[Echo of Soul] Net War

Witam


Gildia Net War zaprasza w swoje szeregi



Info:


-server: Requiem


-aktualna liczba graczy: 22




W aktualnym składzie graliśmy m.in. w TERE RU.



Pojawialiśmy się również w wielu innych grach np. Lineage 2 Off



Jesteśmy gildią nastawioną głównie na PvP ale nie pogardzimy tez PvE ^^



Jednego możecie być pewni, na TSie nie zabraknie dobrego humoru ;)




Chętnych proszę o PM w grze do: Malgoth, Redlian, Kaczmarek, Wirus


Ja chętnie bym dołączył

Witam

zgłaszam chęć dołączenia do gildi

nick w grze: Maures

pozdrawiam.

A to jest na open becie czy jak? Bo teraz słyszałem ze ma byc otwarcie jakies?

U mnie obecnie nie można wejść na serwer bo wyskakuje jakiś błąd prawdopodobnie serwery wyłączone ale z chęcią moge spróbować.

Witam, jak jest jedno wolne miejsce to się piesze . Gra mnie zainteresowała , i ma potencjał więc będę w nią gram ( na razie gram Hunterką nick - Laseczka ) .

Jeśli nie będzie z tym problemu to podajcie ts nie na forum tylko w skrzynce z wiadomościami . Prozdrawiam

Do 24.05 był stress test i oficjalny start planowany jest na 28 maja czyli w czwartek :) Miejsca oczywiście mamy i zapraszamy wszystkich chętnych. Co do TSa to jutro wszystko powysyłam co jest potrzebne do połączenia się :) Sami graliśmy tyle co na stress testach ale na tyle nam się spodobało, że chcemy to ciągnąć dalej ;) Zapowiedziane są walki GvG więc będzie co robić.

No to ja się piszę na to :) Do czwartku się coś poczyta czy filmiki obejrzy i można grać :)

Jestem chętny ;) Dajcie tylko jakiś kontakt :D

Zapraszam do dołączenia do naszej grupy na fb wszystkie chętne osoby: https://www.facebook.com/groups/471409403009983/

To powinno poprawić komunikacje miedzy nami ;) Dodam, że nie ma większego znaczenia Wasz wiek, jeśli umiesz się zachować i dobrze bawić to możesz mieć i 10 lat mimo, że aktualna średnia wynosi 20+.

specialnie dla was utworzyłem konto na fb, a myślałem nikt mnie do tego nie zmusi ;)

Szykuje się niezła Gildyjka :P To i Ja dołożę swoje grosze :) Poleciało zapro do grupy, fajnie byłoby się spotkać na komunikatorze dzień wcześniej i się trochę poznać, wybrać klasy, porozmawiać o czasie który się włoży w grę, by nie zabrakło Priesta :D

Również z chęcią pogram w EoSa. Grałem sporo w closed becie, gra ma potencjał.

Prista w EoS nie ma i z tego co mi wiadomo nie będzie. :)

Dokładnie, priest nie występuje w tej grze. Klasy są dosyć ciekawe i nieco inne np. Archer który ma podklasę supporta, 2x tank :) Co do organizacji gildii to wszystko będzie się pojawiało na fb.

Zgłaszam się ;)
Co do teamspeaka, to możemy rozmawiać na teamspeaku klanu Enigma Gaming.

Nasze szeregi się powiększają, aktualnie jest Nas 17. :)

Jak start planowany na czwartek to i ja się pisze :)

Zapraszam do dołączenia do naszej grupy na fb ;)

jak mi pójdzie gra to ok.