Wiesiek 3 - problem po patchu 1.04

Witam. Jak w temacie. A sam problem dotyczy niemożliwości galopu (sprintu) mojego konia.

Any ideas? (nie jestem pewien, czy to przez patch, tylko mała sugestia)

Gra czesto nie pozwala na galop w takich miejsach jak miasta albo jakis nierówny teren, wytestuj czy na plaskim mniej wiecej dziala. W zasadzie jak jest sie przeciążonym to nie zwrócilem uwagi ale chyba też nie można wejsc w galop

można ja używam galopu jak jestem obciążony żeby dojść do miasta sprzedać złom ale fakt trzeba poza miastem na wmiarę równej drodze sprawdzić czy galopuje :P

Ja miałem podobny problem wczoraj jak udałem się na Wielką Gonitwę do Vegelbudów, lekko zdziwiony, że nie można galopować. Trochę rozkminy, ponowne ściągnięcie patcha, restarty gry nic nie dały. Pomogło za to rzucenie Aksji na Płotkę, spróbuj może się odblokuje.

ja mam gorszy bug bo nie mogę wsiąść na płotkę ;) (brak guzika interakcji) :) wiec z kapcia latam po mapie wokoło welen... chociaż dobrze że mam 77 teleportów we wioskach...

Jak macie jakieś problemy z patchem 1.04 których nie było w patchu 1.03 możecie zrobić rollbacka do poprzedniej wersji (gdzieś w gog galaxy jest taka opcja)

Rzeczywiście, downgrade pomógł. Dziękuję za pomoc.

a mi nie :) dalej nie mogę używać konia na 1.4 jak i na 1.3 .

Ja tak miałem z kowalem w vellen. Pokazywała mi się tylko jego nazwa "kowal" i nic nie mogłem z nim pogadać. O dziwo pomogła medytacja przy nim. Także spróbuj użyć medytacji (nie ważne ile czasu) może pomoże :D

W sumie wgrałem 1.04 na nowo i nie mam buga, więc... Nie mam pojęcia co było przyczyną.

Usunąłem prośbę o zamknięcie tematu, a nusz ktoś przyjdzie i będzie miał rozwiązanie problemu?

Również zauważyłem problem z interakcją czy to z osobami bądź przedmiotami. Na 1.03 zdarzały się, ale sporadycznie a tutaj...

ja na pierwszym patchu miałem raz tak że jak wsiadłem na Płotkę z mieczem to nie mogłem zejść ;d ale to jedyny błąd tego typu , inny miałem że bandyci w pytajniku sami raz padli po moim podejściu innym razem nie było skrzynki na pytajniku .

medytacja nie pomaga a co do npc-ków to wiem medytacja działa albo szybka podróż i powrót ;) ale to dłuższa zabawa. szkoda ze mi koń nie działa i trzeba z kapcia chodzić dziwne jest to ze na skellige płotka działa...

Mnie tam działa od początku . Pewnie kijowy torrent haha :D

akurat jest to oryginał...z gog-a to raz dwa do momentu aż nie teleportnąłem się na skellige po wykonaniu praktycznie wszystkich questów też działał mogłem nawet w tym największym mieście jeździć konno bez galopu patrzyłem na forum wiedźmina i tam też był podobny bug, poza tym ja już daleko jestem z fabułą

Witam. Jak w temacie. A sam problem dotyczy niemożliwości galopu (sprintu) mojego konia.

Any ideas? (nie jestem pewien, czy to przez patch, tylko mała sugestia)