Warn

Jest to nie tyle apelacja, ale również moje luźne rozważania dotyczące systemu kar za złamanie regulaminu. Miesiąc temu dostałem warna za obrazę użytkownika, skończyło się banem na tydzień. Po upływie tego czasu chciałem sytuację wyjaśnić, jak się okazało to nie użytkownik się poczuł urażony, a pani moderator najwyraźniej błędnie wyczytała to w jego myślach, bo sam niczego nie zgłaszał. Problem w tym, że nikogo nie obraziłem i sam użytkownik zarzekał się, że nie widzi powodu do nadania mi warna i sytuacja wydała mu się idiotyczna. Skończyło się na zdjęciu dwóch warnów w ramach 'odszkodowania'. Tydzień temu od tej samej, nadgorliwej pani moderator dostałem warna za offtop w dziale Hydepark. Nie pamiętam co dokładnie napisałem w każdym razie odniosłem się żartobliwie do jakiegoś głupiego tematu, bodajże chodziło o wybór "Batman czy Spiderman". Ukarane zostały również dwie inne osoby za rzekome użycie wulgaryzmów, cytować nie będę, ale słownictwo którego użyli w życiu bym nie określił takim mianem. Sama "dyskusja" w tym temacie zakończyła się kilka godzin po jego utworzeniu tego samego dnia, a warny zostały nadane trzy dni później co tym bardziej jest dla mnie idiotyczne, bo nie jestem w stanie pojąć jak mój żart powiązany z temat mógł zostać odebrany jako offtop 3 dni po zakończeniu w nim dyskusji, w dodatku w dziale Hydepark. Chciałbym zauważyć, że do tej pory nie ma tam nowego postu.

Na forum siedzę już prawie dwa lata, warnów trochę się nazbierało, banów również więc staram się jak mogę nie łamać regulaminu, a biorąc pod uwagę ban z przed miesiąca tym bardziej nie spodziewałbym się, że za taką bzdurę mogę otrzymać kolejny. Przez ten czas który tu spędziłem właśnie z tego powodu znacznie spadła liczba użytkowników, jedni z powodu perma, a inni 'strachu' przed napisaniem czegokolwiek, co skończyło by się permem . Około 3/4 osób które odwiedza forum to goście z tego co widziałem podczas blokady konta, ciekawe dlaczego..

W każdym razie liczę na zdjęcie tego warna, chyba że faktycznie macie za dużo użytkowników to od razu prosiłbym o permanentną banicję.

Offtop w dziale hydepark? Przecież hydepark do tego służy, że tak to ujmę? :blink: Jeśli poważnie tak było jak piszesz to nie wiem co osoba robi na takim stanowisku no chyba, że mnie ta osoba oświeci dlaczego zostało to tak zrobionę, bo od teraz to ja się boję tam coś pisać z myślą o tym, że za chwilę mogę dostać warna za OFFTOP W HYDEPARKU.

Jeżeli nie mogę się wypowiadać tutaj to po prostu usuńcie ten post, jednak zostawcie ponieważ chciałbym aby na moje pytanie została udzielona odpowiedź :ph34r:.

Witam.

Cóż, w temacie Spiderman vs Batman napisałeś Harry Potter. Przyznam, że nawet się uśmiechnąłem pod nosem, co nie zmienia faktu, że jest to offtop i to dosyć oczywisty.
Niestety, lub stety, dział Hydepark nie jest objęty specjalną klauzurą antyregulaminową, więc jak najbardziej warn się należał.

A co do terminu przyznania - pewnie nikt nie miał czasu wcześniej tego sprawdzić. Wiele razy pisałem, że moderatorzy też mają swoje życie i czasami raporty siedzą po tydzień.

Wracając do wulgaryzmów - w wypadku lolipek123... raczej bym dał, w przypadku Misiaela już nie. "za***istym" nie jest przekleństwem.

Pozdrawiam

Podane wyżej słowo jest wulgaryzmem bez względu na to ile młodziaków będzie krzyczało że nie jest. Telewizja też prawy nie mówi, to że tego nie pipają to ich sprawa. Słowo cały czas jest wulgarne i jest tak samo zabronione przez regulamin jak każde inne.

To czemu połowa użytkowników nie ma jeszcze perma? Wpisz w wyszukiwarce "za***iście" i jego odmiany, prawie nigdy użycie nie zostało ukarane. Żaden wynik z pierwszej strony nie został ukarany.

To chyba w takim razie jest to błąd moderacji, skoro słowo widnieje w słowniku jako wulgaryzm, nieprawdaż?

Jak zawsze najlepiej zwalić na moderację. Z jakiegoś powodu to nigdy nie było traktowane jako wulgaryzm, nawet przed zmianą kadry.

Błąd błędem zostanie, bez względu na to ile razy go powtórzysz.

Witam.Cóż, w temacie Spiderman vs Batman napisałeś Harry Potter. Przyznam, że nawet się uśmiechnąłem pod nosem, co nie zmienia faktu, że jest to offtop i to dosyć oczywisty.

W tym właśnie problem jestem pewny, że większość moderatorów jak Ty by to olała, bo taki OT krzywdy nikomu nie zrobił. Tak samo z przejściem w niedozwolonym miejscu, ile to razy mnie złapali, pogadało się i bez mandatu szło dalej. Niektórzy moderatorzy są chyba nadgorliwi(PMS te sprawy)..

W Hydeparku nie można po prostu OT usuwać bez warnów? Przecież tym sposobem to do końca roku wam zabraknie użytkowników do karania. W dalszym ciągu liczę na zdjęcie warna, pal licho tego bana >.>

Co poradzić, nie od dzisiaj wiadomo, że system kar tutaj jest strasznie dziwny i co tu dużo mówić - chamski. Normalnie znęcanie się na biednych, niczemu winnych użytkownikach '- ' Chcąc nie chcąc to ich forum i mają do tego prawo. Ja na szczęście z jakiegoś tajemniczego powodu mam ostatnio spokój ' -' no ale znając życie to tylko kwestia czasu, nim czymś tam podpadnę '- '

Thug life.

' -'

Simeonus,

Twój post został zgłoszony przez 2 osoby w tym autora tematu. Jako że to Hydepark normalnie bym przymknęła oko, ale skoro nawet autorowi się to wyraźnie nie spodobało dostałeś warna. Posty i tematy w tym dziale traktowane są ulgowo tylko do pewnego stopnia.

Jeżeli chodzi o wulgaryzmy to również zostały one zgłoszone przez użytkowników, z którymi się zgodziłam. Nasz język jest wystarczająco bogaty i bez problemu można uniknąć używania pewnych słów. Zdarza się, że nikt nawet takiego posta nie zgłosi, a moderatorzy nie zauważą i nie ma problemu. Nikt przecież na siłę nie przeszukuję forum aby wlepiać warny, bo wszystkie są wcześniej poprzedzone raportem.

Sprawa została wyjaśniona. Zamykam

Jest to nie tyle apelacja, ale również moje luźne rozważania dotyczące systemu kar za złamanie regulaminu. Miesiąc temu dostałem warna za obrazę użytkownika, skończyło się banem na tydzień. Po upływie tego czasu chciałem sytuację wyjaśnić, jak się okazało to nie użytkownik się poczuł urażony, a pani moderator najwyraźniej błędnie wyczytała to w jego myślach, bo sam niczego nie zgłaszał. Problem w tym, że nikogo nie obraziłem i sam użytkownik zarzekał się, że nie widzi powodu do nadania mi warna i sytuacja wydała mu się idiotyczna. Skończyło się na zdjęciu dwóch warnów w ramach 'odszkodowania'. Tydzień temu od tej samej, nadgorliwej pani moderator dostałem warna za offtop w dziale Hydepark. Nie pamiętam co dokładnie napisałem w każdym razie odniosłem się żartobliwie do jakiegoś głupiego tematu, bodajże chodziło o wybór "Batman czy Spiderman". Ukarane zostały również dwie inne osoby za rzekome użycie wulgaryzmów, cytować nie będę, ale słownictwo którego użyli w życiu bym nie określił takim mianem. Sama "dyskusja" w tym temacie zakończyła się kilka godzin po jego utworzeniu tego samego dnia, a warny zostały nadane trzy dni później co tym bardziej jest dla mnie idiotyczne, bo nie jestem w stanie pojąć jak mój żart powiązany z temat mógł zostać odebrany jako offtop 3 dni po zakończeniu w nim dyskusji, w dodatku w dziale Hydepark. Chciałbym zauważyć, że do tej pory nie ma tam nowego postu.

Na forum siedzę już prawie dwa lata, warnów trochę się nazbierało, banów również więc staram się jak mogę nie łamać regulaminu, a biorąc pod uwagę ban z przed miesiąca tym bardziej nie spodziewałbym się, że za taką bzdurę mogę otrzymać kolejny. Przez ten czas który tu spędziłem właśnie z tego powodu znacznie spadła liczba użytkowników, jedni z powodu perma, a inni 'strachu' przed napisaniem czegokolwiek, co skończyło by się permem . Około 3/4 osób które odwiedza forum to goście z tego co widziałem podczas blokady konta, ciekawe dlaczego..

W każdym razie liczę na zdjęcie tego warna, chyba że faktycznie macie za dużo użytkowników to od razu prosiłbym o permanentną banicję.