Szukam gier o tematyce zombie itp

Siemka,

Szukam gier pokroju Dying Light, Dead Island. Oczywiscie gry na PC only. Ehh szkoda ze "The Last of US" tylko na konsole...

Pomożecie? Napewno sa jakies ciekawe tytuły co wam sie podobały, ew. niebawem wyjda na swiatło dzienne. Uwielbiam te klimaty i szukam i szukam i wyladowałem przy sadze Alana Weaka. Pogrywam tez w najnowszego Alone in the Dark co ma wyjsc w sierpniu, oczywiscie BETA gry. Czekam na sugestie :)

The Walking Dead patrzałeś :D ?

może jakieś Resident Evil ? 5?

TWD przeszedlem, epicke w cholere :) Miło sie ogladalo, czasem nawet podskoczylo sie na fotelu. Mozna powiedziec ze bardziej to film/animacja niz rasowa gra.

Wlasnie w RE nie gralem, nawet nie wiem czemu. To typowy shooter, czy sa tez elementy surviwal/sandbox/craft?

State of Decay

Gta w świecie zombie.

Jak kolega wyżej, State of Decay :)

Mam nawet oryginał, ale grafika jakas taka oczojebna i sterowanie jakies niedopracowane, moze wybrzydzam ^^ Sprobuje kolejny raz.

Niby niedawno wyszła nowa odświeżona wersja. Lepsza grafa, animacje itd...

Nowa wersja, czy updejt starej wersji?

Całkowicie osobny tytuł, może Project Zomboid (tak wiem, gra w EA, ale i tak daje sporo fun'u).

Left4Dead'y jak masz z kim grac daje dużo frajdy.

Podobnie działa Dead Rising.

Project Zomboid. Polecam :)

L4d posiadam 1 i 2. W sumie czemu nie. Ekipa zawsze sie znajdzie :)

Dead Rising ma jakas fabule ze trzeba od jedynki zaczynac, czy swobodnie od 3 mozna zaczac?

O tym projekcie slyszalem ale jakos nawet gameplaya nie widzialem sprawdze.

Jesli chodzi o ta odswiezona wersje state of decay dalej to samo. Ma potencjal ale dalej mechanika, fizyka i grafika odrzucaja. Nie wiem czy oni sie cofaja czy co?ehh .

dying light, dead state i state of decay i seria Residenta to chyba najlepsze tytuły co do tej tematyki tak sądzę

@edit aha jest jeszcze dead island i odmużdżająca seria Dead rising 1,2,3 (puste mordowanie setek zombie) :P

co do state of decay grałem na padzie całkiem fajnie się gra co do klawiaty nie wiem

tutaj masz zbiór poglądowy

http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=1&TEM=57

Dzieki za info. Gralem chyba praktycznie we wszystko o tematyce zombie. W weekend potestuje residenta i projekt zomboid. Ktos tez czeka na nowy dodatek do dying lighta?

a jest jakiś w drodze? ;) bo od czasu gta i wiedźmy jakoś mało widzę innych gier ;)

A dayZ czy H1Z1? Niby to bardziej gry o przetrwaniu ale zombie tam są :)

to są gry online ale fakt warte zobaczenia problem może być z nimi w postaci hacków itp. wybór należy do autora bo nie sprecyzował czy to ma być tylko singiel czy multi też

A dayZ czy H1Z1? Niby to bardziej gry o przetrwaniu ale zombie tam są

Te gry wydaja mi sie strasznie niszowe. Jakies takie bez polotu i czego co moze zatrzymac. Ehh Dying Light juz 2 razy przeszedlem. To jest giera o zombie, a inne tytuly to szroty. Bez obrazy jesli sa fani innych tytulow tego typu. Juz mam nowy dodatek, ale to chwila grania niestety. za to optymalizacja poprawila sie po ost. patchu i dodali bron typu luk i kusza. Autka, quady mialy byc ale cos ich nie widze...

7 day to die? Crafting + zombie = survival w tej grze ;). Gra dosc rozbudowana, jak sie podlapie co i jak w craftingu to wszystko idzie, nawet fundamenty domu podkopac by sie caly zawalil xd.

Na upartego możesz spróbować to... Bardzo średnie noty ale są ludzie którym się podobała :) the walking dead survival instant

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18939