Mysz do mmo

Cześć!!!

Radziłem się was już w wielu sprawach, ale teraz przyszła pora na mysz do mmo. Nie ukrywam, że w mmo gram najwięcej i najczęściej, niestety w mojej myszce padło mi kółko, więc uznałem że już czas najwyższy kupić coś nowego.

Moim głównym celem jest mieć możliwie jaknajwiecej przycisków w okolicach kciuka, albo paca wskazującego, bo jest to chyba najwygodniejsze ułożenie, oczywiście nie mam nic przeciwko serdecznemu palcowi, tam też mogą znajdować się przyciski, bo takie myszki już widziałem, a szczególnie jedną, która miała 9 przycisków pod tym palcem

Teraz konkrety.

mysz trzymam w prawej ręce, ogólny budrzet to około 150 zł. interesuje mnie możliwie najwięcej przycisków wygodnych do użycia (takich żebym nie musiał jakoś wyginać palców za bardzo) Co do dłoni to ciężko powiedzieć, bo nie mam porównania, ale myślę, że mam średnią/dużą dłoń

Mniej więcej to tyle, proszę o możliwą pomoc/rady :)

Hama uRage MMORPG, Logitech G600, Corsair M90/M95 ta ostatnia ma mniej przyciskow lecz wygodniej ulozone. Niestety kazda jest powyzej budzetu… chyba ze interesuja ciebie myszki potestowe/uzywane.

Prawdopodobnie skusze się na uRage, właśnie udało mi się znaleźć jakąś recenzje i wszystko jak najbardziej mi odpowiada.

Tak z ciekawości gdzie czytałeś recke?

Oglądałem u Blackwhite tv na youtub'ie

aaa blacku ;p

Jak by co tez ja mialem u siebie... nie jest zla jesli grasz glownie w mmorpg (wiecej info w sygnaturze).

Rzuce okiem, miałem pewne obiekcje co do producenta, ale jak widać są nieuzasadnione ;)

g600 logitech (wcześniej wymieniona) jest droższa, chyba 250zł dałem, ale jakość wykonania i budowa + ilość przycisków, coś świetnego w skrócie :D upuściłem ją już nie wiem ile razy i ciągle działa bez zarzutu, jedynie materiałowa otoczka na kablu (nie znam profesjonalnej nazwy tego) się lekko starła i w niektórych miejscach popękała.

Ta otoczka to nic innego jak oplot.

W kwestii Hamy mam ja u siebie aktualnie, gdybys mial jakies pytania wal.

P.S. Bedzie do sprzedania ale to nie miejsce.

Cześć!!!

Radziłem się was już w wielu sprawach, ale teraz przyszła pora na mysz do mmo. Nie ukrywam, że w mmo gram najwięcej i najczęściej, niestety w mojej myszce padło mi kółko, więc uznałem że już czas najwyższy kupić coś nowego.

Moim głównym celem jest mieć możliwie jaknajwiecej przycisków w okolicach kciuka, albo paca wskazującego, bo jest to chyba najwygodniejsze ułożenie, oczywiście nie mam nic przeciwko serdecznemu palcowi, tam też mogą znajdować się przyciski, bo takie myszki już widziałem, a szczególnie jedną, która miała 9 przycisków pod tym palcem

Teraz konkrety.

mysz trzymam w prawej ręce, ogólny budrzet to około 150 zł. interesuje mnie możliwie najwięcej przycisków wygodnych do użycia (takich żebym nie musiał jakoś wyginać palców za bardzo) Co do dłoni to ciężko powiedzieć, bo nie mam porównania, ale myślę, że mam średnią/dużą dłoń

Mniej więcej to tyle, proszę o możliwą pomoc/rady :)