Wakfu pomoc

Witam, zacząłem grać w Wakfu.

Profę wybrałem Masqueraider czy jakoś tak.

Gram w tą gre pierwszy raz.

Chciałbym jakieś tipy dla początkującego, jak się go buduje i co ta postać robi w party, etc.

Polecam poczytać http://forum.wakfu.com/en/103-masqueraiders znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytania o tej klasie. Tak mniej więcej to z tego co pamiętam fire to taki full dps, water support/ranged, air samego się nie używa bardziej pod tri element który jest dobry we wszystkim, chociaż nie wiem jak teraz.

Jak rozdawać te punky co level?

Lifesteal, dodge etc.

Most masks do thisMasked spirit - > burst of wakfu - > mask master - > artful dodger - > charade - > your masks - > whatever else you wantmasked spirit provides a lot of burst for early leveling and burst of wakfu gives you + 2 ap for using wp helping out as well mask master as you probably already know is great for keeping yourself aliveI wouldn't do regen and lift steal i'd pick one or the other and stat 10 resist (this is a must you can't not stat 10 resist you're shooting yourself in the foot if you don't.) and then rest hp.

poczytaj na tym co ci dał @hubcert poszukaj a znajdziesz :)

Chodzi mi o to inteligence, strenght, agility jak to rozdawać bo nie ogarniam. srry.

To już zależy od obranego buildu poszukaj tam, ale głównie ludzie na początek biorą dodatkowy punkcik w ruch lub akcje.

Intelligence: 10 Resistances 30 HP 5 Regen (or ignore this for 35 hp) Strength: 11 in each ALL damage and ___ resistance stats Agility: All initiative Chance: 20 Critical Hits 20 Block Rest Crit Hit Damage

Równomiernie to rozkładać?

Oczywiście sam build zmienie jak stwierdzę, że coś innego mi będzie pasować ale jest początkujący w grze i chce ją ogarnąć.

Pytanko, jest tu reset skilli tych wyżej możliwy?

na 30lvlu masz reset więc próbój śmiało

ja zamiast tego > 11 in each ALL damage and ___ resistance stats

dał bym resistance+hp po 1 na każdy level czyli po 10 w każdy :3 ja tak właśnie gram :)

na 30lvlu masz reset więc próbój śmiałoja zamiast tego > 11 in each ALL damage and ___ resistance stats dał bym resistance+hp po 1 na każdy level czyli po 10 w każdy ja tak właśnie gram

Zastopowałem wczoraj gre, bo poszedłem do jakiegoś Daneli...(jakiś kucharz to chyba był, bo obok niego była kuchnia) nie pamiętam, i tam miałem coś zrobić i padłem i odrodziłem się koło jakiegoś posągu sokoła.

Jak tam wrócić? W ogóle jak podróżować między miastami/lokacjami? Trzeba chodzić czy są teleporty?

Zastopowałem wczoraj gre, bo poszedłem do jakiegoś Daneli...(jakiś kucharz to chyba był, bo obok niego była kuchnia) nie pamiętam, i tam miałem coś zrobić i padłem i odrodziłem się koło jakiegoś posągu sokoła.Jak tam wrócić? W ogóle jak podróżować między miastami/lokacjami? Trzeba chodzić czy są teleporty?

Czy to nie quest na zabicie tych owadów w kuchni? Od 07:30 -> https://www.youtube.com/watch?v=zJozRRUhouo

też miałem problem aby tam wrócić, pamiętam :P

Czy to nie quest na zabicie tych owadów w kuchni? Od 07:30 -> https://www.youtube.com/watch?v=zJozRRUhouoteż miałem problem aby tam wrócić, pamiętam

Nie mam dostępu do kompa teraz, ale rozumiem, że mam wrócić do tego moba co mnie zabił i wtedy znowu mnie tam steleportuje?

Nie mam dostępu do kompa teraz, ale rozumiem, że mam wrócić do tego moba co mnie zabił i wtedy znowu mnie tam steleportuje?

Teleport tam jest w Astrub, czy tam się nie wchodzi do takiej jakby 'kanalizacji'? Takie ciemne podziemie to teleport, popytaj ludzi w Astrub, tam społeczność jest bardzo pomocna i przyjazna :) Mógłbyś mi dać screenshoty gdzie jesteś? Wtedy będe miał czarno na białym B).

Jestem tutaj:

Reefreeesh, gdzie jest teleport?!

Proszę, tu masz film jak tam wejść ->

Oczywiście jesteś pewny, że to ten quest z larwami?

To jest w podziemiach :D musisz znaleźć jame larw z tego co pamiętam

Witam, zacząłem grać w Wakfu.

Profę wybrałem Masqueraider czy jakoś tak.

Gram w tą gre pierwszy raz.

Chciałbym jakieś tipy dla początkującego, jak się go buduje i co ta postać robi w party, etc.