Rift Healer

Jak w tytule mam pytanie dotyczace Healera w Rifcie a mianowicie, jaki jest najlepszy healer na dzisiejsza "mete" ? Oczywiscie mowie o darmowych klasach bez tego Soul Pack'a czy czegos tam :P

I drugie pytanie czy warto wogole grac w Rift'a bez kupowania tego Soul packa?

Warto.

Ja osobiscie mam postac, zbudowana w ten sposob-ze jestem tankiem, healerem i damagerem na raz. Mam spella ktory leczy mi cale hp raz na minute, lub 1/5 hp co dwie sekudny, i tego skilla moge uzyc na innych graczy lub pety. Polecam sie zbudowac podobnie, jest sie niezniszczalnym + ma sie spory dmg. Stun 3 sekundy, AOE taunt-cud miód. Na PvP wchodze 5 magow i zabijam kazdego pokolei, a Ci mi nic nie robia :D

No dobra skoro takim dobrym graczem jestes to jeszcze mzoesz podac serwer na ktorym grasz to dolacze :P

Szczerze to opuscilem gre jakis czas temu gdyz moja ekipa sie rozpadla, i wcale nie bylem jakis pro bo to byly okolice 30 lvla ( 32-4 ), ale i tak naprawde fajnie sie gralo. Serwer zaraz Ci podam.

Polecam purifier dla kleryka :)

Warto.Ja osobiscie mam postac, zbudowana w ten sposob-ze jestem tankiem, healerem i damagerem na raz. Mam spella ktory leczy mi cale hp raz na minute, lub 1/5 hp co dwie sekudny, i tego skilla moge uzyc na innych graczy lub pety. Polecam sie zbudowac podobnie, jest sie niezniszczalnym + ma sie spory dmg. Stun 3 sekundy, AOE taunt-cud miód. Na PvP wchodze 5 magow i zabijam kazdego pokolei, a Ci mi nic nie robia

właśnie tym tekstem oznajmiłeś nam że RIFT to niezbalansowany syf, dziękuję i nie polecam tej gry

Na 30 lvlu. Pozdrawiam

To jest low lvl, na end game jest w miare balans :) Potem juz sie raczej nie robi tankowo dpsowo healerskich hybryd bo bylyby bezuzyteczne :D Co do kleryka to naucz sie 61 puri, Wardena i defilera jesli chodzi o heal, pszy polega na rzucaniu shieldow ( glownie tank heal) dgi to aoe heal, a trzeci zaklada linki na tankow (do 3) ktore zmniejszaja otrzymywany dmg i cos tam leczy, to jesli chodzi o rajdy, jesli pvp leczenie to sentinel :)

Jak w tytule mam pytanie dotyczace Healera w Rifcie a mianowicie, jaki jest najlepszy healer na dzisiejsza "mete" ? Oczywiscie mowie o darmowych klasach bez tego Soul Pack'a czy czegos tam :P

I drugie pytanie czy warto wogole grac w Rift'a bez kupowania tego Soul packa?