koniecznie kupić tą przejściówkę żeby podpiąć monitor z vga+przejściówka dvi-d to komputera żeby zadziałało ?

Proszę o odp dzięki :)

Czytałem to 3 razy i wciąż nie potrafię zrozumieć o czym piszesz. Jasno, jaki kabel użyłeś, co wpiąłeś w kartę, co w monitor, na czym działa, a na czym nie. Jakie gniazda ma 980tka to ja wiem, tego tłumaczyć nie musisz.

okej dobra to więc tak podłączyłem normalny monitor pod wejście dvi-i i wszystko działa normalnie

i chcę podłączyć drugi monitor ale mój komputer wogóle go nie wykrywa monitor to lg flatron m228wd i podłączyłem go pod hdmi i pod wejście dvi-d i komputer wogóle nie pokazuje że monitor jest podpięty czy to może być wina mniejszej ilości pinów na hdmi czy potrzebuje też przejściówki z vga na dvi-d ze wszystkimi pinami

Chaos, wciąż za dużo chaosu. Tobie może się wydawać że piszesz jasno, ale tak nie jest. Spróbujmy tak, napisz co się zgadza, a co nie:

Jak rozumiem, pierwszy monitor podłączasz: monitor z dvi-i(tu w sumie nie wiem, bo nie podałeś) do gniazda karty dvi -i. I jest ok.

W momencie kiedy nie odłączając pierwszego monitora, podłączasz drugi monitor przez dvi-d do gniazda hdmi w karcie, to nie wykrywa go?

Oczywiście oba podłączasz do 970tki i nie próbujesz używać na raz integry i GTXa?

Witajcie otóż mam taki problem że wczoraj dokładnie odebrałem swój nowy komputer z kartą gigabyte gtx 970

I chciałem podpiąć sobie 2 monitory i tu jest mój problem otóż pierwsze wejście działa normalnie monitor się wyświetla i wgl ale gdy chciałem podłączyć 2 okazało że potrzebuje przejściówki dvi-d to podłączyłem 2 monitor który łączy się przez hdmi i podłączyłem pod te wejście dvi-d i monitor wogóle nie jest wykrywany co może być tego problemem ?

Czy trzeba będzie koniecznie kupić tą przejściówkę żeby podpiąć monitor z vga+przejściówka dvi-d to komputera żeby zadziałało ?

Proszę o odp dzięki :)