Nosgoth szukam graczy

Mile widziane 18+ ( sam mam 24), TS3

Dopiero zacząłem, więc inni zieloni mile widziani.

Gra na steam jest F2P.

Kontakt tutaj pw lub gg 9934323

Bardzo cienka gra xd

warn_ico.png
Offtop
~Leman

Sojinaru - rozumiem ze jestes mlodszej daty uzytkownikiem forum ale to jest czysty offtop z twojej strony - nie dosc ze temat w dziale "szukam graczy" to jeszcze nie bylo pytania o opinie na temat gry ;).

Od siebie dodam ze skoro gra jest na steamie to polecam poszukac jakiejs polskiej grupy na steamie - nosgoth lub legacy of kain, 1 wiadomo - sama gra, 2 dla zainteresowanych tez - seria cala z tego uniwersum, jako ze gra f2p to pewnie tez duzo osob gra ;)

Bardzo cienka gra xd

Powiem tak, w d*pie byłeś i gówno widziałeś. Jeśli ludzie uwielbiają L4D2, to nie widzę przeciwwskazań do polubienia tej gry. Ogólnie na pewno nie grałeś nawet, więc stosujesz jedynie zasadę "nie znam się, więc się wypowiem".

Startujemy gierkę 4v4, są dwie połowy - w jednej gramy wampirami, a w drugiej ludźmi. Jedyny nasz cel to więcej zabić niż zginąć. Jest bardzo dynamicznie, liczą się umiejętności. Można kupować umiejętności za kasę w grze i postacie.

Może jednak ktoś się skusi.

warn_ico.png
Przekleństwa

~Leman

Grałem ponad miesiąc :> Kolejna nudna, nic nie wnosząca gra z beznadziejną walką :D. I jeszcze jedno, dziękuję za ból d*py :*

warn_ico.png
Offtop + przekleństwa
~Leman

Mile widziane 18+ ( sam mam 24), TS3

Dopiero zacząłem, więc inni zieloni mile widziani.

Gra na steam jest F2P.

Kontakt tutaj pw lub gg 9934323