Lily Camera



https://www.lily.camera/

Co myślicie na ten temat. Aktualnie jest pre-sprzedaż , koszt 500$, akcja trwa do 15 czerwca, potem koszt to 999$

Wg mnie wygląda Bosko :D , ale przed zakupem chciałbym się zapytać czy ktoś coś słyszał , wie lub ma doświadczenie z takimi gadżetami?

Trzeba przyznać że naprawdę ciekawy bajer (nie mówiąc o tej uśmiechniętej mordce :D). Szkoda tylko że czas pracy to ~20 min, ale z 2 strony kamerka 1080p60 pewnie też swoje wymaga, a i 4 silniczki i inne bebechy też energii potrzebują. Dla osób które zajmują się takimi sportami to prawdziwa gratka, ale moim zdaniem ciut za drogo ;x

Kurcze kusi mnie strasznie ponieważ coś takiego szukałem. Ten jest o tyle fajny że podażą za Tobą nie trzeba pilota, ale też można nim sterować manualnie 2 w 1.

@Edit

Jednak nie jestem znawcą tego typu gadżetów i informacji też jest mało na temat tego drona.

To wygląda tak świetnie, że aż nie mogę uwierzyć, że to możliwe. Jednak cena trochę wali po oczach... :-)

Brat na weselu zatrudnił kolesia co mu nagrał 40 min filmu dronem i zapłacił za to 500 zł ..... dajesz 1500 ł i możesz takich filmików robić ile chcesz no i efektownych np: jak pływasz w jeziorze czy na nartach.

Dron zapiernicza 40km/h w odległości od 1,5 do 5 m od nas cały czas stabilizując nagranie bezpośrednio na nas.
Na tego drona nie trzeba licencji ponieważ waży mniej niż 25 KG.

Z tego co wyczytałem dron będzie miał opcje live stream w 720p , mają zmienić baterię na mocniejsze oraz będzie mógł latać przy wietrze do 20km/h .
Deszcz, mróz i woda na nim nie robią wrażenia ponieważ jest wykonany z materiałów niekorozyjnych.

Ma jedną wadę, ponieważ jest wodoszczelny nie da się wymieniać baterii , trzeba ją ładować.
Pełne ładowanie zajmuje 2h i starczyć ma na 30 min lotu w wersji finalnej.

Fajne cacko:) Ja bym się nawet skusił gdybym znalazł zastosowanie:) No chyba że by mnie filmował jak siedzę przed kompem i żrę pizzę:D

Skontaktowałem się z sklepem z dronami w Kielcach aby wydali opinie co myślą na temat tego drona.

Powiedzieli mi że jeśli to co napisane jest będzie faktycznie to bardo dobry zakup. Co ciekawe podziękowali mi za cynka bo sami będą zainteresowani zakupem.

Dlatego złożyłem zamówienie na niego. Jednak dostawa ma być w styczniu 2016 dlatego na pierwsze opinie trzeba poczekać do stycznia :(

Całkiem fajne, tylko że niestety zdecydowanie zbyt głośne. Przy uprawianiu sportu nie miałoby to znaczenia, ale podczas filmowania różnych uroczystości już tak, a w szczególności jakby podlatywał bliżej.



https://www.lily.camera/

Co myślicie na ten temat. Aktualnie jest pre-sprzedaż , koszt 500$, akcja trwa do 15 czerwca, potem koszt to 999$

Wg mnie wygląda Bosko :D , ale przed zakupem chciałbym się zapytać czy ktoś coś słyszał , wie lub ma doświadczenie z takimi gadżetami?