Echo of Soul giercowanie na luzie ;)

Yo nyggasy 8-)

Ja with my cumpel planujemy pykac w owa produkcje. Słaba? Niszowa? Whose care ^^ Wazne ze nam przypadla do me gusta ^^

Akurat za moment mamy open bete i chcemy luznie zagrac bez spin. W sumie po co sie bawic w rekrutacje i gildie? Chcesz dolaczyc? Spamuj pod tematem.

Juz rzygam tymi gamingami i gildiami. Rosna jak grzybki podeszczu. Dlatego sam rezygnuje z tego typu pomocy i chce wprowadzic nowa ere " Debauchery Tea Party".

Luzne grupki spotykajace sie o danych godzinach, w wyznaczonych miejsach. Nie bedziemy zalezni od nikogo i nikt nam nic nie zarzuci. Pelen luz blues :)

Jedynie co wymaga nasza grupa to pełnoletność i olej w głowie.

Pozdrawiam Gildie i Multigamingi :)

W sumie mogę zagrać jeżeli nie przeszkadza wam młodociany w ekipie. ("Debauchery Tea Party" = Log Horizon :3)

Tylko podeślij linkacza do wersji na której gracie.

A jest jakas inna wersja dla nas grywalna niz AERIA GAMES US? :)

Proszę : http://echoofsoul.aeriagames.com/

Zostaw mi na pw gg lub steam.

Phaequel zapraszam tutaj: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/73422-echo-of-soul-net-war/
też granie na luzie, nie ma żadnej rekrutacji, kto chce ten się zgłasza i gramy sobie od czwartku i gadamy na teamspeaku.

Mamy swojego prywatnego ts3. Ale dzieki za zaproszenie.

jakie ta gra ma wymagania?

Yo nyggasy 8-)

Ja with my cumpel planujemy pykac w owa produkcje. Słaba? Niszowa? Whose care ^^ Wazne ze nam przypadla do me gusta ^^

Akurat za moment mamy open bete i chcemy luznie zagrac bez spin. W sumie po co sie bawic w rekrutacje i gildie? Chcesz dolaczyc? Spamuj pod tematem.

Juz rzygam tymi gamingami i gildiami. Rosna jak grzybki podeszczu. Dlatego sam rezygnuje z tego typu pomocy i chce wprowadzic nowa ere " Debauchery Tea Party".

Luzne grupki spotykajace sie o danych godzinach, w wyznaczonych miejsach. Nie bedziemy zalezni od nikogo i nikt nam nic nie zarzuci. Pelen luz blues :)

Jedynie co wymaga nasza grupa to pełnoletność i olej w głowie.

Pozdrawiam Gildie i Multigamingi :)