WoW-Kupno-Awans

Witam , zamierzam jutro udać sie do pobliskiego Media i celu kupna WoW'a WoD. i Tu mam pytanie czy po kupnie wersji pudełkowej
w środku znajde 30 dni grania + awans postaci na 90 lvl ?

dzieki z góry za odpowiedź pozdro :rolleyes:

WoD nie da Ci 30 dni bo to dodatek. Wiec po kupnie będziesz mial tylko boosta postaci na 90 lvl

Jeśli nie masz Battle Chesta to by grać musisz kupić Battle Chesta ( zawiera dodatki do MoP-a).Przy okazji dostajesz 30 dni.

Wtedy możesz kupić WoDa, ale nie dostaniesz ani trochę dni do grania ( to jest tylko dodatek + awans na 90 lvl( polecam nabić 60 lvl i wybrać profesje i wtdy zboostować)).

Jeśli masz Battle Chesta to kupisz WoDa ale musisz też kupić prepaida lub abonament.

Rozumiem :) A Polecisz Jakąś stronę gdzie mogę nabyć klucz na 60 dni. Chyba ze w media albo empiku takim dysponują :D?

Osobiście polecam keye.pl

W normalnym sklepie chyba nie kupisz.

Powinny być w tych sklepach I empikach ale bez problemu masz sklepy online z grami gdzie dostaniesz je tanie 😉

Okej czyli jak kupie sobie na 60 dni pre paid to mi to wystarczy nie musze pudełka kupywać co nie ;D?

Podstawową wersję gry musisz mieć by móc grać ( Battle Chest) i dodatkowo dostajesz 30 dni gry , chcesz grać dalej kupujesz pre paida np na 60 dni , a jak chcesz levelowac powyżej 90 lvl to kupujesz WoD ( jeyne co dostajesz to Boost postaci)

Jeśli chcesz grac na dodatku (czyli 90=/+) to musisz go kupic (jeśli go jeszcze nie masz).

May3zoON Nie zauważyłeś po pierwszym poście, ze nie zna polityki co do płacenia za WoWa. Lepiej mu to porządnie opisać.

dzięki ziomeczki tak się składa ze mam battlechesta tzn podstawka+tbc / plytki pogłubione kiedyś miałem konto ale to chyba na nowo trzeba kupić cóż ...

nie kupuj prepaida w sklepach typu MM,saturn itd itd ponieważ jest on o wiele droższy niż normalnie na keye.pl (we wrocławiu w mm prepaid kosztuje okolo 120zł)

Mydas Masz Battle Chesta to nie musisz zakładać nowego konta wystarczy że kupisz prepaida i możesz grać do 90 lvl ( z Battle Chestem) a jak chcesz grać do 100 lvl to dokup WoDa

Jestem na tel. Wiec pisałem szybkie i

Konkretne odpowiedzi. :)

Rowniez polecam keye - Po dluzszym korzystaniu nawet jakieś rabaty daja. Nie wiem jak teraz. Obecnie kupuje bezposrednio od blizzarda co pół roku (nie mam sodostepu do polskiego konta.

Tak jak koledzy wyzej - na battelchescie grasz teraz do 90. Kupujac battelchesta masz 30 dni grania I prog lvl 90.

Kupujac WoD dostales z tylko boosta ( jak zrobisz postać pograj chwile I zrób sobie profki - ja (zaznaczam ja) polecam ench I jc + garnizon w WoDzie I git - po booscie postaci z prof wymaxuje Ci je.

W razie pytań pisz na riixonyaga@gmail.com szybszy dostep mam tam do odp 😉 pozdrawiam

dzięki ziomeczki tak się składa ze mam battlechesta tzn podstawka+tbc / plytki pogłubione kiedyś miałem konto ale to chyba na nowo trzeba kupić cóż ...

Jeśli miałeś Chesta i gdzieś masz klucz plus wiesz jakie dane były przy zarejestrowaniu konta: tajna odpowiedź na pytanie plus imię nazwisko jakie gry masz tam, to spokojnie możesz dzwonić na ich infolinie.

najlepiej kup sobie prepa na g2a tam sa najtansze prepaidy

Jak mam typ Konta Starter to jest Battlechest czy poprostu Trial bo formalnie moge grać mam 12 lvl :D

Starter jest kontem darmowym do 20lv. Jakbyś miał BC na tym koncie to byłoby napisane World of Warcraft: Mist of Pandaria tuż nad guzikiem Play.

Jak mam typ Konta Starter to jest Battlechest czy poprostu Trial bo formalnie moge grać mam 12 lvl

Na trialu, możesz grać do 20 poziomu.

Witam , zamierzam jutro udać sie do pobliskiego Media i celu kupna WoW'a WoD. i Tu mam pytanie czy po kupnie wersji pudełkowej
w środku znajde 30 dni grania + awans postaci na 90 lvl ?

dzieki z góry za odpowiedź pozdro :rolleyes: