Marvel Heroes. Czy warto?

Chcialbym sie dowiedziec co nieco o tej produkcji. Jak wygladaja klasy(kto jest kim. Tanki, Supporty itd) i czy da sie grac zupelnie za darmo.

Da się grać zupełnie za darmo. Klasy dzielą się na grywalne (Venom, Juggernatu, Iceman i jeszcze pare) i na niegrywalne. Grałem w to długo. Bardzo długo. Nudna jak flaki z olejem, brak end game.

Da się grać zupełnie za darmo. Klasy dzielą się na grywalne (Venom, Juggernatu, Iceman i jeszcze pare) i na niegrywalne. Grałem w to długo. Bardzo długo. Nudna jak flaki z olejem, brak end game.

Bowiem End-game to Grind czysty bezmyślny Grind aka Diabolo 3.

Bowiem End-game to Grind czysty bezmyślny Grind aka Diabolo 3.

Nie. W diablo i w poe świetnie się bawiłem jak wbiłem lvl cap, bo wprowadzał on coś nowego. Tutaj, do 60 lvla robisz legendary questy i potem robisz je dalej bo dają dużo expa do omegi oraz odin marks. Monotonia. Co prawda dochodzą jakieś tam rajdy, ale za nim będziesz dawał rade coś w nich zrobić to minie bardzo dłuugo bo trzeba być bardzo dobrze ubranym.

Ja jak najbardziej polecam MH. Mimo iz sam nie gralem dluzej niz 1-2 miesiace to uwazam, ze gra jest ciekawa i warta chociaz sprobowania zwlaszcza, ze jest darmowa bez p2w. Jedyna rzecz ktora troche mnie irytowala to za maly stash - tu troche przegieli a, jedyna opcja zeby go powiekszyc to niestety kupic za kase. Natomiast poza tym grało mi sie przyjemnie, zwlaszcza na poczatku jak levelowalem pierwsze postaci.

A tu moje subiektywne wady i zalety...

Plusy:

- fajne, dojrzale mentalnie community

- duuuzo grywalnych postaci i wciaz przybywa

- regularne eventy, ktore w moim odczuciu cos dawaly zwlaszcza poczakujacym graczom

- ogolnie bym pochwalil gazillion za to, ze czesto cos poprawiaja, wprowadzaja eventy itp.

- regularne giveawaye w postaci kodow na rozne boosty, a czasmi Random Hero Boxy

Minusy:

- gra ma spore wymagania jak na hack'n'slash (porownujac chociazby do D3)

- gra z czasem robi sie monotonna...dlatego wytrzymalem 2 miesiace ale pewnie jeszcze wroce :)

- jak dla mnie troche malo zroznicowane itemy, chodzi mi głownie o brak setow

Dziękuje za opinie ;). Póki co mam troche roboty ale gierke napewno pobiore i sprawdze.

Dodam tylko że 4 czerwca wchodzi DR. DOOM jako grywalna postać.Czy trzeba dodawać coś wiecej ?

gra jest tak grywalna że tylko w niej wywaliłem 300 na bohaterów mam dużo postaci prawie większość z nowej drugiej paczki a co do dooma to ma być pierwsza postać która ma kostować 100 zeta jak będziecie chcieli ją kupić za kase.

Postacie dzielą się na mele, ranged, summoner i hybrydy, te ostanie mają skille mele i ranged. a jak chcesz zaczynać to radze teraz bo nie wiem czy to jeszcze jest ale możesz odblokować sobie iron mana

który jest bardzo op.

Ok, ostatnim razem gdy miałem styczność z tym tytułem nie za bardzo podszedł pod moje gusta. Nie wiem co zmieniło się z czasem ale od wczoraj mało powiedzieć, że no life wyszedł ze mnie. Gdyby nie praca poświęciłbym o wiele więcej czasu na ten tytuł. Aktualnie mam 17lv Hawkeye, gdyby istniała jakaś polska gildia grająca dla zabawy, nie tylko dla rankingów etc. to z przyjemnością dołączyłbym B)

@edit
zauważyłem, że o ile na starcie był dział polskojęzyczny na forum tak teraz kappa, nie ostał się. Szkoda, wynika z tego, że polska społeczność stała się dość skromną częścią gry..

Z czego się orientuje jedyną Polską "aktywną" gildią jest Polska Grupa Operacyjna. Reszta polaków jest porozsiewana po angielsko języcznych. Co prawda nie należę do tej gildii ale polecam sprawdzić.

Namiary tutaj : https://forums.marvelheroes.com/discussion/comment/1066912#Comment_1066912

Ja dostalem darmową postac - Czarna wdowa i jako pierwsza postac na wyzszym lvlu bardzo mi się spodobała. Myslałem ze będzie lipna, ale ma ładny dps i skille (jak narazie).

Gierka ogolnie na plus :) Zwłaszcza ze względu na wiele "bonusów" któremozna sobie dodać do ubrań :)

Ja sie bardziej na Gambita nastawiam.

gambit swego czasu był słaby potem był op a teraz jest taki se ale to zależy od jak postać się zrobi, fajny jest ranged

Dodam tylko że 4 czerwca wchodzi DR. DOOM jako grywalna postać.Czy trzeba dodawać coś wiecej ?

Skoro trzeba coś dodawać to trochę z listy co będzie w jego skillach.

On-topic:Warto,ale i tak trzeba wyfarmić te 1700+ ES by zdobyć kilka dobrych postaci z dobrymi synergiami.

Jaką postać polecacie dla początkującego ? :D

Jeszcze chcialbym sie dowiedziec ile zajmuje instalka i z czego najlepiej pobierac. na stronce niby jest 15 gigsow, lecz podobnie potrzeba 30 a ja niestety mam problem z dyskiem i siedze na zapasowym ;/.

na steam bylo prawie 14 gb

stonka z aktualnymi bonusowymi kluczmi, moze komus sie przyda na start http://orcz.com/Marvel_Heroes:_Promo_Codes

Jaką postać polecacie dla początkującego ?

Dużo ludzi których znam jak zaczynali grę brali black panter, capitan ameryka, inni brali punishera, ale tak dla pewności radze wybrać postać ironmana bo jest op i odblokować, jak zrobisz konto wybierzesz sobie jakąś postać to będziesz mieć resztę za darmo do 10 levela plus tą którą wybierzesz ale masz jednego darmowego uncapa. Uncap powoduje że możesz grać tą do 60 gdzie reszta będzie do 10 no chyba że wykupisz za zł lub walutę która się nazywa eternity spliters.

Gra prawie pobrana. Wieczorem bd popykiwal. Chcialbym sie dowiedzie czy mozna jakos szybko zdobyc gambita.