Kilka pytań co do WoW'a

Witam, witam.

Grałem ostatnio na samym początku WoD'a , a teraz mam lekka ochotę wrócić i pytam czy warto. Jest ''fajnie''? Jest co robić? Jest zabawa? Polecacie wracać? Czekam na odpowiedzi ;)

Jest ''fajnie''?

Nie, jest coraz gorzej.

Jest co robić?

Jeżeli pytasz o sam dodatek to nie, nie ma co robić.

Jest zabawa?

To zależy co lubisz robić. PVE w miarę, PVP kompletnie unbalanced.

Polecacie wracać?

Nie.

Hm, dzięki za odpowiedź.. Jeszcze ktoś powie jak aktualnie jest z ludzi co mają aktywny abonament?

Nie, jest coraz gorzej.

Rozwiń. Co jest gorszego. Poziom spadł, za mało rzeczy do roboty? Czemu jest gorzej

Jeżeli pytasz o sam dodatek to nie, nie ma co robić.

Skoro teraz nie masz co robić, to co takiego trzymało Cie w tej grze wcześniej. Co było do roboty kiedyś, czego nie ma teraz. Jest dokładnie to samo, a wręcz jest więcej opcji. Żadna gra nie oferuje nie wiadomo czego. Wow ma PVE gdzie masz poziom dla niedzielnych graczy czyli lfg i te przygotowane dla gildii, gdzie normalną wersje zrobi prawie każdy, a od heroicznego w górę trzeba mieć coraz większe pojęcie. PVP jest nudne, bo zawsze było. Masz BG, masz areny i masz tą dość słabą mapę PVP. Kto co lubi. Zawsze było dokładnie tyle samo, nic się nie zmieniło. Dodatkowo masz od groma rzeczy nieważnych, czegoś do odblokowania czy do zwykłej zabawy, jak te głupie posągi w garnizonie, bitwy petów, czy zbieranie towarzyszy, gdzie niektórzy wymagają naprawdę dużo zachodu. Jest co robić, jest więcej do roboty niż w większości innych gier

To zależy co lubisz robić. PVE w miarę, PVP kompletnie unbalanced.

A kiedy było zbalansowane? Nigdy. Zawsze coś było potężne, inne zupełnie nieprzydatne. Aktualnie jak czymś umiesz grać to jesteś w stanie ugrać wszystko na PVP. Są klasy oblegane jak druid, czy priest, ale koniec końców dobrze ogarnięty gracz wszystkim Cie zabije. Tak jak zawsze

Nie.

Imo dalej gra zawierająca najwięcej do roboty. Wszak ma konkretny czas za sobą

Co człowiek to opinia ^^ Kusi mnie wowek bo jednak sprawdzony jest, a te inne mmo kiepskie są.

Zgadzam sie z Nvm .

Jest co robic jeśli masz do dyspozycji 2-3 godziny dziennie. Jeśli chcesz siedziec dluzej bedziesz sie nudzil bo jednak to nie to co kiedyś. (te 2-3 h to pomijajac raidy)

gram troche czasu i jakos mi sie nie nudzi a gram dluzej niz 3-4h zalezy od ekipy ja mam fajna wiec mi sie nie nudzi tez zalezy czy tafisz do gildii gdzid na raid pojdziesz jak bedziesz wracal to zapraszam na burning legion do arrancars gildii my jak co raidujemy od 22:15 wiec sloty mamy dla ludzi co chca grac

Hm pytanko do Was, ale pierw dzięki za odpowiedzi ;). Czyli jak ja jestem raczej zainteresowany takim casualowym pykaniem od 1 do 4 godzin to w sam raz moge wracać? ;)

Sporo jest opinii, że jest coraz gorzej. Zniknęło 3 mln raczy to też coś mówi. Blizz po prostu sporo naobiecywał, a część pousuwał i nie w planach tego wprowadzić. W patchu 6.2 ma być apexis daily, którego wszyscy mają dosyć. Nie dodali żadnych aren pvp w tym dodatku. Jedno bg to Ashran, które jest jednocześnie mapą pve i wszystko tam jest upchane. Farmienie reputacji to grind na mobach. Coś jak na Timeless Isle. Nie ma daily pod farmę repa czy coś. Po prostu lecisz i ubijasz moby. No i duża część osób po prostu siedzi w garnizonach, wysyła followerów. Blizz ostatnio wypuścił porządny trailer... mounta do IS. Poprzednie patche nie miały czegoś takiego co on.

Coz idą na kase to wiadomo, ale wydaje mi sie ze nadal warto wrócić. Tylko chcialem sie troche upewnić; P

Nie będę zakładać nowego tematu więc pozwolę podczepić się tutaj.

Battlechest jest teraz do kupienia za śmieszną cenę i zastanawiam się czy go nie kupić i pograć w końcu na globalu, a nie wałęsać się po priv serwerach. Fakt, że WOD kosztuje jakieś 150 zł, ale zanim dobiję 95 lvl to pewnie sporo czasu minie.

1. Jaki serwer ? Stawiam na Burning Legion ale mogę się mylić
2. Osobiście zawsze grałem Alluchami (na privach), ale może sytuacja na BL wygląda korzystniej dla Hordy ?

3. Czy jestem w stanie przez te 30 dni wbić 95 lvl grając mniej więcej 3-4h dziennie ?

4. Jak wygląda balans klas ? Zarówno PvE oraz PvP. Jeśli chodzi o PvE interesują mnie tylko DPS.

5. Najbardziej popularna klasa ?

Dlaczego akurat 95? WOD jest od 90 :E Taki poziom można bardzo szybko wbić, ale jeśli będziesz levelować głównie na questach, to może trochę czasu zająć.

1. Już o tym dzisiaj albo wczoraj pisałem w innym temacie. BL - dużo dzieci, gimbusiarnia, wyzwiska i nieśmieszne żarty na Trade i General czacie. Obcokrajowców też trochę gra, ale mam wrażenie, że unikają raczej komunikacji na tych dwóch kanałach w grze ;< Jeśli Ci to nie przeszkadza, to graj. Podejrzewam, że są "normalne" gildie, ale pewnie będziesz musiał trochę poszukać, bo ja się przejechałem :< Polaków jest też podobno sporo na Defias Brotherhood i Draenorze. Od siebie polecę jeszcze Frostmane, ale tutaj wielu Polaków nie spotkałem.
2. Jest trochę więcej Hordy, ale to w żaden sposób nie przeszkadza w grze w Ally, bo BG, RDF, LFR są crossrealm. Stosunek Ally-Horde możesz sprawdzić na wielu stronach, wystarczy wpisać "wow eu realms" w Google i wybrać którąkolwiek ze stron.
3. Spokojnie. Jeśli będziesz się "spieszył" to 90 osiągniesz nawet w 30h (1-60 spam RDF, 60-80 każdy dungeon po jeden raz + questy, 80-85 rdf+hyjal(+uldum/th), 85-90 każdy dungeon po jednym razie + questy w Pandarii). Z eliksirem do expa, heirloomami + petbattle od 75 poziomu wbiłem 90 w jakieś 12h /played.
4. Nie pomogę, bo nie gram od stycznia i nie jestem na bieżąco, ale wtedy Feral Druid, Hunter i WW Monk ostro kosili :<
5. Pewnie Paladyn, Mag, Hunter albo Warrior. Ich zawsze było pełno.

jest wiecej hordy ( i to nie tak troche) a co wazniejsze sa lepsze gildie

http://www.wowprogress.com/pve/eu/burning-legion/rating.tier17

wystarczy przenalizowac ile gildii z hordy a ile z ally w czolowce

Bo w Hordzie do gildii 16+, a u ally 12+:D

Wczoraj zakupiłem grę i zostawiłem na noc aby się pobrała. Teraz wbijam do gry i gdy chcę stworzyć DK to piszę, że Trial Account nie może robić DK, o co chodzi ? Dodam, że w opcjach konta wygląda to tak: World of Warcraft® : Mists of Pandaria™ [WoW1] Edycja standardowa Europa (EU)

Nie wiem czemu tak zrobili, może to bug, ale to wygląda tak, że musisz wbić 20 lvl jakąś postacią i wtedy będzie normalnie.

Wyślij ticket do Blizza. Szybko odpowiadają.

Ticket wysłać z gry czy poprzez stronę ? Jest PL support czy po ang bo nie wiem w jakim języku napisać :)

Nie pisz ticketu, bo tez tak mialem i znajomi tez i odpiszą Ci to samo, zeby wbic 20lvl.

A to nie jest tak ze w bnecie musisz przełączyć konto? Pewnie nie podbiłeś bc do startera tylko dodałeś nowe i teraz masz konto starter i to z bc