Ruskie

Czy jest możliwość ominięcia jakoś tego wyszukiwania bym tych ruskich scierw do drużyny nie dostawał?? Napiszesz takiemu po angielsku żeby współpracował to jeszcze ci cyrylicą odpiszę i truje dupsko przez mikrofon po ciawaresku. Więc moje pytanie brzmi czy jest możliwość bym nie dostawał ich praktycznie w każdym meczu?

warn_ico.png
Obrażanie innych ~ NS

tak, znajdz sobie 4 kolegow tada od cala historyja.

Obecnie jedynym sposobem jest znalezienie własnego teamu, 0 ruskich, a i radość z gry większa :D

Ogarnij sobie kanał "Matuss" na youtubie. Masz tam pokazane jak wylaczyć rusków z gry.

Dokładny link -----> https://www.youtube.com/watch?v=qOCc0JEkkTo

Podziękował. A te pierwsze dwie odpowiedzi to ze zniczem takich szukać.

Mam nadzieję ze wszystko legalne i żadnej kary nie ma?

Raczej niewielka szansa, ale najlepiej jednak znaleźć sobie własny team- większy fun z gry+ brak obawy przed banem.

EDIT- Programik ZAAKCEPTOWANY przez Valve.

I tak nie ma nic gorszego niż "polaczki" i Anglicy. Co do aplikacji może i by była spoko jakby nie to że trzeba blokować ludzi z easta również.

mod_ico.png
Na przyszłość radziłbym się zastanowić nad tym co piszesz.
~Leman

Ruscy to nacja jak każda inna. To tacy Polacy w LoL'u raz Cię cerrują raz grają gorzej od botów.

Nie radzę blokować tego tymi programami ,bo jak VAC cię sprawdzi i będziesz maił program ,który współistnieje z Globalem

to pewnie dostaniesz bana.

Na wyższych dywizjach też są ,ale tam grają jak wszyscy znają angielskie nazwy miejscówek i w/g działania.

Gorzej jest tam za to z haksami od szeryfa nie ma dnia by nie było cheatera.

Ruscy to nacja jak każda inna. To tacy Polacy w LoL'u raz Cię cerrują raz grają gorzej od botów. Nie radzę blokować tego tymi programami ,bo jak VAC cię sprawdzi i będziesz maił program ,który współistnieje z Globalem to pewnie dostaniesz bana. Na wyższych dywizjach też są ,ale tam grają jak wszyscy znają angielskie nazwy miejscówek i w/g działania.Gorzej jest tam za to z haksami od szeryfa nie ma dnia by nie było cheatera.

Za ten program nie można dostać bana, gdyż on nie ingeruje

bezpośrednio w pliki gry. :)

co nie zmienia faktu ze ten program to kupa bo blokuje jakies 70% spolecznosci CS'a wiec powodzenia w szukaniu ogarnietego random mecha to po pierwsze a po 2 jeżeli ktoś faktycznie chce pograć sobie na poziomie to NIGDY ale to NIGDY takiego czegoś nie uświadczy na random meczu, "ogarniety" mecz jest tylko jak masz 5 na tsie i wszyscy znaja przynajmniej pojecie wspólpracy. A co do pana co napisał że takiego posta szukać ze zniczem to sorka ale taka jest prawda chcesz zagrać normalny mecz ? ogarnij 5 znajomych program ci tego nie zapewni a juz na pewno nie taki co blokuje ci serwery z innych regionow swiata. Dodatkowo przy tym programie powinna być notka że ten program blokuje tylko serwery ale ludzie mogą nawet z rosji podłaczyć się pod afryke wiec ten program nie zapewnia tez takiego bezpieczeństwa jak myślicie.

@ZBIERAMTAZOSY.

Interesuje mnie to co masz w sygnaturze.


Osobiście mam LE i niezłą serię wygranych. Kumpel ma DMG i szukamy ludzi do gry(stałych). Znasz może jakąś ekipę/ludzi którzy również szukają stałej 5?


Co do tematu.

Na wyższej randze ruska szukać ze świecą bo po prostu tu ich nie ma :)

Gry są przyjemnie w miarę ale randomy nadal błyszczą głupotą i brakiem podstawowych umiejętności.

I tak nie ma nic gorszego niż "polaczki" i Anglicy. Co do aplikacji może i by była spoko jakby nie to że trzeba blokować ludzi z easta również.

Skoro Tobie "polaczki" nie pasują to nie posługuj się ojczystym językiem i nie przyznawaj się do naszego jakże pięknego kraju który został zniszczony przez władze. Najchętniej bym Cie tu opluł i zwyzywał bo nie cierpię jak ktoś mnie i innych tak określa, natomiast nie zależy mi na dostaniu ostrzeżenia. Zapewne masz 18/20 sądząc po Twojej wypowiedzi, ale cóż- są i tacy ludzie. I nie, nie chodzi mi o to, że Polacy źle grają (ale wielu spotkałem i większość otwierała) a o Twoje określenie rodaków.

Co do tematu to stosowałem program do czasu, aż zacząłem grać kompletnie 4fun, wtedy nawet z ruskami ugrałem wiele pięknych akcji. Gorzej, jak trafisz na goryla który drze ci morde do mikrofonu już na początku rundy i nie da rady go uspokoić :lol:

Skoro Tobie "polaczki" nie pasują to nie posługuj się ojczystym językiem i nie przyznawaj się do naszego jakże pięknego kraju który został zniszczony przez władze. Najchętniej bym Cie tu opluł i zwyzywał bo nie cierpię jak ktoś mnie i innych tak określa, natomiast nie zależy mi na dostaniu ostrzeżenia. Zapewne masz 18/20 sądząc po Twojej wypowiedzi, ale cóż- są i tacy ludzie. I nie, nie chodzi mi o to, że Polacy źle grają (ale wielu spotkałem i większość otwierała) a o Twoje określenie rodaków.Co do tematu to stosowałem program do czasu, aż zacząłem grać kompletnie 4fun, wtedy nawet z ruskami ugrałem wiele pięknych akcji. Gorzej, jak trafisz na goryla który drze ci morde do mikrofonu już na początku rundy i nie da rady go uspokoić

Ehh i jestem zmuszony do offtopowania. Nie odnosiłem się do normalnych rodaków Polaków tylko do "polaczków" jeżeli nie znasz tej subtelnej różnicy to troszkę kiepsko się odnajdujesz w tym wielkim świecie internetu. Zapewne zadasz pytanie a kim że jest ten polaczek a ja ci na to pytanie odpowiem. polaczek to taka osoba która krzyczy po polsku i rzuca gównem w 3/4 teamu i doprawia to płaczem o cheaty.

Ten program to syf, znajdź sobie ekipę, tyle w temacie.

Tak jeździsz na tych Rosjan itd, ale tak na prawdę co sobą i prezentujesz jadąc po nich na forach? ; o

Skoro Tobie "polaczki" nie pasują to nie posługuj się ojczystym językiem i nie przyznawaj się do naszego jakże pięknego kraju który został zniszczony przez władze. Najchętniej bym Cie tu opluł i zwyzywał bo nie cierpię jak ktoś mnie i innych tak określa, natomiast nie zależy mi na dostaniu ostrzeżenia. Zapewne masz 18/20 sądząc po Twojej wypowiedzi, ale cóż- są i tacy ludzie. I nie, nie chodzi mi o to, że Polacy źle grają (ale wielu spotkałem i większość otwierała) a o Twoje określenie rodaków.Co do tematu to stosowałem program do czasu, aż zacząłem grać kompletnie 4fun, wtedy nawet z ruskami ugrałem wiele pięknych akcji. Gorzej, jak trafisz na goryla który drze ci morde do mikrofonu już na początku rundy i nie da rady go uspokoić

O polaczek :) Musisz byc bardzo dumny z bycia polakiem co? Ahh polaczki biedaczki

warn_ico.png
Obraza/prowokacja

~Leman

Ehh i jestem zmuszony do offtopowania. Nie odnosiłem się do normalnych rodaków Polaków tylko do "polaczków" jeżeli nie znasz tej subtelnej różnicy to troszkę kiepsko się odnajdujesz w tym wielkim świecie internetu. Zapewne zadasz pytanie a kim że jest ten polaczek a ja ci na to pytanie odpowiem. polaczek to taka osoba która krzyczy po polsku i rzuca gównem w 3/4 teamu i doprawia to płaczem o cheaty.

Czyli nazywając go polaczkiem zniżasz się do jego poziomu 'psychicznego'.

O polaczek Musisz byc bardzo dumny z bycia polakiem co? Ahh polaczki biedaczki

Chciałbym zobaczyć Cię na żywo, zapewne mieszkający na garnuszku mamusi 16 latek któremu zaczyna rosnąć koper pod nosem.

//Topic:

Zainstalowałem wczoraj znów programik i spotkałem rosjanina z krwi i kości, zapewne siedział za granicą.

Czy jest możliwość ominięcia jakoś tego wyszukiwania bym tych ruskich scierw do drużyny nie dostawał?? Napiszesz takiemu po angielsku żeby współpracował to jeszcze ci cyrylicą odpiszę i truje dupsko przez mikrofon po ciawaresku. Więc moje pytanie brzmi czy jest możliwość bym nie dostawał ich praktycznie w każdym meczu?

warn_ico.png
Obrażanie innych ~ NS