Czy mi pójdzie TESO?

Czy na takim PC moge grać komfortowo w TESO?

Intel Pentium G3220 3 GHz

Radeon 6670 1GB

4 GB RAM

Pisałem do supportu gry, ale otrzymałem tylko powszechną formułkę oficjalnych wymagań... , a nie znam się tak, aby porównać je do swojego PC.

Jak Mi ta gra chodzi na starym kompie z i3 + 5750hd + 8gb ram więc Tobie na pewno ujdzie. Na średnich detalach mam 40-50 fps.

Pójdzie bez problemu :)

Pójdzie bez problemu :)

Czy na takim PC moge grać komfortowo w TESO?Intel Pentium G3220 3 GHzRadeon 6670 1GB4 GB RAMPisałem do supportu gry, ale otrzymałem tylko powszechną formułkę oficjalnych wymagań... , a nie znam się tak, aby porównać je do swojego PC.

Nie wiem czy wciąż aktualne ,ale odpowiem: na 100% gra będzie Ci śmigać i to nawet na medium ja mam tylko procesor ciut lepszy i na high bez problemu gram :) także bez obaw.

Jak działa ci Skyrim to ESO tym bardziej.

Jak działa ci Skyrim to ESO tym bardziej.

Nie tak do końca ,bo jeśli Skyrim chodzi ,ale na Low to nie ma sensu ESO ściągać :)

A jak właściwie ze wsparcie dla 'technologii' SLI ? Dobrze ESO obsługuje dwie karty ? Grałem w becie i napiszę, że SLI było na dość słabym poziomie.

Czy na takim PC moge grać komfortowo w TESO?

Intel Pentium G3220 3 GHz

Radeon 6670 1GB

4 GB RAM

Pisałem do supportu gry, ale otrzymałem tylko powszechną formułkę oficjalnych wymagań... , a nie znam się tak, aby porównać je do swojego PC.