WoW - Global- Server

Witam nawiązując do wczorajszego tematu zakupiłem battlechest wszystko elegancko :)
Dzisiaj zaczynam przygodę . :o

I teraz pytanie : Który server wybrać , ? Oczywiście interesuje mnie jak największa ilość grających polaków oraz gildi Polskich.

Nie mam pojęcie mam nadzieje ze coś doradzicie :)


Z góry dziękuję ;)


Iron Lungs :ph34r:

Burning Legion najwięcej Polaków.

Z tego co wiem to najwięcej polaków gra na burning legionie (horda>ally)* chociaż mogło się coś zmienić.

*gdzie jest więcej polaków

to tak jak szukasz polakow to burning legion jest serwerem dla ciebie jak zaczynasz dopiero wbij na dzial gildii na tym forum znajdziesz gildie arrancars rekrutujaca tam cie wprowadza do gry a nawet rafa moze zalapiesz 300% expa wiecej zawsze pomaga

Polecam dla każdego, kto zaczyna grać lub zmienia serwer.

https://realmpop.com/eu.html

Żeby potem nie zdarzyła się komuś sytuacja, że poszedł na serwer PvP, gdzie 80% populacji jest w wrogiej frakcji.

Przydatna rzecz, ale zarazem całkowicie niepotrzebna. Niech chłopaczyna zagra po tej stronie, po której czuje się lepiej i tym co mu odpowiada. Amen.

^ A ja mu mówię, którą stronę ma wybrać? Mówię mu jedynie, że rzucanie się do frakcji, która jest dwudziestokrotnie mniej liczna od przeciwnej, jest dobrym sposobem na zepsucie sobie zabawy. Możesz być w tej samej frakcji, a jedynie serwer zmienić i po problemie.

Jeśli nie przeszkadzają Ci gimbusiarskie teksty na Trade/General czacie oraz ciągłe wyzwiska szczególności w kierunku obcojęzycznych graczy, to wybierz Burning Legion. Na innych realmach również znajdują się polskie gildie, ale przynajmniej czat trzyma jakikolwiek poziom. Słyszałem, że dużo Polaków gra też na Defias Brotherhood i Draenor.

A właśnie zasilanie mniejszych frakcji też powinno być ponieważ HORDA prawie wszędzie ma o 16x razy większą populację i niedługo nikt nie zagra po stronie przymierza. Warto zagrać na BL jeżeli jesteś nowym graczem bo tam do kogo się nie odezwiesz to przeważnie jest polak, który może Ci w czymś pomóc - chociaż polska mentalność każe im powiedzieć : "Wujek Google, kolego". Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania na BL to wal do mojej głównej postaci: Gragght!

Siema. Jeśli jeszcze nie wybrałeś serwera to polecam Ci Defias Brotherhood. Mój nick na tym realmie to Larrius. Pisz śmiało.

Wraz z dojściem dziś nowego patcha jest jeszcze więcej zabawy więc zapraszam do gry! :rolleyes:

Jeśli chodzi o temat serwerów to rowniez mam pytanie.

Po dosc sporej przerwie od wowa postanowilem wrocic na nowo, nowa postac, serwer itp.

Mozecie polecic mi jakis serwer (najlepiej PVE, choć niekoniecznie) na ktorym mozna spotkac jakies sympatyczne polskie gildie, bez choloty na czacie?
Interesuje mnie spokojne granie po pracy, bardziej w formie relaxu niz ciśnienia na lvlowanie.
Z gory mowie ze BL odpada.

PS. Zamierzam grac po stronie Hordy.

Z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam.

Outland oczywiście, community na BL'u ssie.

Witam nawiązując do wczorajszego tematu zakupiłem battlechest wszystko elegancko :)
Dzisiaj zaczynam przygodę . :o

I teraz pytanie : Który server wybrać , ? Oczywiście interesuje mnie jak największa ilość grających polaków oraz gildi Polskich.

Nie mam pojęcie mam nadzieje ze coś doradzicie :)


Z góry dziękuję ;)


Iron Lungs :ph34r: