[ArcheAge] Gildia DRAGONBORN rekrutuje! (Server: SIROTHE - stara Melisara | Strona: NUIA)

DRAGONBORN
(Server: SIROTHE, przed mergem: Melisara, Strona: Nuia)
-> Nasza strona: http://dragonborn-archeage.jimdo.com/

29lk8eg.jpg
...jest dla ludzi, którzy szukają przede wszystkim dobrej zabawy i fajnego towarzystwa.
Stawiamy na ciekawych i zabawnych graczy, z którymi wspólnie wkroczymy w nadchodzące przygody.
Szukasz zwariowanej, nietypowej oraz nad wyraz życzliwej gromady ludzi?
Czy może ludzi wśród których będziesz mógł poznać świat NUI?
W obu przypadkach poczujesz się u nas jak w domu! Jesteśmy mieszanką (wybuchową) weteranów i nowych graczy
Zapewniamy Wam:
- miłą i przyjazna atmosferę,
- Wspólne pogłębianie lore dla zainteresowanych, oraz gwarantowana wolność słowa na Teamspeaku,
- pomoc w cięższych questach,
- craft, craft i jeszcze raz craft,
- wypady na instancje i raidy (PVE),
- niszczenie wrogów (PVP),
- farming / fishing,
- eventy gildyjne i wiele niespodzianek,
Zgłosić się do nas możesz następująco:
- W grze: do Leaderów & officerów (Arukori, Kikkina, Sokeno, Alversitas, Arios, Hansus)
- Na Tsie: dragonborn.net-speak.pl
- Tutaj pod tym postem
- Na grupie FB:
https://www.facebook.com/groups/aa.polska/?ref=bookmarks
Leaderzy gildii:
Arukori & Kikkina
A tutaj film, który zrobiłam z kilkoma naszymi sojusznikami... :D
https://www.youtube.com/watch?v=Lx7ivZJvHPo

ZAPRASZAMY!

mam 51 level na serwerze Nui, tyle że tam obecnie mało polskich gildii ( o ile w ogóle jakieś są, a jak już, to mało aktywne), więc musiałbym zrobic postać od nowa, i pytanie, czy takiego swieżaka też przyjmujecie, czy są wymagania odnośnie levelu?

Nie ma żadnych wymagań dotyczących postaci w grze ani ogółem Twojego konta.

mam 51 level na serwerze Nui, tyle że tam obecnie mało polskich gildii ( o ile w ogóle jakieś są, a jak już, to mało aktywne), więc musiałbym zrobic postać od nowa, i pytanie, czy takiego swieżaka też przyjmujecie, czy są wymagania odnośnie levelu?

Przyjmujemy swiezakow i veteranow. Liczy sie aktywnosc i podejscie :) Jedynie wyamgamy: TS3, kultura i lojalnosc :P

mam 51 level na serwerze Nui, tyle że tam obecnie mało polskich gildii ( o ile w ogóle jakieś są, a jak już, to mało aktywne), więc musiałbym zrobic postać od nowa, i pytanie, czy takiego swieżaka też przyjmujecie, czy są wymagania odnośnie levelu?

Witam serdecznie, podłącze się do dyskusji. Jak to nie ma graczy na serwerze NUI z Polski? A co z gildią Hussars? (obecnie 60 graczy z Polski). Zapraszam do kontaktu w grze ze mną, jeśli chciałbyś do nas dołączyć - pisz w grze na nick: Robredo.

Dragonborn nie boi się wyzwań. Przyjęliśmy na klatę Abyssal Krakena, który objął swoimi czarującymi mackami nasz okręt :) .

Zapraszam do odwiedzenia grupy archeage na FB. Tam są screenshoty i szczegóły.

Swoją drogą, słyszał ktoś aby wcześniej dokonano takiego czynu? :D

ps. Link tutaj.

Dragonborn nie boi się wyzwań. Przyjęliśmy na klatę Abyssal Krakena, który objął swoimi czarującymi mackami nasz okręt .Zapraszam do odwiedzenia grupy archeage na FB. Tam są screenshoty i szczegóły.Swoją drogą, słyszał ktoś aby wcześniej dokonano takiego czynu? ps. Link tutaj.

Dokladnie, pieknie wygladalo gdy zbugowalismy Krakena <3

Myśleliście już o mergu serwerów? Wybieracie się na któryś z nowo otwartych czy na jeden ze starych serwerów?

Zostajemy tam gdzie jestesmy. Mamy juz plan na merge

Myśleliście już o mergu serwerów? Wybieracie się na któryś z nowo otwartych czy na jeden ze starych serwerów?

Warto zaznaczyć, że póki co nie planuje się stworzenia nowych serwerów; tylko połączenia kilku na jednym z istniejących. W jakimkolwiek planowaniu problem stanowi nie tylko niewiedza co z czym będzie połączone, ale też czy będzie możliwość wyboru. Na samym początku mówiło się, że będzie można swobodnie wybierać kiedy i gdzie chcemy się przenieść. Teraz ogłoszono, że nie jest do końca jasne, czy taka opcja istnieje.

W tej sytuacji trzeba się przygotować na obydwa scenariusze <_< .

Warto zaznaczyć, że póki co nie planuje się stworzenia nowych serwerów; tylko połączenia kilku na jednym z istniejących. W jakimkolwiek planowaniu problem stanowi nie tylko niewiedza co z czym będzie połączone, ale też czy będzie możliwość wyboru. Na samym początku mówiło się, że będzie można swobodnie wybierać kiedy i gdzie chcemy się przenieść. Teraz ogłoszono, że nie jest do końca jasne, czy taka opcja istnieje.W tej sytuacji trzeba się przygotować na obydwa scenariusze .

Planowane jest zamknięcie kilku serwerów z niską populacją i otworzenie nowych klik. Jednym z wytypowanych do zamknięcia jest Melisara, stąd moje pytanie.

Faktycznie. To albo moje niedopatrzenie, albo była jakaś zmiana. Tekst czytałem na oficjalnej stronie tego samego dnia co go zamieszczono. Nie było tam wtedy jeszcze EU serwerów.

Jeżeli tak to nie będzie starych serwerów; chyba, że pozwolą dołączyć do tych nie objętych merge, ale nie wyobrażam sobie żeby była taka opcja.

Główny plan na tych wszystkich mergów jest. Mówiono, że ta cała akcja będzie dopiero pod koniec roku i dużo może się jeszcze zmienić. Teraz tylko się na każdy przypadek przygotować,zrobić kawę i czekać ;)

Witam, chętnie bym dołączył ale jest jedno ale jestem świeży.

tez bylbym zainteresowany dojsciem :) rowniez swiezak

To zapraszamy do gry / tsa ;)
W grze mozecie sie zglosic do: Kikkina / Blacku / Arukori / Murksza / Polluks / Irieal / MasujDzika
Wystarczy whispnac i Was dodamy. Reszte sie obgada na miejscu xP

Co do tsa zapraszamy na nastepujacy IP : dragonborn.net-speak.pl
Wystarczy,ze napiszecie do osoby ktora ma uprawnienia przenoszenia i dodawania Was ;P

Pozdrawiam

DRAGONBORN IS BACK! Po mergu siedzimy na serverze SIROTHE :)

a trove co już nie gracie bo ja nie gram siedzę w czymś innym a dokładnie w warframe się bardzo wciągnołem w to.

Zaglądamy do Trove, jednak większości ekipy znudziła się ta gra... Stwierdziliśmy skoro siedziemy głównie w jednym gronie to pogramy wspólnie teżw inne gry. :)

a trove co już nie gracie bo ja nie gram siedzę w czymś innym a dokładnie w warframe się bardzo wciągnołem w to.

Wczoraj robiliśmy małą sesję do naszej galerii w gildyjnym domu :) Tutaj widzicie naszych 3 leaderów.

Po lewej: Blacku | Po środku: Arukori (ja) | Po prawej: Kikkina

-> Już niedługo robimy zdjęcia z całą ekipą, więc zapraszamy! :D

vrub32avi9xd.png