Tera Online

Zagrałem pierwszy raz w ów wyżej przytoczoną grę.Spodobało mi się więc grać wręcz nie wolno.Więc zapraszam kto chętny do gry.Wersja gry ze Steam.Komunikator najlepiej ts,kanał mam.Na jakim serwerze będziemy grać to się jeszcze ustali.Wiek przynajmniej 15 lat.Jestem kompletnym lajkiem w Tere więc ktoś doświadczony się przyda.Jak ktoś chce pograć to PW na forum albo na Steam: http://steamcommunity.com/id/Algyy/

Chętnie bym pograł, ale gra trochę za monotonna ;/

Ze stala ekipa rowno expiaca i wykonujaca te same questy, czy dungi nie jest nudno. Nuda wkrada sie w momencie jak ekipa dzieli sie na mniejsze obozy, albo jeden z ekipy rushuje z lvlem.

Też bym pograł :)

No to jak pisałem.Zapraszam jest już nas około 4

Na servere USA - MT prowadzimy aktywna polska gildie an Europejskiej wersji nie macie p oco grac bo 80% graczy zmigrowalo na NA :) zapraszamy

Można grać na wersji steamowskiej, tyko jak bym grał od jutra

Można grać na wersji steamowskiej, tyko jak bym grał od jutra

No to spk.Zaproś mnie na Steam to się zgadamy.

Gram na serwerze Ascension Valley PvE.
Nick: Green.Bullet

A steamowy to Tryniu95

To niestety nie są czasy tery :D. Grafika może być.. system walki sztywny..nudna, monotonna ;)

To niestety nie są czasy tery . Grafika może być.. system walki sztywny..nudna, monotonna

wbiles 65 i byles na br sc?

Wiekszosc forum nie dotrwala do 60lv a co dopiero 65. Osobiscie lvl cap wbilem 4 razy roznymi postaciami. 1 na US a 3 na EU. Nie nudzilem sie az tak bardzo. Zauwazylem ze wersja US miazdzy EU. Wystarczy sie zalogowac i widac roznice w interfejsie, questach czy optymalizacji. Wiecej evenatow, a ludzie jak mrowek bo wczoraj sie logowalem. Nie piszcie ze czasy przeminely bo dzieki steam przechodzi druga mlodosc. Teraz sa walki o spoty o jednego moba czy tam bama, rywalizacja na calego. Ciekawiej jest jak nie ma pustek. Niby na EU sporo ludzi, ale u amerykancow tych ludzi jest 3x wiecej. Mount Tyrans to serwer na ktorym gramy. Nie inny. Only pvp.

Ps. Gunner wymiata. Spodziewam sie nerfa.

Wiekszosc forum nie dotrwala do 60lv a co dopiero 65. Osobiscie lvl cap wbilem 4 razy roznymi postaciami. 1 na US a 3 na EU. Nie nudzilem sie az tak bardzo. Zauwazylem ze wersja US miazdzy EU. Wystarczy sie zalogowac i widac roznice w interfejsie, questach czy optymalizacji. Wiecej evenatow, a ludzie jak mrowek bo wczoraj sie logowalem. Nie piszcie ze czasy przeminely bo dzieki steam przechodzi druga mlodosc. Teraz sa walki o spoty o jednego moba czy tam bama, rywalizacja na calego. Ciekawiej jest jak nie ma pustek. Niby na EU sporo ludzi, ale u amerykancow tych ludzi jest 3x wiecej. Mount Tyrans to serwer na ktorym gramy. Nie inny. Only pvp.Ps. Gunner wymiata. Spodziewam sie nerfa.

gunner bedzie nerfiony przez 3 kolejne patche ponoc.

gunner bedzie nerfiony przez 3 kolejne patche ponoc.
. Właśnie dlatego odpuściłem sobie gunnera bo jest za silny a po drugie wszyscy nim grają. Wolę swojego mystica:)

Zagrałem pierwszy raz w ów wyżej przytoczoną grę.Spodobało mi się więc grać wręcz nie wolno.Więc zapraszam kto chętny do gry.Wersja gry ze Steam.Komunikator najlepiej ts,kanał mam.Na jakim serwerze będziemy grać to się jeszcze ustali.Wiek przynajmniej 15 lat.Jestem kompletnym lajkiem w Tere więc ktoś doświadczony się przyda.Jak ktoś chce pograć to PW na forum albo na Steam: http://steamcommunity.com/id/Algyy/