Enigma Gaming - Multigaming Klan

iDYN89.jpg

Witam
Zapraszam was wszystkich do klanu multigamingowego - Enigma Gaming.

Posiadamy własny serwer TeamSpeak 3 oraz forum internetowe.

Chcemy stworzyć społeczność graczy w różnych grach multiplayer, począwszy od znanych esportowych gier,

kończąc na mniej znanych tytułach. Aktualnie posiadamy grupę graczy grających w Counter-Strike: Global Offensive.

Z przyjemnością przyjmiemy graczy, którzy szukają graczy z kulturą osobistą.

Ekipom, które chciałyby grać pod banderą Enigma Gaming, zapewniamy:

-Swoje miejsce na serwerze teamspeak, gdzie nikt nie będzie im przeszkadzał

-Swoje miejsce na forum internetowym, gdzie mogliby zamieszczać swoje ogłoszenia i rekrutowac nowych graczy

-W luźnych chwilach, rozmowy w miłej atmosferze z innymi członkami klanu

Jeżeli jesteś zainteresowany, masz wiele opcji, aby nas o tym powiadomić i uzyskać więcej informacji.

Napisz do mnie w prywatnej wiadomości. Wejdź na forum enigmagaming.tk, zarejestruj się i napisz do jednego z adminów.

Wejdź na serwer teamspeak enigma.evospeak.pl i napisz do mnie lub któregoś z adminów.

Wybierz sposób, który Ci najbardziej odpowiada i zacznij współtworzyć z nami wspaniałą społeczność gamingową!

Ważne linki:

TEAMSPEAK: enigma.evospeak.pl

FORUM: enigmagaming.tk

Zapraszam bardzo ;)

Nie polecam. Historii nie bd powtarzal bo wiekszosc forum slyszala.

Nie polecam. Historii nie bd powtarzal bo wiekszosc forum slyszala.

Aktualnie jest dużo lepiej, wszystko działa jak należy, zostaje tylko zbierać ludzi.

Trzeba było sie zastanawiać jak porzuciles nasz projekt bez slowa. Nie istotne.

Ps. akurat logo i nazwa Ci wyszly. Tyle dobrego ode mnie.

Trzeba było sie zastanawiać jak porzuciles nasz projekt bez slowa. Nie istotne.Ps. akurat logo i nazwa Ci wyszly. Tyle dobrego ode mnie.

Logo jest od grafika, banery reklamowe ode mnie, a nazwa od założyciela ;)

Btw powodzenia przy Jockes ! Gaming ;)

Nie bawie sie juz w gaming. Nie ma sensu. Sa wieksze doswiadczone grupy i tak cie wygryza. Mam luzna grupke co przyszla i gramy bez spin. Pozdro

starczylo w google zerknac ze nazwa juz jest zajeta przez inny multigaming

iDYN89.jpg

Witam
Zapraszam was wszystkich do klanu multigamingowego - Enigma Gaming.

Posiadamy własny serwer TeamSpeak 3 oraz forum internetowe.

Chcemy stworzyć społeczność graczy w różnych grach multiplayer, począwszy od znanych esportowych gier,

kończąc na mniej znanych tytułach. Aktualnie posiadamy grupę graczy grających w Counter-Strike: Global Offensive.

Z przyjemnością przyjmiemy graczy, którzy szukają graczy z kulturą osobistą.

Ekipom, które chciałyby grać pod banderą Enigma Gaming, zapewniamy:

-Swoje miejsce na serwerze teamspeak, gdzie nikt nie będzie im przeszkadzał

-Swoje miejsce na forum internetowym, gdzie mogliby zamieszczać swoje ogłoszenia i rekrutowac nowych graczy

-W luźnych chwilach, rozmowy w miłej atmosferze z innymi członkami klanu

Jeżeli jesteś zainteresowany, masz wiele opcji, aby nas o tym powiadomić i uzyskać więcej informacji.

Napisz do mnie w prywatnej wiadomości. Wejdź na forum enigmagaming.tk, zarejestruj się i napisz do jednego z adminów.

Wejdź na serwer teamspeak enigma.evospeak.pl i napisz do mnie lub któregoś z adminów.

Wybierz sposób, który Ci najbardziej odpowiada i zacznij współtworzyć z nami wspaniałą społeczność gamingową!

Ważne linki:

TEAMSPEAK: enigma.evospeak.pl

FORUM: enigmagaming.tk

Zapraszam bardzo ;)