EOS OBT Hussaria

Witam chciałbym was zaprosić do wspólnej gry w Echo of Soul na server [EU] Odin , OBT startuje najprawdopodobniej 28.05 więc i my startujemy z nią mamy już sporo osób które startuja z nami ok 18-20 zaznaczam wszystkie osoby wiek 20 + . Gra dość wyczekiwana wydaje się bardzo rozbudowana i wymagająca pod każdym względem na pewno będzie co robić to dość solidny tytuł i myślę ze nie skończy się end game po 2-3 miesiącach jak to jest w większości tytułów teraz jest . Szukamy osób które chcą na prawdę coś osiągnać w tej grze , w miłym towarzystwie bez spin

Kontakt:

- w grze nick : NotForYou

-Aeria Ignite EOS nick : istoprocent wystarczy dodać do znajomych ;)

Jak zmienisz nazwe gildii to byc moze dołącze :)

Nazwę Gildi zawsze można zmienić ;) zrobimy ankietę :D

husaria wow tak oryginalnie :D

Podbijam ! Zapraszamy do nas serwer TS3 już stoi ;D

Zapraszamy 28.05 ruszają serwery pozostało tylko odliczać godziny ; PP

Ja wbijam just serv UP ... a nazwa możesz nawet nazwać ja " NotForYou " ... pozdro :)

Dajcie ip TSA,

poszło priv !

Start za ----->

za 70 minut zaczynamy ;D

o której można wbijać już

do gry ??

juz mozna server Reqiuem

dziala wam aktualnie ? ja nie moge sie przebic przez aeria ignite :o zalogowac sie nie da nawet, jakis maintance czy cus ? ktos cos wie ?

Tak, były jakieś problemy z logowaniem.. ale gracze zgłaszali ten błąd na forum i spece od tych rzeczy zajęli się tym błędem. Teraz wszystko ładnie śmiga.

Zapraszamy Gildia nazywa się Szlachta mamy już drugi lvl i ciągle rosnie :P

Kontakt w grze : NotForYou

Witam chciałbym was zaprosić do wspólnej gry w Echo of Soul na server [EU] Odin , OBT startuje najprawdopodobniej 28.05 więc i my startujemy z nią mamy już sporo osób które startuja z nami ok 18-20 zaznaczam wszystkie osoby wiek 20 + . Gra dość wyczekiwana wydaje się bardzo rozbudowana i wymagająca pod każdym względem na pewno będzie co robić to dość solidny tytuł i myślę ze nie skończy się end game po 2-3 miesiącach jak to jest w większości tytułów teraz jest . Szukamy osób które chcą na prawdę coś osiągnać w tej grze , w miłym towarzystwie bez spin

Kontakt:

- w grze nick : NotForYou

-Aeria Ignite EOS nick : istoprocent wystarczy dodać do znajomych ;)