Aion us. Szukam Guild

Witam. Szukam gildi do gry aion us. Serwer tiamat ale jeśli jest jakaś duża Polska gildia na innym realmie to nie ma problemu mogę zmienić. Szukam Guild z ts i wieloma osobami online. Zależy na polskiej społeczności.

Na siel'u po stronie elyos jest "duży" legion :) U asmo też coś się znajdzie.

Jednak jak liczysz na coś więcej niż grę 4fun, to raczej musisz grać na EU.

Na eu jest mało ludzi a ci którzy grają to już w większości wygearowane 65. Znasz nazwy tych gildi lub jak dasz radę podesłać linka. Nie mogę znajsc ich na Google.

Na NA jest tak samo :) same 65lvl i alty, tym bardziej Polskie legiony. Wszędzie koksy (w tym moja stara postać) 65lvl, na koncie walają się miliardy, EQ dawno minęło Marsa. Low lvl to też alty z EQ wcześniej kupionym. Jedyna różnica to taka, że więcej ludzi gra (dużo więcej), niż EU.

elyos - ZbakaneChomiczki - pisz do "Vesindel" - spoko legion, często chodzą na dungi (głównie wieczorem) w dzień może być posucha.

asmo - Mroczne Bractwo albo jakoś tak, słyszałem o tym legionie tylko

Chyba raczej nie ma reklam tych legionów. Ci co grali na Sielu to je znają, bo to jedyne polskie gildie :)

Witam. Szukam gildi do gry aion us. Serwer tiamat ale jeśli jest jakaś duża Polska gildia na innym realmie to nie ma problemu mogę zmienić. Szukam Guild z ts i wieloma osobami online. Zależy na polskiej społeczności.