Wiesiek 3 - wersja Steam ( szukam PL dubb )

Siemka,

Ktos ma pliki z polskim dubbingiem do wersji steamowej? Z tego co widze wszytskie spolszczenia sa od GOGa. Paranoja. Gram na PL napisach tylko z eng. dubbingiem, ale skoro rodzima gra to chciałbym posluchac polskich dialogow. Ktos cos wie na ten temat?

Em? sam steam gada że jest pełna polska wersja językowa, może w właściwościach steam przestaw czy coś.

lol?

posiadam W3 na STEAM'a i cały czas gram na PL napisach i PL dubbingu, wiec ten problem musi być u Ciebie, nie od STEAM

poszukaj w opcjach audio

d*pa blada. Moja wina bo zakupulem keya ENG/RUS bo byl tanszy. I PL nie bedzie. Fail :) Teraz doczytałem.

jeśli można podpiąć się pod temat. Zamierzam kupić wersję pudełkową, nie posiadam napędu dvd. Czy jeśli ściągnę wiedźmina z gog.com i wpiszę tam klucz i pobiorę czy będzie potrzebna jeszcze płyta do uruchomienia??

oto moje ustawienia

nvm

Pobierasz i grasz.

Siemka,Ktos ma pliki z polskim dubbingiem do wersji steamowej? Z tego co widze wszytskie spolszczenia sa od GOGa. Paranoja. Gram na PL napisach tylko z eng. dubbingiem, ale skoro rodzima gra to chciałbym posluchac polskich dialogow. Ktos cos wie na ten temat?

https://www.youtube.com/watch?v=WJSwfQ9hZ20 Tu masz pokazane jak zmienić język na steamowej wersji, nie zależnie czy masz klucz Rosyjski, Amerykański czy z Honolulu każdy ma wszystkie wersje do wyboru. Chyba, że masz piracką wersjie gry, to niestety ci nie pomogę ponieważ w piractwo się nie bawie. Wyznaje zasade kupienia i zapłącenia twórcom za ich cięzką pracę. Oczywiście nie oskarżam cię, czy coś.

to pobierz oddzielnie dubbing od GOG. Powinno działać.

Wersja GOG a steam to zupelnie inne platformy. Patche i jezyki sa w zupelnie innych plikach/formatach. Zreszta juz znalazlem jezyk PL. Steam dal d... i po sparwdzeniu plikow jest ok. Do zamkniecia.

Siemka,

Ktos ma pliki z polskim dubbingiem do wersji steamowej? Z tego co widze wszytskie spolszczenia sa od GOGa. Paranoja. Gram na PL napisach tylko z eng. dubbingiem, ale skoro rodzima gra to chciałbym posluchac polskich dialogow. Ktos cos wie na ten temat?