Allods Online PL

Witam,

Generalnie chodzi o to, iż oficjalnego polskiego clienta juz nie ma. Czy będzie? Zapewne nie, ale..

W starych polskich plikach allodsa jest plik odpowiadajacy za jezyk polski, a przekopiowanie go do angielskiego klienta - spolszcza gre. (Tylko do pacza 4.0)

Czy to działa? Dziala, testowalem na innych jezykach. Więc tutaj moja prośba/pytanie.

Jezeli ktos ma na komputerze, dysku bądź płycie polskiego allodsa 4.0 - prosze o PW.

Witam,Generalnie chodzi o to, iż oficjalnego polskiego clienta juz nie ma. Czy będzie? Zapewne nie, ale..W starych polskich plikach allodsa jest plik odpowiadajacy za jezyk polski, a przekopiowanie go do angielskiego klienta - spolszcza gre. (Tylko do pacza 4.0)Czy to działa? Dziala, testowalem na innych jezykach. Więc tutaj moja prośba/pytanie.Jezeli ktos ma na komputerze, dysku bądź płycie polskiego allodsa 4.0 - prosze o PW.

Polska wersja jezeli dziala to tylko do memntu ostatniego patcha , ktory byl na polskim serverze czyli ponad rok temu.

@UP: Dokładnie to napisałem...

spolszcza gre. (Tylko do pacza 4.0)

Potrzebuje poprostu 1 pliku z polskiego klienta.
Więc jezeli ktos posiada to prosze o kontakt na PW.

Witam,

Generalnie chodzi o to, iż oficjalnego polskiego clienta juz nie ma. Czy będzie? Zapewne nie, ale..

W starych polskich plikach allodsa jest plik odpowiadajacy za jezyk polski, a przekopiowanie go do angielskiego klienta - spolszcza gre. (Tylko do pacza 4.0)

Czy to działa? Dziala, testowalem na innych jezykach. Więc tutaj moja prośba/pytanie.

Jezeli ktos ma na komputerze, dysku bądź płycie polskiego allodsa 4.0 - prosze o PW.