Problem z PLAY ;/

Naciskam PLAY i nic się ie dzieje ;/ Może ma ktoś sprawdzone sposoby ? Bardzo proszę !;c

Kiedyś miałem tak samo Re-install w moim przypadku pomógł.

Bo włączam grę i nagle avast zaczął ryczeć że coś nie tak i nagle nie działa PLAY ;/

Masz zainstalowany bezużyteczny program, który jedynie psuje Ci gry i spowalnia system. Proponowałbym go czym prędzej usunąć z dysku. Aha i zainstaluj tez sobie jakiegoś antywirusa, zawsze lepiej mieć jakiegoś, niż nie mieć.

http://support.enmasse.com/tera/repair-tera-to-resolve-common-issues

Właśnie nie mam żadnego 'złego' programu a antywirusa mam AVAST , zrobię jak w podanej instrukcji i dam znać.

Właśnie nie mam żadnego 'złego' programu

No właśnie, że masz. Nazywa się avast.

a antywirusa mam AVAST

To nie jest program antywirusowy.

No właśnie, że masz. Nazywa się avast.To nie jest program antywirusowy.

Brednie

Avast to jeden z lepszych programów antywirusowych... re-instal pomógł, można zamknąć. Dzięki za wszytko

Avast to jeden z lepszych programów antywirusowych... re-instal pomógł, można zamknąć. Dzięki za wszytko

Jesteś pewien? bo ja jestem pewien że to ścierwo jeżeli nie masz wykupionego najlepszego pakietu. Zapewne jedziesz na darmowym pakiecie i gówno Ci pomaga tak naprawdę.

Ściągnij sobie BitDefender Internet Security i kup klucz na allegro za 7-9 zł i masz licencję na rok. To jest antywirus z prawdziwego zdarzenia. Miał ileś lat z rzędu najlepsze miejsce za najlepszą jakość.

Naciskam PLAY i nic się ie dzieje ;/ Może ma ktoś sprawdzone sposoby ? Bardzo proszę !;c