Eden Eternal - Pytanie ! :D

Tak zobaczyłem newsa o dotdatku i chciałbym znów zagrać w tę zaje świetną grę ale mam pytanie! bo grałem za czasów kiedy lvl cap to był 60 lub 65, nie pamiętam i było ludzi od umm....Cholery? Od groma? Multum? no ludzie byli na każdej mapie, ma każdym questowym miejscu a o Aven nic nie powiem bo już przy teleporcie były tłumy ludzi a dalej to i na moim kombajnie lagi były.

Przestałem grać ponieważ mój komputer grzecznie mówiąc wybuchł i niedawno kupiłem laptopa i myślę że bym chętnie wrócił do starego dobrego Eden Eternal :)

Pytanie do kogoś kto gra ! są tłumy jak kiedyś? czy graczy jest garstka jak to w Grand Fantasia było że pierw tłumy, miasto pełne, spoty zajęte a teraz pustka i nawet robi się przykro że to koniec.

Więc odpowiedzcie mi czy ludzie są czy po prostu jest to samo co w Grand Fantasia :)

A może jakiś bardzo popularny priv? Aura Kingdom takowy ma :) a Eden Eternal ?

Ja też chętnie bym zagrał i pogadał na jakimś ts'ie :D

Wiadomka, ale nie wiadomo jak z ludźmi. Czy w ogóle są :)

Ja też może się skuszę, Mam własny kanał na TSie tylko czekam na odpowiedź ;)

Dołączam się do pytania. Global czy priv, czy ludzi dużo? Bo również bym powrócił. A tak nawiasem. Chciałem pyknąć w Elsworda i nie wiem, czy wersja od aerii czy steam.

Ja również byłbym chętny do gry. :)

To supcio panowie, chętnie z wami stworzę ekipę pod warunkiem że ludzie będą online.

ja jutro pewnie zacznę ściągać albo pojutrze. Jak coś to kontakt przez PW ;) (w weekend ten i tak nie pogram bo nie mam czasu)

@EDIT

czy grać będę zależy czy kumpel też się skusi... ale nawet jeśli nie to TSa mogę wam udostępnić

No to ciśniemy od 0 :P Postawie tylko system na new dysku i biorę się za ściąganie.

Ja pobiorę teraz i dam edit jak z graczami.

Jeżeli chodzi o Eden Eternal, to jest jeden prywatny serwer, ale nie wiem czy aktywny (Update nie było już od jakiegoś czasu, więc wątpie). Elsword ma również prywatny serwer i jest na nim tyle graczy, że jest to aktualnie dużo opłacalniejsza wersja nawet od globala. Na privie Elsworda macie skill resety i B sloty w grze, za darmo. Fashiony można kupować od ludzi za niewielkie ceny (Idzie szybko wyfarmić). Jakby ktoś był zainteresowany to po linki zapraszam na PW. Wracając do EE, graczy nie ma zbyt wielu, a zdecydowana większość jest już w end-game, więc ciężko o ludzi do dungeonów/questów itp. Z ekipą może być spoko, ale też nie zawsze się wszyscy złapiecie. Osobiście odradziłbym EE, Aeria (jak to zwykle u nich bywa) zniszczyła tą świetną grę swoją próżnością, wydoili co mieli wydoić i ją olali.

Ja właśnie kończę pobierać, potem możemy się zebrać i coś ugrać. :)

Derpblade dzięki za info. W Elsworda pogram na bank, ale EE też może ruszę ponownie jak się ekipa zbierze.

Jeśli będzie większa ekipa to mogę załatwić miejsce na TS'ie.

Chętnie dołączę do gildii :)

Też z Wami pogram

Tylko server, który? Global od aerii czy priv?

Umh...Zła wiadomośc...Graczy jest tak mało że tylko w aven kogoś można zobaczyć...

No to słabo :/ to może elsword :P?

A to na globalu sprawdzałeś, bo moze na privie wiecej ludzi jest.